Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Krawczyk Junior rozstał się z ukochaną? Kasia zabrała głos
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.08.2022 20:14

Krzysztof Krawczyk Junior rozstał się z ukochaną? Kasia zabrała głos

Krzysztof Krawczyk Junior
facebook.com/igor.krawczyk.1420

Krzysztof Krawczyk Junior do niedawna mierzył się z poważnymi problemami. Batalia sądowa z Ewą Krawczyk kosztowała go wiele zdrowia, a brak stałego miejsca zamieszkania i bezpiecznego lokum dawał mu się we znaki. W tych wszystkich problemach wspierała go partnerka Kasia, która na dłuższy czas przygarnęła go do siebie. Teraz nie utrzymują kontaktu. Co się stało?

W zeszłych miesiącach Krzysztof Igor Krawczyk kilkukrotnie był bohaterem programów publicystycznych. Opowiadał w nich o przemocy, jakiej doświadczył w domu swojego wujostwa i przedłużającym się oczekiwaniu na mieszkanie komunalne. Nie wiadomo, gdzie mógłby wtedy się podziać, gdyby nie wsparcie Katarzyny Filipiak.

Krzysztof Krawczyk Junior i Katarzyna Filipiak nie są już razem?

Przez bardzo długi czas syn Krzysztofa Krawczyka mógł liczyć na wsparcie ukochanej Kasi. Poznali się w Stowarzyszeniu "Studio Integracji" Krzysztofa Cwynara. Filipiak nie tylko pomagała mu poradzić sobie z problemami sądowymi, związanymi z walką o spadek po jego ojcu, ale też pozwoliła zamieszkać u siebie.

W mieszkaniu pani Katarzyny mieszkała nie tylko ona, ale też jej stara schorowana matka oraz syn. Warunki nie były więc najlepsze dla żadnej ze stron. W ciasnym lokum Krawczyk Junior nie mógł liczyć na prywatność i spokój, niezbędne mu ze względu na padaczkę pourazową, na jaką cierpi.

Jednak i on sam podobno był trudnym lokatorem. Zgodnie z opowieściami samej Katarzyny Junior miewał ataki złości, które przerażały jej matkę. W końcu seniorka poprosiła, by Krzysztof się wyprowadził. Znalazł on zatem mieszkanie w samym centrum turystycznym Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Filipiak miała nadzieję, że pozwoli im to rozwinąć ich związek, stało się jednak inaczej.

Krzysztof Krawczyk Junior zostawił ukochaną?

Odkąd Krawczyk Junior przeprowadził się na ulicę Piotrkowską, zerwał kontakty z Katarzyną. Kobieta udzieliła wywiadu gazecie "Twoje Imperium", w którym nie kryła smutku. Miała nadzieję, że z dala od jej rodziny, w spokojnej atmosferze uda im się teraz pogłębić dzielącą ich więź, jednak Krzysztof przestał się do niej odzywać.

Z Krzysztofem nie mam już kontaktu. Widujemy się tylko na próbach u Krzysztofa Cwynara – mówi Katarzyna w wywiadzie. Tymczasem sam zainteresowany publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z Grudziądza, gdzie odbywa się XXIV Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej Niepełnosprawnych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby niemal każda fotografia nie była opatrzona cytatem z kultowej piosenki o miłości "When I fall in love".

Kiedy się zakocham, to na zawsze, albo nigdy się nie zakocham. W tym niespokojnym świecie miłość kończy się, zanim się zacznie, i zbyt wiele pocałunków w świetle księżyca wydaje się zimnych w świetle słońca – czytamy słowa piosenki, które przytacza Krawczyk Junior.

Jak myślicie, czy jest w tym jakaś sugestia?

Zobacz zdjęcia:

syn Krawczyka
Krzysztof Igor Krawczyk i Katarzyna Filipiak, fot. facebook.com/igor.krawczyk.1420
syn Krawczyka
Krzysztof Igor Krawczyk i Katarzyna Filipiak, fot. facebook.com/igor.krawczyk.1420
Syn Krawczyka
Krzysztof Igor Krawczyk i Katarzyna Filipiak, fot. facebook.com/igor.krawczyk.1420
Syn Krawczyka
Krzysztof Igor Krawczyk i Katarzyna Filipiak, fot. facebook.com/igor.krawczyk.1420

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Sylwia Bomba straciła cierpliwość. Przekazała informacje ws. pogrzebu byłego partnera, „ostatni raz”

  2. Nie żyje gwiazda słynnego serialu: "jej życie było zbyt krótkie". Rodzina i fani pogrążeni w żałobie

  3. Smutne informacje o uwielbianej gwieździe. Ciężko uwierzyć w doniesienia, „jej codzienność to strzępy” Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Twoje Imperium