Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krystyna Janda podjęła decyzję o przejściu na "głodówkę kontrolowaną"
Weronika Dadok
Weronika Dadok 24.03.2022 09:39

Krystyna Janda podjęła decyzję o przejściu na "głodówkę kontrolowaną"

Janda
TRICOLORS/East News

Krystyna Janda jest jedną z najwybitniejszych aktorek w historii polskiego kina. W czasie swojej kariery zdążyła więc zaskarbić sobie sympatię rzeszy fanów. Ci przejmują się jej losem, dlatego w większości byli w szoku, gdy aktorka zdradziła, na co się zdecydowała.

Podjęła się bowiem bardzo radykalnej diety, która nie dla wszystkich może skończyć się dobrze. Nic więc dziwnego, że opinie jej fanów na ten temat były podzielone.

Krystyna Janda na głodówce kontrolowanej

Krystyna Janda zdradziła, że podjęła się głodówki kontrolowanej. Wyznała to w dosyć nietypowy sposób, wręcz przypadkiem. Nie zdecydowała się bowiem na specjalny post czy filmik, w którym by o tym poinformowała.

Informację tę zdradziła w komentarzu do zdjęcia swojego kolegi po fachu. Bogusław Linda wrzucił na swojego Facebooka zdjęcie z restauracji, w którym zdradził, że lubi wracać do miejsc, w których jadł coś pysznego wcześniej.

Janda postanowiła, że również uchyli rąbka tajemnicy z gastronomicznej części swojego życia. Jej obecne doświadczenia są jednak dużo mniej przyjemne niż te Lindy. Aktorka jest bowiem na specjalnej diecie, konkretnie głodówce kontrolowanej.

Krystyna Janda i jej nowa dieta

W dzisiejszych czasach popularyzuje się coraz więcej diet, również tych kontrowersyjnych i czasem nawet groźnych. Można do nich zaliczyć głodówkę kontrolowaną, która może być niebezpieczna dla osób, które nie są w pełni zdrowe.

Zakłada ona kompletną rezygnację z jakichkolwiek posiłków na kilka dni. W tym czasie powinno się pić jedynie wodę i co najwyżej specjalne herbaty oczyszczającej. W założeniu ten proces ma oczyścić organizm z toksyn. W praktyce jednak może zadziałać różnie. Dlatego też internauci sugerują bezpieczniejsze, mniej radykalne sposoby na zadbanie o swoją linię.

- Nie wymawiając, w naszym wieku na głodówki już za późno. Trzeba jeść owoce, warzywa, proteiny, najlepiej ryby - radzi jeden z komentujących.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku 2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie 3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Źródło: plejada.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].