Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Księżna Kate po strasznej diagnozie zdecydowała się na kilka ważnych posunięć. Celem jest nie tylko pokonanie raka
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.04.2024 18:10

Księżna Kate po strasznej diagnozie zdecydowała się na kilka ważnych posunięć. Celem jest nie tylko pokonanie raka

Księżna Kate
Księżna Kate podjęła nowe decyzje, fot. East News

Księżna Kate musiała ostatnio podjąć kilka bardzo ważnych decyzji. Po tym, jak zdiagnozowano u niej raka, wiele się zmieniło. Teraz musi skupić się nie tylko na leczeniu i chorobie, ale też na dzieciach.

Jak księżna Kate poinformowała dzieci o swojej diagnozie?

Księżna Kate bardzo długo nie pokazywała się w mediach. Wszystkie teorie spiskowe, które wybuchły po aferach ze sfałszowanymi zdjęciami, dobiegły końca pod koniec marca. Wtedy żona księcia Williama poinformowała o diagnozie raka. Lekarze wykryli go po operacji brzucha księżnej. Teraz przechodzi ona tzw. chemioterapię zapobiegawczą.

W oświadczeniu, jakie wygłosiła, starała się zachować stoicki spokój. Głos się jej jednak załamał na moment, kiedy zaczęła mówić o swoich dzieciach. Jak 10-letni George, 8-letnia Charlotte i 5-letni Louis dowiedzieli się o chorobie Kate?

William i ja robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, żeby zachować prywatność ze względu na najmłodszych członków naszej rodziny. Jak możecie sobie wyobrazić, to wszystko wymaga czasu. Czasu dla mnie, żeby wydobrzeć po operacji i podjąć się leczenia, ale przede wszystkim czasu, żeby wytłumaczyć wszystko Georgowi, Chalotte i Louisowi w sposób odpowiedni dla nich i aby zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze i wyzdrowieję. Tak jak im powiedziałam, czuję się dobrze i jestem silniejsza z każdym dniem – mówiła księżna.

Powrót do zdrowia i zachowanie spokoju podczas kryzysu wizerunkowego Pałacu Kensington nie są jedynymi troskami arystokratki. Poniżej przeczytacie o ostatnich decyzjach, jakie musiała podjąć Middleton.

Rzekoma kochanka Harry'ego przerwała milczenie. O wstydliwym sekrecie z intymnego życia rozpisują się światowe media Najpierw druzgocąca diagnoza, a teraz jeszcze to. Fatalne wieści o rodzicach księżnej Kate

Decyzje księżnej Kate: złamanie wielkanocnej tradycji

Wiele osób zastanawiało się, czy księżna wróci do królewskich obowiązków po Wielkanocy, tak jak zapowiadało pierwsze oświadczenie Pałacu Kensington ze stycznia. Wtedy jeszcze nie wiedziano o diagnozie raka. Tuż przed świętami stało się jasne, że Kate potrzebuje więcej czasu, nie tylko po to, by dojść do siebie po operacji i druzgoczących wieściach od lekarzy.

Tuż przed Wielkanocą para wyleciała helikopterem z Windsoru wraz z dziećmi. Rodzina udała się do wiejskiej rezydencji Anmer Hall na terenie Sandringham w Norfolk. Wiadomo było, że nie dołączą do reszty rodziny królewskiej, która w Niedzielę Wielkanocną udawała się na tradycyjną mszę. Priorytetem dla Kate i Williama stały się ich dzieci oraz komfort rodziny.

Kate uwielbia przebywać na łonie natury i zawsze była wielką zwolenniczką leczniczych korzyści płynących z przebywania na świeżym powietrzu. Norfolk będzie idealnym antidotum na jej leczenie. Swoboda długich spacerów po plaży z dziećmi i psami oraz przebywanie z dala od wścibskich oczu to dokładnie to, czego wszyscy teraz potrzebują – mówi teraz źródło magazynu „Woman's Day”.

Teraz wiadomo już, jak Kate oraz George, Charlotte, Louis oraz książę William spędzili Wielkanoc, przeczytacie o tym poniżej.

Jak księżna Kate i dzieci spędzili Wielkanoc?

Informatorzy „Woman's Day” podkreślają, że Kate ma teraz dwa cele. Jednym jest oczywiście pokonanie choroby, drugim – zadbanie, by w tym trudnym czasie jej dzieci czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Właśnie dlatego przez całą przerwę wielkanocną skupili się tylko na George'u, Charlotte i Louisie. Nawet William wycofał się z królewskich obowiązków na dwa tygodnie, aby spędzić czas z rodziną.

Chcieli po prostu uciec na Wielkanoc i spędzić czas razem, w pięcioro. Dzieci dodają Kate energii w najtrudniejszych chwilach i doskonale rozpraszają jej uwagę – przekazało źródło magazynu.

Dzieci Kate i Williama spędzały więc ostatnie dni na zabawach plastycznych i rękodzielniczych. Oczywiście księżna zaplanowała też tradycyjną zabawę w poszukiwanie jajek.

Księżna Kate, dzieci, co się z nimi dzieje, co robiła w Wielkanoc
Okładka magazynu “Woman's Day” (2024)
Księżna Kate, dzieci, co się z nimi dzieje, co robiła w Wielkanoc
Księżna Kate, fot. Rex Features/East News
księżna Kate, film z oświadczeniem o diagnozie raka, oznaczenie Getty Images, co oznacza
Księżna Kate z Williamem i dziećmi, fot. instagram.com/princeandprincessofwales
księżna Kate, dzieci, co się dzieje z dziećmi po diagnozie, nowe informacje
Księżna Kate z dziećmi, fot. instagram.com/princeandprincessofwales
księżna Kate, dzieci, co się dzieje z dziećmi po diagnozie, nowe informacje
Księżna Kate z Williamem i dziećmi, fot. instagram.com/princeandprincessofwales

Źródło: Woman's Day