Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest partner Magdy Linette? Ukochanego poznała na korcie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.01.2023 12:41

Kim jest partner Magdy Linette? Ukochanego poznała na korcie

Magda Linette
fot. Jérémy Daniel, cropped, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=40757619

Zawody Australian Open w tenisie ziemnym przynoszą nam nie tylko masę emocji, ale również i garść nowych gwiazd sportu. Wśród nich na prowadzenie wyniosła się niedawno Magda Linette. Co wiadomo o utalentowanej tenisistce?

Dzięki zwycięstwu nad Estonką w meczu 1/32 finału Australian Open sportmanka zagwarantowała sobie zainteresowanie mediów. Coraz większa ciekawość rośnie również wśród internautów, którzy zaczynają obserwować jej media społecznościowe. Co wiadomo o utalentowanej 30-latce?

Magda Linette — początki kariery i związek z trenerem

Przygodę z kortem rozpoczęła w wieku zaledwie 5 lat, pod okiem ojca, Tomasza Linette. Z biegiem lat coraz śmielej podejmowała się kolejnych przeciwniczek, w tym takich sław sportu jak m.in.: Naomi Osaka, Maria Sakkari czy Swietłana Kuzniecowa, z którymi zwyciężała. Największe sukcesy w tenisie poczyniła pod okiem chorwackiego trenera, Izo Zunića. Dzięki wspólnym staraniom w 2020 roku zajęła 33. miejsce w rankingu WTA. Obecnie znajduje się na pozycji 46. i z każdym rozegranym spotkaniem goni Igę Świątek, która nadal obejmuje miejsce liderki.

Wspólne treningi z Chorwatem połączyły dwójkę sportowców również relacją miłosną. Z uwagi na ambicje postanowili oddzielić życie prywatne od zawodowego. Obecnie Magda Linette szkoli się pod okiem innego zawodowca i szturmem zaczyna podbijać korty tenisowe.

Magda Linette — życie prywatne i zainteresowania

Wraz ze sportowymi sukcesami tenisistka mogła liczyć również na wzrost fanów, z którymi chętnie komunikuje się przy pomocy mediów społecznościowych. Obecnie na samym Instagramie obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób, którym przedstawia również życie poza kortem.

W zachowaniu harmonii między życiem zawodowym a prywatnym często wybiera zagraniczne podróże. W wolnym czasie znajduje chwile na odpoczynek, ale również nie zapomina o regularnych treningach. Sporadycznie można zauważyć również kadry z partnerem, który nadal wspiera ją na korcie, choć już nie jako trener.

Magda Linette brawurowo wkracza do ligi największych nazwisk sportu. Wraz z Igą Świątek tworzy reprezentacje tenisistek, którą możemy pochwalić się na cały świat. Być może w przyszłości obie panie spotkają się na korcie, by zapewnić widzom niezapomniane emocje.

Zobacz zdjęcia:

Magda Linette
fot. Jérémy Daniel, cropped, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=40757619

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!