Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Klaudia Halejcio straciła ogromne pieniądze. Padła ofiarą oszustów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.10.2022 16:11

Klaudia Halejcio straciła ogromne pieniądze. Padła ofiarą oszustów

Klaudia Halejcio EA
TRICOLORS/East News

Klaudia Halejcio mieszka ze swoim partnerem, biznesmenem Oskarem Wojciechowskim, w willi na warszawskim Ursynowie. Posiadłość jest podobno warta około 9 milionów. Przy okazji urządzania swojego poprzedniego lokum spotkała ją jednak koszmarna sytuacja. Aktorka została oszukana i straciła wielką sumę pieniędzy.

Serialowa gwiazda i influencerka często pokazuje w mediach społecznościowych wnętrza swojej luksusowej posiadłości. Na zdjęciach i nagraniach widać, że Klaudia mieszka w naprawdę szykownych warunkach. Do dzisiaj jednak wspomina bardzo przykre wydarzenie.

Klaudia Halejcio oszukana przez firmę meblarską

Halejcio udzieliła wywiadu portalowi Pomponik, w którym opowiedziała, jak została oszukana przez nieuczciwą firmę meblarską. Wynajęła ją podczas urządzania swojego poprzedniego mieszkania. Niestety, ekipa nie tylko nie wywiązała się z obowiązków, ale też oszukała ją na ogromną sumę.

Wspomniana firma miała przygotować kuchnię. Aktorka nie była wtedy jeszcze świadoma różnych niuansów i spraw, przy których powinna być czujna. "Trzeba mieć twardy tyłek przy remoncie, udawać, że wie się, co się robi. Ja nic nie wiedziałam, ale starałam się być pewna siebie, żeby panowie traktowali mnie poważnie" opowiedziała w wywiadzie.

Halejcio zapłaciła wynajętej ekipie z góry. Cała kwota opiewała na 50 tysięcy złotych. Niestety, właściciel okazał się oszustem. Wymyślał ciągle następne wymówki, by nie wywiązać się ze zlecenia. Mówił o przebitych oponach czy pożarze w warsztacie. Klaudia początkowo wierzyła w jego wytłumaczenia.

Kiedy Halejcio zrozumiała, że została oszukana, próbowała odzyskać stracone pieniądze. Skierowała w końcu sprawę do sądu, którą nawet wygrała, jednak i tym razem właściciel firmy uniknął odpowiedzialności.

Straciłam około 50 tysięcy. Starałam się je odzyskać, wygrałam sprawę w sądzie, ale nie dostałam ani złotówki. Pan stworzył historie, że jest niewypłacalny. Odpuściłam, stwierdziłam, że to jest nauczka dla mnie, żeby lepiej pilnować niektórych rzeczy – wyznała Klaudia.

Mimo tych przykrych wspomnień Halejcio z nadzieją patrzy w przyszłość. Teraz pomaga jej ukochany Oscar, z którym wychowuje córeczkę Nel (więcej TUTAJ). Gwiazda stara się też odpowiednio korzystać z możliwości finansowych. Niedawno złożyła wniosek o wakacje kredytowe.

Zobacz zdjęcia:

Klaudia Halejcio EA
Klaudia Halejcio, fot. TRICOLORS/East News

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio, fot. instagram.com/klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio, fot. instagram.com/klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio, fot. instagram.com/klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio, fot. instagram.com/klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio, fot. instagram.com/klaudiahalejcio

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kasia Cichopek już wróciła z romantycznego urlopu. "Chciałam wam pokazać pewną rzecz i trochę pochwalić"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.