Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Magda Gessler mocno obniżyła ceny swoich pączków. Seniorzy zapłacą za odrobinę przyjemności tylko 1 zł

9 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Magda Gessler wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich łasuchów. Właścicielka restauracji “U Fukiera” postanowiła solidaryzować się z entuzjastami pączków i z okazji "Tłustego Czwartku" zorganizowała smakowitą promocję. Klienci będą mogli nabyć przysmak za cenę symbolicznej złotówki. Jest jednak jeden haczyk - z obniżki skorzystają tego dnia wyłącznie seniorzy.

  • Magda Gessler to najsłynniejsza polska restauratorka
  • Ceny w lokalach gwiazdy "Kuchennych rewolucji" mogą być dla niektórych wygórowane
  • Na Tłusty Czwartek Magda Gessler przygotowała wyśmienitą promocję

Magda Gessler, jak głosi czołówka programu “Kuchenne rewolucje”, to niekwestionowany autorytet kulinarny. Słynna polska restauratorka jest właścicielką i współwłaścicielką kilkunastu lokali gastronomicznych. Ponieważ wielkimi krokami zbliża się wielkie święto łasuchowania, oczy fanów Magdy Gessler instynktownie zwróciły się ku jej restauracjom. Jak się okazuje, w tym roku Polacy mogą liczyć na odrobinę słodkiej przyjemności w zadziwiająco niskiej cenie - niestety nie dotyczy to wszystkich.

Magda Gessler zawiesza poprzeczkę wysoko. Dotyczy to nie tylko oferowanych przez nią usług, ale i samych cen

Kariera Magdy Gessler rozkręcała się kilkanaście lat temu, a jej rozpoznawalność sięgnęła szczytu, gdy telewidzowie zapoznali się z formatem “Kuchenne rewolucje”. Udział w programie zapewnił Magdzie Gessler duży rozgłos, do czego z pewnością przyczynił się charakterek, jaki gwiazda programu pokazywała, rozbijając pęczki talerzy w cudzych lokalach gastronomicznych.

Naturalną koleją rzeczy restauracje prowadzone przez Magdę Gessler zaczęły wzbudzać jeszcze większe zainteresowanie. Równie intrygujące co lokale okazały się z medialnego punktu widzenia same ceny, jakimi restauratorka opatrzyła swe kulinarne dzieła. W Internecie nie brakuje doniesień na temat tego, że chcąc zjeść obiad w jednym z lokali prowadzonych przez Magdę Gessler, trzeba porządnie się wykosztować.

Pod koniec października 2020 serwis o2.pl wziął ceny widniejące w lokalach Magdy Gessler pod lupę. Był to czas, gdy w porozumieniu ze swoim synem Tadeuszem restauratorka otworzyła kolejny lokal, tym razem na warszawskim Wilanowie. Knajpa oferowała między innymi ciasta i gotowe dania w słoikach.

Nie żyje Mary Wilson, współzałożycielka legendarnego zespołu The Supremes. Miała 76 latNie żyje Mary Wilson, współzałożycielka legendarnego zespołu The Supremes. Miała 76 latCzytaj dalej

Według doniesień serwisu ceny nie były jednak tak samo smakowite, co wyroby sprzedawane w nowym punkcie gastronomicznym. Portal o2.pl donosił, że za zwykłą drożdżówkę kupującym przyszło wyciągać z portfela aż 16 złotych. Cena litrowego rosołu bądź zupy pomidorowej sięgała natomiast 60 złotych. Podczas jednego z wywiadów Magda Gessler wyjaśniała, że za ceną kryje się doskonała jakość jej produktów.

- Wyobrażasz sobie, że ktoś idzie do BMW i mówi, że to jest za drogie!? To jest kwestia prestiżu, jakości, miejsca, które wynajmujesz. Jest mnóstwo ogonów wołowych, jest bardzo dużo cielęciny, mięsa, bardzo dużo warzyw. Praktycznie nie ma wody! To jest wywar i sok z mięsa i warzyw. To jest coś obłędnego. To jest tanio, w porównaniu z tym, co ludzie oferują za skrzydełko od kurczaka i marchewki- tłumaczyła restauratorka w Dzień Dobry TVN.

Wyjątkowy Tłusty Czwartek u Magdy Gessler

W tym roku Tłusty Czwartek przypada na dzień 11 lutego. Z okazji święta wszystkich łasuchów Magda Gessler postanowiła dodatkowo umilić dzień entuzjastom pączków. Oferuje swoje wyśmienite wypieki za złotówkę. Niestety promocja skierowana jest tylko do jednej grupy społecznej - za taką cenę na pączki u słynnej restauratorki mogą liczyć wyłącznie seniorzy. Informacja pojawiła się na oficjalnym instagramowym profilu restauracji “U Fukiera”.

- Pączek dla seniora U Fukiera za 1 zł! W Tłusty Czwartek Magda Gessler przygotowała niespodziankę dla seniorów. W okienku U Fukiera, każdy senior będzie mógł kupić pączka za 1 zł. Seniorzy, zajrzyjcie w czwartek do okienka U Fukiera! Juniorzy, dajcie znać seniorom. Zapraszamy - czytamy na Instagramie.

Gessler 2

Gessler 1

Źródło: Instagram.com/u.fukiera; Instagram.com/magdagessler_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Życiorysy, Jastrząb Post, Instagram, o2.pl

Następny artykuł