Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcelina Zawadzka trafiła do szpitala. Doszło do infekcji i zatkania kanaliku rzęsowego
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.09.2022 10:16

Marcelina Zawadzka trafiła do szpitala. Doszło do infekcji i zatkania kanaliku rzęsowego

Marcelina Zawadzka
fot.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Marcelina Zawadzka ostrzegła swoje obserwatorki przed złym użyciem produktów kosmetycznych. Pochopna decyzja doprowadziła do wizyty w szpitalu i zabiegu. Teraz prezenterka i modelka ma zaklejone całe oko.

Praca przed kamerą wymaga od prezenterów nieskazitelnego wyglądu w każdej sytuacji. Marcelina Zawadzka, która w przeszłości prowadziła "Pytanie na śniadanie" dużą uwagę skupia na prezencji. Mała chwila nieuwagi sprawiła, że powiedzenie "chcesz być piękny, musisz cierpieć" nabrało dosłownego znaczenia.

Marcelina Zawadzka wylądowała w szpitalu

Prezenterka niedawno podzieliła się w mediach społecznościowych zaskakującym zdjęciem. Całkowicie zaklejone oko przykuło uwagę internautów. W jednej z relacji gwiazda zdradziła, jak doszło do nieprzyjemnej sytuacji.

Marcelina Zawadzka podczas pracy w telewizji przyzwyczajona jest do długich przygotowań na fotelu wizażystki. Perfekcyjny makijaż to podstawa pracy każdej prezenterki. Tym razem szczęście jednak ją zawiodło i nie odbyło się bez interwencji specjalisty.

— Zazwyczaj malują mnie osoby zaufane. Czasami się to nie udaje, bo nie zawsze jest na to czas. Tutaj chodziło o sposób doklejania rzęs — zaczęła Marcelina Zawadzka. Prezenterka wyjaśniła, że klej do rzęs nie został właściwie usunięty, przez co doszło do infekcji kanaliku rzęsowego. Sytuacja była na tyle poważna, że do pomocy musiał wkroczyć lekarz. Marcelina Zawadzka przeszła nieprzyjemny zabieg, a teraz przestrzega internautki przed podobnym przypadkiem.

Doklejanie rzęs do samej czystej powieki doprowadziło u mnie do zatkania kanaliku rzęsowego i infekcji. Tego kleju nie mogłam pozbyć się przez dwa dni. Więc tak, wczoraj musiałam oczyścić powiekę od spodu, wyłyżeczkować, wyczyścić. Słabe, nieprzyjemne — podsumowała.

Marcelina Zawadzka od dawna pracuje przed kamerą

Początkowo karierę rozpoczęła w modelingu i już jako 23-latka przeszła do historii z tytułem pierwszej Polki od 1989 roku, która zakwalifikowała się do finałowej szesnastki konkursu Miss Universe. Po fali popularności rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej.

Współpracowała z takimi programami jak m.in.: "Pytanie na śniadanie", "Lajk!", "Bake Off – Ale ciacho!", "Bake Off Junior" oraz "The Voice of Poland". Zakończyła współpracę z TVP w 2020 roku po głośnym skandalu z oszustwami podatkowymi.

Następnie przeszła do stacji Polsat, gdzie do dziś tworzy jeden z popularniejszych programów, "Farma". Marcelina Zawadzka rozwija się również w internecie, a jej profil w mediach społecznościowych obserwuje prawie 100 tysięcy osób. To właśnie z nimi prezenterka dzieli się radościami i smutkami dnia codziennego.

Zobacz zdjęcia:

Marcelina Zawadzka
Fragment relacji Marceliny Zawadzkiej na Instagramie (instagram.com/marcelina_zawadzka/)
Marcelina Zawadzka
fot.instagram.com/marcelina_zawadzka/
Marcelina Zawadzka
fot.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Książę Harry zaskoczył rodzinę odważnym pomysłem. Kamila aż wypluła herbatę

  2. Oliwia Bieniuk przeszła metamorfozę i zrobiła sobie grzywkę. Teraz przypomina Annę Przybylską

  3. Sebastian Wątroba z "W11" znowu w roli policjanta. Pojawił się w "Na dobre i na złe"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.