Magda Gessler i Gabriel Seweryn Żródło: instagram.com magdagessler_official

Gabriel Seweryn oskarżył Magdę Gessler. Chodzi o futro za 3000 złotych

16 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Magda Gessler została oskarżona przez gwiazdora „Królowych życia" o przywłaszczenie futra o wartości 3000 zlotych. Gabriel Seweryn opisał całe zajeście w nieco chaotycznym wpisie w social mediach. Chce, by restauratorka oddała futro lub zrobi o niej filmik na IstaStories.

Magda Gessler przywłaszczyła sobie futro? Takie zarzuty stawia jej Gabriel Seweryn. Gwiazdor TTV nie wytrzymał u zamieścił w sieci wpis, który opisuje, jak doszło do całej sytuacji. Stawia też ultimatum: albo prowadząca „Kuchenne rewolucje" zwróci ubranie albo zrobi o niej materiał na InstaStories. Wygląda na to, że król życia stracił cierpliwość.

Magda Gessler nie oddała futra?

Gabriel Seweryn słynie z niekonwencjonalnego gustu - zawsze starannie dobiera stroje i dba o to, by wyróżniać się z tłumu dzięki barwnym ubraniom. Nic dziwnego, jest bowiem projektantem mody, a szczególnie upodobał sobie futra. W „Królowych życia" widzowie nie raz mogli podziwiać kreacje jego autorstwa.

Kolorowy styl celebryty z Głogowa najwyraźniej przypadł do gustu Magdzie Gessler, która również może pochwalić się oryginalnym stylem. Jak wynika z wpisu projektanta, restauratorka miała pożyczyć od niego jedno z futer o wartości 3000 złotych z myślą o przyjacielu, dla którego chciała zamówić identyczne. 10 grudnia 2020 roku miała dostać odzienie, jednak do 16 lutego ani nie opłaciła zamówienia ani nie zwróciła pożyczonego futra. Co więcej, wszelkie próby odzyskania części garderoby kończą się fiaskiem, bowiem Magda Gessler ma nie wiedzieć, gdzie na jest.

- Witam cię Magda z tej strony Gabriel Seweryn około 10 grudnia wziąć ode mnie byłem wartości 3000 zł chciałeś uszy dla swojego przyjaciela futro prezencie ani nie uczyłaś futra ani się ze mną nie spotkać bo nie miałeś na to czasu ani nie oddałaś mi byłemu dzwonię do ciebie piszę a ty nie zbywasz [pisownia oryginalna - przyp. red.] - napisał.

Dorota Wellman pracowała jako sprzątaczka za granicą. Opowiedziała o fatalnych warunkachDorota Wellman pracowała jako sprzątaczka za granicą. Opowiedziała o fatalnych warunkachCzytaj dalej

Gabriel Seweryn ma już dość zaistniałej sytuacji i tego, jak Magda Gessler ma traktować ludzi. Zagroził też, że pokaże zdjęcia z ich konwersacji, a do tego zrobi filmik na InstaStories, w którym zdradzi więcej o całym zdarzeniu.

- Czuję że tak za dwa dni za trzy dni bo nie wiesz gdzie to gosposia położyła a że zaraz mi dowiozą do słodko słony aże tak aże siak czy ty masz troszeczkę honoru jak tak można jak tak można ludzi traktować zastanów się nad soba.Chcesz to jeszcze mogę dorzucić do tego zdjęcia konwersacji naszej wspólnej myślę żemedia się tym bardzo zainteresują jaka jesteś słowna w stosunku do innych ludzi że traktujesz innych jak gó**o Ja się nie czuje jak gówno więc sobie nie życzę i żądam zwrotu mojego byłemu bo jak nie to zrobić dzisiaj insta story odnośnie całej zaistniałej sytuacji [pisownia oryginalna - przyp. red.]- oznajmił.

Jak na razie Magda Gessler nie zareagowała na emocjonalne słowa projektanta. Fani z pewnością czekają, co zrobi gwiazda TVN, bowiem zarzuty wydają się poważne.

Gabriel Seweryn ma pecha?

To nie pierwszy raz, gdy Gabriel Seweryn opowiada o tym, jak miał paść ofiarą oszustwa. Wcześniej skarżył się, że dwukrotnie został okardziony. W rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post wyznał, że pewnego razu wrócił z weekendowego wyjazdu do pustego mieszkania. Podczas jego nieobecności złodzieje zabrali mu wszystko.

Innym razem postanowił wraz ze swoim partnerem urządzić balkon i wybrał się do supermarketu. Po udanych zakupach odesłał partnera, by odstawił wózek, a w tym momencie podszedł do niego obcy mężczyzna, który po angielsku pytał go o drogę.

- Oczywiście jak nigdy w życiu ściągnąłem torbę, położyłem na siedzeniu. Powiedziałem Rafałowi, żeby odprowadził wózek, ja się tym zajmę. Jakiś gościu podszedł do mnie i zapytał mnie po angielsku, gdzie jest centrum. Ja się odwróciłem, obracam się, patrzę - nie ma torby. Tam były klucze od mieszkania, kilka tysięcy złotych, telefon komórkowy, kod z wejściem do mieszkania. Wszystko po prostu- opowiedział.

To jednak nie był koniec problemów. Para nie mogła dostać się do mieszkania z powodu braku kluczy. Zadzwonili po ślusarza, ten jednak chciał, by pokazali mu dokumenty, których też nie mieli.

Historia celebryty powinna być przestrogą dla wszystkich osób. Nigdy nie można spuszczać swoich wartościowych rzeczy z oczu, nawet na chwilę. Złodzieje nie potrzebują dużo czasu, by zabrać portfel czy klucze.

Magda Gessler

Screen z 16.02.2021 źródło: instagram.com magdagessler_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Fakt, WP, PoradnikZdrowie

Następny artykuł