Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior znów spotkają się w sądzie. Tabloid przekazał szczegóły
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.06.2022 18:28

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior znów spotkają się w sądzie. Tabloid przekazał szczegóły

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior EA
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Relacja pomiędzy Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem Juniorem nigdy nie należała do najłatwiejszych. Okazuje się, że ten duet może niedługo spotkać się w sądzie, by bliżej przyjrzeć się ostatniej woli popularnego muzyka.

Choć od śmierci Krzysztofa Krawczyka minął już rok, kwestia spadkowa jego majątku nadal nie jest jasna dla najbliższych muzyka, żony oraz syna. Pomiędzy tą dwójką nie zawsze dobrze się układało, a testament artysty tylko pogorszył sprawę.

Według ostatniej woli majątek po mężczyźnie ma otrzymać Ewa Krawczyk, jednak syn muzyka będzie starał się udowodnić w sądzie niezgodność spisanego testamentu. Jak podaje "Super Express", niedługo możemy usłyszeć o rozprawie na temat majątku artysty.

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior będą w sądzie analizować testament artysty

Podział majątku muzyka stał się ogniwem do wznowienia konfliktu pomiędzy żoną a synem gwiazdora. Choć mogłoby się wydawać, że niedawny gest ze strony kobiety na temat renty po zmarłym mężu mógł być płomykiem nadziei w poprawieniu ich relacji, szybko zgasł.

"Super Express" postanowił przyjrzeć się obecnej sytuacji wśród bliskich zmarłego muzyka. Okazuje się, że Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior mogą wkrótce po raz kolejny spotkać się w sądzie. Mężczyzna chce podważyć testament spisany przez ojca. Kondycja zdrowotna mogła nie pozwalać mu na przekazanie ostatniej woli w poprawny sposób.

Sąd będzie musiał zbadać szczegółowo, w jakich okolicznościach i w jakim stanie Krzysztof Krawczyk zmienił testament. Napływają już kolejne dokumenty ze szpitali, w których leczył się artysta. Po tym, jak Ewa Krawczyk stwierdziła w książce o mężu, że od 20 lat cierpiał na Alzheimera i Parkinsona, sąd musi sprawdzić, czy artysta był w pełni władz umysłowych, podpisując testament — możemy przeczytać na łamach tabloidu. Syn Krzysztofa Krawczyka liczy na podzielenie majątku po ojcu, wtedy otrzymałby około 1,5 miliona złotych. Mężczyzna wielokrotnie podkreślał, że jego sytuacja finansowa nie jest wystarczająca.

Kłopoty Krzysztofa Krawczyka Juniora

Nie od dziś wiadomo, że mężczyzna zmaga się z poważną chorobą, która wywołuje u niego częste ataki. Z tego powodu jego samodzielne funkcjonowanie jest wręcz niemożliwe, dlatego może liczyć na wsparcie opiekuna i partnerki.

Syn muzyka od jakiegoś czasu zmaga się również z problemami mieszkaniowymi. Stres i choroba powodują, że jest mu ciężko funkcjonować w życiu codziennym z wieloma problemami. Zastrzyk gotówki z pewnością pomógłby mu uporać się z niektórymi z nich.

Ewa Krawczyk, która została zapisana w testamencie muzyka jako jedyna spadkobierczyni, może liczyć na to, że jego syn nie pozostawi sprawy bez sądowego wyjaśnienia. Tym bardziej że w ostatnich latach życia artysty jego testament miał ulec zmianie, dzięki której to właśnie żona przejęłaby majątek po jego śmierci.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. "Obraza dla panny młodej". Eliza Trybała wybrała się na ślub koleżanki w ryzykownej stylizacji

  2. Anna Lewandowska nareszcie pokazała twarze córek. "Podobne jak bliźniaczki"

  3. Kim są dzieci Krzysztofa Ibisza? Prezenter Polsatu niebawem po raz kolejny zostanie ojcem

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Plotek.pl