Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Konto Ani Przybylskiej cały czas jest aktywne na Instagramie
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 05.05.2024 14:21

Konto Ani Przybylskiej cały czas jest aktywne na Instagramie

Anna Przybylska Instagram
Anna Przybylska, fot. KAPiF/Instagram

Anna Przybylska zmarła 9 lat temu. W sieci ciągle aktywne jej konto na Instagramie. Co się na nim znajduje? Co piszą internauci?

Śmierć Anny Przybylskiej

Anna Przybylska była ulubienica Polaków. Aktorka młodego pokolenia i pierwszymi rolami zaskarbiła sobie ich sympatię. Największą popularność przyniósł jej jednak serial “Złotopolscy”, w którym zagrała sympatyczną policjantkę, Marylkę. 

Na brak zawodowych propozycji nie mogła narzekać. Nieustannie pojawiała się w kolejnych formatach telewizyjnych i kinowych. Nagrała też wiele reklam. Pomimo napiętego grafiku ułożyła też życie prywatne. Wspólnie z Jarosławem Bieniukiem doczekali się trojga dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. 

Niestety rodzinne szczęście przerwały informacje o chorobie. Gwiazda walczyła z rakiem trzustki. Niestety choroba okazała się silniejsza. Ania zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni, otoczona bliskimi osobami. 

Gdy zmarła miał 3 lata. Najmłodszy syn nie pamięta Ani Przybylskiej. "Tak bardzo za nią tęskniłem" Cały sztab w szpitalu czekał w gotowości, ale Przybylska powiedziała nie. Bujakiewicz ujawniła historię z czasów, gdy aktorka walczyła o życie

Ostatnie chwile Anny Przybylskiej

Ania pozostawiła w żałobie wieloletniego partnera, czyli Jarosława Bieniuka, swoje dzieci, ale też ukochaną siostrę i mamę. Pani Krystyna Przybylska po wielu latach udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak wyglądały ostatnie chwile jej córki. 

Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Dwie łzy spłynęły jej po policzku.(…) "Anusia, damy radę, jest wszystko dobrze, jest Jarek, jest Agnieszka, zaraz przyjadą dzieci”. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech - opowiedziała Krystyna Przybylska w rozmowie dla Wysokich Obcasów. 

Rodzina aktorki bardzo bała się tego momentu.

Panicznie bałam się, że Ania może umrzeć w domu, przy nas. Wydawało mi się, że nie zniosłabym tego. A to przyszło naturalnie. Telefon zadzwonił, gdy byłam w wannie. Jarek: „Siostra, jak chcesz zobaczyć jeszcze Ankę, to wsiadaj w samochód i jedź na sygnale”. Człowiek myśli: „Boże, żeby to się już skończyło”, ale z drugiej strony: „Niech to trwa, bo co to będzie dalej?” - spominała siostra aktorki. 

Wspomnienia o Ani nadal są żywe. Ukazała się już książka biograficzna, a także film dokumentalny, w którym rodzina i przyjaciele wspominają aktorkę. 

Profil Ani Przybylskiej na Instagramie

Ania Przybylska była aktywną użytkowniczką social mediów. Regularnie publikowała w social mediach, a swój ostatni post dodała 24 września 2014, czyli na kilka dni przed śmiercią. Pokazała w nim ulubione buty. 

Profil Ani nie zniknął z social mediów. Cały czas można znaleźć go na Instagramie. Nieustannie pojawiają się też nowe komentarze, ostatnie sprzed kilku dni. Fani zapewniają ją o swojej pamięci. Konto @aniablond cały czas obserwują też jej bliscy. Siostra aktorki, czyli Agnieszka zamieściła tam nawet wirtualne serduszka. 

Anna Przybylska, fot. KAPiF
Anna Przybylska, fot. KAPiF
Anna Przybylska, fot. KAPiF
Anna Przybylska, fot. KAPiF