Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejne porządki Miszczaka w Polsacie. Uwielbiany serial skasowany, a do stacji wraca dawno niewidziana twarz
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.06.2023 19:22

Kolejne porządki Miszczaka w Polsacie. Uwielbiany serial skasowany, a do stacji wraca dawno niewidziana twarz

Polsat
Fot. KAPiF

Huragan Miszczak wciąż szaleje w stacji Polsat. Jeszcze niedawno pracę straciły wieloletnie dziennikarki, teraz natomiast dyrektor programowy zdecydował się zakończyć lubiany serial. Planuje też całkiem nowy format, do którego sprowadzi osobę, jaka przed laty przeżyła spory kryzys wizerunkowy.

Zwolnienia Skrzyneckiej i Dowbor to nie wszystko. Teraz posadę straci znana aktorka, a wraz z nią cała ekipa, która jeszcze niedawno pracowała nad zdjęciami do uwielbianej przez widzów produkcji. Szykuje się za to powrót kontrowersyjnego niegdyś dziennikarza.

Zmiany w Polsacie: skasowano serial z Anną Dereszowską?

Portal Wirtualne Media podaje – jeszcze niepotwierdzone oficjalnie – informacje, że Miszczak postanowił zrezygnować z tworzenia drugiego sezonu serialu „Lulu”. Produkcja cieszyła się dużą sympatią widzów i miała gwiazdorską obsadę. Główne roli grali w niej Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Joanna Kurowska i Marek Siudym.

Dyrektor programowy chce jednak podobno inwestować teraz w tak zwane seriale premium, które początkowo będą emitowane jedynie w płatnej platformie Polsat Box Go. Tymczasem już ruszyły zdjęcia do serii „Krew”, będącego polską wersją irlandzkiego hitu „Blood”. W obsadzie będziemy mogli zobaczyć Ireneusza Czopa, Piotra Trojana czy Małgorzatę Foremniak.

Ewa Błaszczyk przekazała radosne wieści o zdrowiu córki. Szykuje się przełom w leczeniu?

Odeszły Skrzynecka i Dowbor, wraca Michał Figurski

Po sukcesach takich programów, jak „Hotel Paradise”, „Love Island” czy „Ślub od pierwszego wejrzenia” Miszczak postanowił sięgnąć po kolejny zagraniczny format. Chodzi o „Temptation Island”, czyli tłumacząc na polski „Wyspa pokus”. Prowadzącym tego formatu ma zostać Michał Figurski. 

W programie weźmie udział kilka par, które będą ulegać tytułowym pokusom. Partnerzy trafią na wyspę, gdzie zostaną rozdzieleni. Tymczasem ich wierność będą testować przystojni single i uwodzicielskie singielki.

Kontrowersje wokół Michał Figurskiego

Michał Figurski w ostatnich latach zasłynął jako dziennikarz radiowy. Po głośnym odejściu z rozgłośni Antyradio powrócił do niej po latach. W 2022 roku został dyrektorem kreatywnym Radia ZET. Ma też na koncie incydent z 2012 roku, kiedy został zwolniony z Eska Rock za niewłaściwe wypowiedzi pod adresem Ukrainek. Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich przyznało mu wtedy niechlubny tytuł Hieny Roku.

Tymczasem ze swoimi programami pożegnały się Katarzyna Dowbor i Katarzyna Skrzynecka. Zwolnienie obu pań wciąż odbija się głośnym echem w mediach, a fani nie mogą przeboleć straty. Same dziennikarki także nie kryją goryczy.

Podobają się wam zmiany Edwarda Miszczaka?

Zobacz zdjęcia:

Polsat
Michał Figurski, fot. KAPiF
Polsat
Edward Miszczak, fot. KAPiF
Polsat
Katarzyna Skrzynecka, fot. KAPiF
Polsat
Katarzyna Dowbor, fot. KAPiF

Źródło: Wirtualne Media