Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Krawczyk Junior musiał zmienić mieszkanie. Wyprowadził się od ukochanej Kasi
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.06.2022 17:57

Krzysztof Krawczyk Junior musiał zmienić mieszkanie. Wyprowadził się od ukochanej Kasi

Krzysztof Krawczyk Junior EA
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Krzysztof Krawczyk Junior od jakiegoś czasu zmaga się z problemami mieszkaniowymi. Choć mogłoby się wydawać, że z pomocą przyjaciół wychodzi na prostą, nie można powiedzieć o zakończeniu jego kłopotów.

Od śmierci legendarnego muzyka jego syn nie miał łatwego życia. Do dotychczasowych trudności z funkcjonowaniem z trudną chorobą dochodziły kolejne sprzeczki o majątek z żoną artysty. Gdy udało się zrobić krok w przód ze sprawą renty po zmarłym, okazało się, że to dopiero początek problemów.

Krzysztof Krawczyk Junior do tej pory mieszkał u swojej ukochanej, jednak niedawno pojawiły się kolejne kłopoty mężczyzny. Niedługo będzie musiał opuścić lokum i przenieść się do innego miejsca.

Krzysztof Krawczyk Junior walczy z kłopotami mieszkaniowymi

Problemy mężczyzny z lokum już od dłuższego czasu nie dają mu spokoju, a on sam przenosi się ciągle z kąta w kąt. Do mieszkania po babci niestety nie może się wprowadzić ze względu na przynależność miejsca do żony piosenkarza.

Krzysztof niestety nie może pójść do mieszkania po babci, w którym jest zameldowany. Ono należy do Ewy, a tam mieszka teraz żona zmarłego wuja z synem. Oni się bardzo nie zgadzali i Krzyś boi się tam wrócić — mówił w jednym z wywiadów bliski Krzysztofa Krawczyka Juniora.

Syn wokalisty od dłuższego czasu mieszkał z ukochaną, jednak niedawno pojawiły się kolejne kłopoty miejscem pobytu. Oprócz dwójki zakochanych w lokalu przebywa również matka dziewczyny oraz jej niepełnosprawny brat. Taka ilość osób na niewielkim metrażu z pewnością nie generuje komfortowych warunków.

Krzyś musi się wyprowadzić od Kasi. Do tej pory zajmował mieszkanie mamy Kasi, a ono nie jest duże. Mieszka tam mama Kasi, jej niepełnosprawny syn i do tego Krzyś, który zajmuje z Kasią maleńki pokoik. Jej mama poprosiła więc, by się wyprowadził — zdradził Zbigniew  Rabiński w rozmowie z "Faktem".

Nagła wyprowadzka ponoć znacząco popsuła relacje między zakochanymi. Krzysztof Krawczyk Junior może czuć się skrzywdzony takim obrotem sytuacji.

Krzysztof Krawczyk Junior nie poddaje się w poszukiwaniach

Na całe szczęście z pomocą potrzebującemu przybyli przyjaciele jego ojca. Stowarzyszenie "Studio Integracji", w którym udziela się muzycznie Krzysztof Krawczyk Junior, zorganizowało składkę, aby zapewnić mu schronienie.

Za sprawą licznych datków udało się mu uzyskać dach nad głową oraz odczuć odrobinę samodzielności. W rozmowie dla "Twojego Imperium" Krzysztof Cwynar, który opiekuje się mężczyzną, wyznał, że jest do pierwszy krok w stronę polepszenia jego życia.

Wynajęte dla Krzysia mieszkanie opłacamy właśnie z tych datków. Dbamy o to, żeby żaden grosz się nie zmarnował. Na każdą wydaną złotówkę mamy fakturę. Wyposażyliśmy Krzysia w najpotrzebniejsze rzeczy — mówił z dumą. Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Legendarna polska artystka walczy z ciężką chorobą. Nieoczekiwanie ujawniła całą prawdę

2. Gwiazda najpierw pozowała bez ubrań, teraz zachwyciła formą. Trudno uwierzyć, ile ma lat

3. Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Co czeka nas od 13 do 19 czerwca?

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pomponik.pl