Swiatgwiazd.pl
fot.TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Krzysztof Krawczyk Junior musiał zmienić mieszkanie. Wyprowadził się od ukochanej Kasi

13 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Krzysztof Krawczyk Junior od jakiegoś czasu zmaga się z problemami mieszkaniowymi. Choć mogłoby się wydawać, że z pomocą przyjaciół wychodzi na prostą, nie można powiedzieć o zakończeniu jego kłopotów.

Od śmierci legendarnego muzyka jego syn nie miał łatwego życia. Do dotychczasowych trudności z funkcjonowaniem z trudną chorobą dochodziły kolejne sprzeczki o majątek z żoną artysty. Gdy udało się zrobić krok w przód ze sprawą renty po zmarłym, okazało się, że to dopiero początek problemów.

Krzysztof Krawczyk Junior do tej pory mieszkał u swojej ukochanej, jednak niedawno pojawiły się kolejne kłopoty mężczyzny. Niedługo będzie musiał opuścić lokum i przenieść się do innego miejsca.

Krzysztof Krawczyk Junior walczy z kłopotami mieszkaniowymi

Problemy mężczyzny z lokum już od dłuższego czasu nie dają mu spokoju, a on sam przenosi się ciągle z kąta w kąt. Do mieszkania po babci niestety nie może się wprowadzić ze względu na przynależność miejsca do żony piosenkarza.

 Elżbieta II EA

Elżbieta II drugim najdłużej panującym monarchą w historii świata. Do rekordu brakuje jej dwóch lat

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof niestety nie może pójść do mieszkania po babci, w którym jest zameldowany. Ono należy do Ewy, a tam mieszka teraz żona zmarłego wuja z synem. Oni się bardzo nie zgadzali i Krzyś boi się tam wrócić — mówił w jednym z wywiadów bliski Krzysztofa Krawczyka Juniora.

Syn wokalisty od dłuższego czasu mieszkał z ukochaną, jednak niedawno pojawiły się kolejne kłopoty miejscem pobytu. Oprócz dwójki zakochanych w lokalu przebywa również matka dziewczyny oraz jej niepełnosprawny brat. Taka ilość osób na niewielkim metrażu z pewnością nie generuje komfortowych warunków.

Krzyś musi się wyprowadzić od Kasi. Do tej pory zajmował mieszkanie mamy Kasi, a ono nie jest duże. Mieszka tam mama Kasi, jej niepełnosprawny syn i do tego Krzyś, który zajmuje z Kasią maleńki pokoik. Jej mama poprosiła więc, by się wyprowadził — zdradził Zbigniew  Rabiński w rozmowie z "Faktem".

Nagła wyprowadzka ponoć znacząco popsuła relacje między zakochanymi. Krzysztof Krawczyk Junior może czuć się skrzywdzony takim obrotem sytuacji.

Krzysztof Krawczyk Junior nie poddaje się w poszukiwaniach

Na całe szczęście z pomocą potrzebującemu przybyli przyjaciele jego ojca. Stowarzyszenie "Studio Integracji", w którym udziela się muzycznie Krzysztof Krawczyk Junior, zorganizowało składkę, aby zapewnić mu schronienie.

Za sprawą licznych datków udało się mu uzyskać dach nad głową oraz odczuć odrobinę samodzielności. W rozmowie dla "Twojego Imperium" Krzysztof Cwynar, który opiekuje się mężczyzną, wyznał, że jest do pierwszy krok w stronę polepszenia jego życia.

Wynajęte dla Krzysia mieszkanie opłacamy właśnie z tych datków. Dbamy o to, żeby żaden grosz się nie zmarnował. Na każdą wydaną złotówkę mamy fakturę. Wyposażyliśmy Krzysia w najpotrzebniejsze rzeczy — mówił z dumą.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Legendarna polska artystka walczy z ciężką chorobą. Nieoczekiwanie ujawniła całą prawdę

2. Gwiazda najpierw pozowała bez ubrań, teraz zachwyciła formą. Trudno uwierzyć, ile ma lat

3. Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Co czeka nas od 13 do 19 czerwca?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz partnerów polskich gwiazd?

Pytanie 1 z 6

Kto jest mężem Małgorzaty Rozenek?

Polskie gwiazdy w dzieciństwie. Niewiele osób jest w stanie rozpoznać, na widok Szpaka aż odbiera mowę

Domyślacie się, jak wyglądały polskie gwiazdy w dzieciństwie? Część z nich zmieniła się nie do poznania. Z okazji Dnia Dziecka zobaczcie, jak kiedyś wyglądały najpopularniejsze twarze show-biznesu.

Zobacz galerię >

Źródło: Pomponik.pl

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >