Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kochały go miliony. Koszmarna śmierć gwiazdora. Miał 58 lat
Anna Lipska
Anna Lipska 22.05.2024 22:46

Kochały go miliony. Koszmarna śmierć gwiazdora. Miał 58 lat

Charlie Colin nie żyje
fot. East News

Charlie Colin nie żyje. Wiek i przyczyny śmierci założyciela i basista grupy Train. Smutne szczegóły tragicznej śmierci.

Nie żyje założyciel Train

Charlie Colin był jednym z założycieli zespołu Train, w którego skład wchodzili również Pat Monahan, Rob Hotchkiss, Scott Underwood i Jimmy Stafford. Jako basista grupy przyczynił się do powstania trzech pierwszych albumów zespołu. Wśród nich jest wspaniały i przełomowy "Drops of Jupiter" z 2001 r. 

Utwór o tym samym tytule zajął 5. miejsce na liście Billboard Hot 100. Zdobył dwie nagrody Grammy: za najlepszą piosenkę rockową i najlepszą aranżację.

Niestety właśnie media obiegły wieści o śmierci Colina.

Tak widzą księżną Kate. Nowy portret to jakaś kpina Plaga tajnych ślubów. Kolej Hakiela i Dominiki. Nagrania dowodem

Charlie Colin nie żyje. Kim był?

Charlie Colin pochodził z Newport Beach w Kalifornii. Po kilku latach podróżowania po świecie Colin powrócił do Stanów Zjednoczonych i dołączył w 1996 r. do nowo utworzonego zespołu Train. Grupa zdobyła popularność, koncertując na całym świecie. 

Basista Colin odszedł z grupy w 2003 r. z powodu problemów z nadużywaniem substancji odurzających. Potem grał z Slipknot i Puddle of Mudd. W 2015 r. ponownie połączył siły z Hotchkissem, tworząc zespół Painbirds. 

W 2017 r. założył Side Deal ze Stanem Frazierem z Sugar Ray oraz Joelem i Scottem Owenami z PawnShop Kings.

W chwili śmierci pełnił funkcję dyrektora muzycznego “Newport Beach Film Festival”. O jego przedwczesnym zgonie potwierdziła siostra. Co się stało?

Charlie Colin nie żyje. Okoliczności śmierci

Jak już pisaliśmy, Colin w czasie śmierci zajmował się festiwalem. Opiekował się domem swojego przyjaciela w Brukseli. Tam został znaleziony martwy. Zmarł w wieku 58 lat po tym, jak poślizgnął się i upadł pod prysznicem. Okoliczności jeszcze nie są niejasne.

Z całego świata płyną kondolencje. 

Charlie Colin nie żyje, fot. East News
Charlie Colin nie żyje, fot. East News