Swiatgwiazd.pl
Zenek Martyniuk

TOMASZ MATUSZKIEWICZ/AGENCJA SE/East News

Mama Zenka Martyniuka ma problemy ze zdrowiem. "Zabiegi na pewno jej posłużą"

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Ostatnie tygodnie w życiu Zenka Martyniuka nie należą do najłatwiejszych. Niedawno do mediów trafiła informacja o śmierci jego teściowej, z kolei teraz pojawiły się doniesienia o słabym stanie mamy piosenkarza disco polo. W ubiegłym roku przeszła zawał serca.

  • Zenek Martyniuk stracił teściową

  • Mama piosenkarza znajduje się w złym stanie zdrowotnym

  • W ubiegłym roku przeszła zawał

Zwykle uśmiechnięty i radosny Zenek Martyniuk tym razem nie ma powodów do radości. Jego sytuacja rodzinna stała się bardzo trudna i obecnie skupia się na tym, by jego mama doszła do pełni sprawności.

Mama Zenka Martyniuka w złym stanie

Dla zdecydowanej większości Polaków listę największych gwiazdorów disco polo otwiera właśnie Zenek Martyniuk. Przez ponad trzy dekady swojej twórczości piosenkarz zdobył tak liczną rzeszę fanów, że niejeden artysta mógłby mu zazdrościć.

O ile kariera zawodowa wyszła mu doskonale, tak w życiu prywatnym nie zawsze układało się tak, jakby sobie tego życzył. W 2020 roku bardzo głośno było o jego synu, Danielu i jego licznych wybrykach oraz konfliktach z prawem.

Teraz sprawa stała się jeszcze poważniejsza, jednak nie dotyczy już tylko potomka piosenkarza. Jakiś czas temu do mediów trafiła informacja, że zmarła teściowa wokalisty zespołu Akcent. Na domiar złego stan zdrowia jego mamy stał się bardzo poważny.

Lichtman i Krawczyk sklejka - ea

Tylko u nas: Marian Lichtman podsumował niedzielny koncert TVP

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W ubiegłym roku przeszła zawał serca, a lekarze zalecili jej jak najwięcej wypoczynku i nieprzemęczanie się, nad czym Zenek Martyniuk dokładnie czuwa. W rozmowie z magazynem „Świat i Ludzie” stwierdził, że nie zawsze to jest takie proste, gdyż nie może usiedzieć w miejscu.

Zenek Martyniuk dba o zdrowie mamy

Sytuacja nie może wymknąć się spod kontroli, zatem w opiece nad mamą pomaga mu również siostra Wioletta. Piosenkarz przyznał, że obecnie jej samopoczucie jest lepsze, w czym pomogła jej miesięczna rehabilitacja w Supraślu.

- Jednak wciąż i tak się martwię. Ale cieszę się, że życie wraca do normalności i będę mógł ją zawieźć do sanatorium dla "sercowców". Zabiegi na pewno jej posłużą - powiedział Zenek Martyniuk.

Mama artysty podkreśliła w rozmowie z magazynem, że jej syn jest wspaniałym i bardzo dobrym człowiekiem, oraz że nigdy o niej nie zapomina. Dodała również, że zawsze może na niego liczyć.

Na ten moment wokalista zespołu Akcent skupia się głównie na życiu prywatnym i nie zapowiada nowości muzycznych, czy koncertów. Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Patrycja Markowska pokazała zdjęcie syna. Fani: "cały tata"

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >