Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk junior

Kadr z utworu Tato; (youtube.com/Marian Lichtman)

Krzysztof Krawczyk junior zmaga się z chorobą. "Miewa ataki"

23 Maja 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Krzysztof Krawczyk junior na co dzień musi stawiać czoło ciężkim objawom poważnej choroby. Jego ukochana w wywiadzie wyjawiła, że czasami potrzebne jest wsparcie specjalistów.

Syn legendarnego wokalisty od wielu lat zmaga się z trudnymi konsekwencjami padaczki, które nie pozwalają mu samodzielnie funkcjonować w życiu codziennym. Mężczyzna podczas zwykłych obowiązków wspierany jest przez partnerkę, Katarzynę Filipiak.

Kobieta w rozmowie z "Twoim Imperium" opisała, jak wyglądają przykłady objawów choroby Krzysztofa Krawczyka juniora. Wielokrotnie do domu mężczyzny wzywana była karetka pogotowia.

Krzysztof Krawczyk junior zmaga się z padaczką

Katarzyna Filipiak w wywiadzie wyjawiła, że każdy dzień mężczyzny może wyglądać inaczej ze względu na bodźce wywołujące ataki. Ważna w życiu syna piosenkarza jest samokontrola i przestrzeganie wyznaczonych zasad, które zminimalizują możliwość pojawienia się objawów padaczki.

Iwona Schymalla EA

Przez lata była gwiazdą TVP, nagle zniknęła z ekranów. Co stało się z Iwoną Schymallą?

CZYTAJ DALEJ

Krzyś musi mieć wystarczającą ilość snu, regularnie i odpowiednio się odżywiać, nawadniać organizm i unikać bodźców mogących wywołać atak padaczki. Takie jest na przykład migające światło — mówi partnerka Krzysztofa Krawczyka juniora.

Medialne zainteresowanie synem sławnego wokalisty negatywnie odbija się na jego zdrowiu. Ciągły stres i natłok emocji może wywoływać niechciane konsekwencje. Kobieta przyznaje, że czasem ataki są ponad jej siły i samego chorego. W takich sytuacjach może liczyć na pomoc medyczną, jednak to też wiąże się z ryzykiem ciekawskiego wzroku zainteresowania wywołanego kolejnym przyjazdem pogotowia.

Krzysztof bardzo stresuje się swoją sytuacją życiową, sprawami sądowymi, brakiem własnego kąta, postępowaniem niektórych ludzi oraz hejtem. Niestety, on czyta to, co piszą o nim w internecie. Tak go to obciąża, że nawet regularnie biorąc leki, miewa ataki padaczki. Czasami tak silne, że trzeba wzywać pogotowie — mówi o trudach życia codziennego Katarzyna Filipiak.

Krzysztof Krawczyk junior chce rozwijać się muzycznie?

Pomimo trudnej choroby mężczyzna próbuje swoich sił w show-biznesie, podążając ścieżką sławnego ojca. Pod opieką Mariana Lichtmana, który był przyjacielem jego ojca, rozpoczął pracę nad muzycznymi utworami.

W serwisie internetowym Youtube można posłuchać pierwszych prób wokalnych Krzysztofa Krawczyka juniora, na przykład w utworze "Tato".

Wielbiciele mają nadzieję, że już niedługo usłyszymy więcej propozycji od początkującego piosenkarza. Ważne jednak by mężczyzna na szczycie własnych wartości zawsze stawiał zdrowie, które jest najcenniejsze.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Dawid Kwiatkowski zostanie ojcem? Właśnie zabrał głos, zdradził prywatne szczegóły

2. Małgorzata Ohme o odejściu mamy. "Zdawała sobie sprawę, że mnie zraniła"

3. Gdy się poznali, oboje byli w związkach. Trudno pojąć, jak potoczyły się losy Warchulskiej i Sadowskiego

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Krzysztofa Krawczyka?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się druga żona Krzysztofa Krawczyka?

East News

Wstydliwe sekrety gwiazd. Nawet nie przypuszczaliśmy, czego w przeszłości się dopuściły

Każdy skrywa jakieś sekrety. Okazało się, że dotyczy to także gwiazd polskiego show-biznesu. Przedstawiamy 8 znanych osób, które popełniły błąd i w przeszłości zdradziły swoją drugą połówkę.

Zobacz galerię >

Źródło: Se.pl

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >