Swiatgwiazd.pl

instagram/marcinhakiel

Marcin Hakiel pokazał urocze nagranie i ogłosił. "Tydzień do ślubu"

21 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Marcin Hakiel regularnie zamieszcza relacje na profilu w mediach społecznościowych, dzieląc się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym razem wystarczyły trzy słowa, by wywołać u internautów nie lada zdziwienie. Tancerz właśnie ogłosił, że szykuje się do ślubu.

Okres wakacyjny cieszy się największą popularnością wśród przyszłych nowożeńców, czego Marcin Hakiel zdaje się mieć pełną świadomość. Zawodowy tancerz powiadomił swoich fanów, że sam czyni przygotowania do ślubu.

Marcin Hakiel zapowiedział, że zbliża się wielki dzień, "Tydzień do ślubu"

Nie da się nie zauważyć, że w obliczu niedawnego rozstania z Katarzyną Cichopek wzrosło zainteresowanie Marcinem Hakielem oraz jego życiem uczuciowym. Para, która niegdyś uchodziła za jedną z najlepiej dobranych par , zakończyła wspólny etap życia. Byli małżeństwem przez 14 lat, a parą 17.

Profesjonalny tancerz nie ukrywał, że od czasu, gdy informacja o powrocie do stanu wolnego obiegła media, źle znosi nieobecność żony w swoim życiu. Niemniej jednak dzięki podjętej psychoterapii trudne chwile minęły, a zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu z żoną na horyzoncie ponoć zjawiła się nowa wybranka serca. Wielu zastanawia się, kto był w stanie w tak krótkim czasie zawrócić w głowie znanego choreografa, jednak na pytania o nową relację Hakiel postanowił milczeć.

Pikanterii dodaje jeden z najnowszych postów, opublikowany na InstaStory tancerza, w którym wyznał, że za tydzień ślub. Wzbudził on mieszane uczucia wśród komentujących, zważywszy na fakt, iż nadal oficjalnie nie rozwiódł się ze swoją byłą partnerką.

Marcin Hakiel poświęca się życiu zawodowemu

Mimo, iż zapowiedź zbliżającego się ślubu wprawiła fanów Marcina Hakiela w niemałą konsternację, finalnie ceremonia wcale nie dotyczyła niego. Chociaż wielu internautów pochopnie spekulowało, że tancerz podjął decyzję o ponownym zawarciu związku małżeńskiego z tajemniczą ukochaną, rzeczywistość jest bardziej prozaiczna.

Jako profesjonalny instruktor, choreograf i założyciel Akademii Tańca nie zapomina o obowiązkach zawodowych, dlatego też podjął się on niełatwego zadania przygotowania pary młodej do pierwszego tańca weselnego.

Tancerz goszczący w programie "Taniec z Gwiazdami" już od pierwszej edycji dokłada wszelkich starań, by klienci jego szkoły tańca byli nie tylko zadowoleni ze świadczonych przez niego usług, ale i warunków, w jakich ćwiczą. Sądząc po wcześniejszych publikacjach na Instagramie, niektóre zajęcia zbiegły się w czasie z modernizacją sal. Pomimo niewielkich komplikacji i utrudnień, tancerz zdaje się nie tracić wiary w możliwości przyszłej pary młodej, o czym świadczy podnoszący na duchu podpis pod opublikowanym nagraniem.

- A dzień wielki dzień Karoliny i Bartka, myślę, że wzruszą gości swoim romantycznym tańcem - napisał Marcin Hakiel.

Pozostaje trzymać kciuki, że w trakcie uroczystości zakochani pokonają tremę i odtworzą przygotowany dla nich układ taneczny w perfekcyjny sposób.

hakielinsta
hakiel1

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Prezenterka w "Dzień Dobry TVN" ogłosiła odejście. Teraz wyjawiła prawdziwy powód, fani nalegali

  2. Strasburger nie wytrzymał, wyznał całą prawdę ws. małżeństwa. Internauta: "kocha jego pieniądze"

  3. Księżna Diana przewidziała własną śmierć? Dwa lata wcześniej mówiła o wypadku Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Martyna Wojciechowska przeszła metamorfozę? Na najnowszym zdjęciu próżno szukać blond włosów
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Bartłomiej Nowosielski z "M jak miłość" ma za sobą poważną operację. Przeszedł ogromną metamorfozę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Spektakularna wpadka uczestników. Sami nie mogli w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Internauci zadrwili z Pauliny Smaszcz. Są pewni, co teraz czeka Kasię Cichopek i Maćka Kurzajewskiego
Czytaj więcej >
Ewa Matysiak

Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]