Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Marian Lichtman ujawnił, o co przed śmiercią poprosił go Krzysztof Krawczyk. Chodziło o juniora
Kamila Krótka
Kamila Krótka 10.08.2021 02:00

Marian Lichtman ujawnił, o co przed śmiercią poprosił go Krzysztof Krawczyk. Chodziło o juniora

pjimage (34)
Fot. PIOTR GRZYBOWSKI/East News

W wywiadzie dla portalu Pomponik.pl Marian Lichtman zdradził, o co poprosił go Krzysztof Krawczyk jeszcze przed śmiercią. Prywatne wyznanie tłumaczy obecne zachowanie trubadura wobec syna wielkiego artysty. Jaka była prośba Krawczyka?

W ostatnim wywiadzie Marian Lichtman otworzył się na temat relacji z Krzysztofem Krawczykiem juniorem. Wyznał przy okazji, że to niejako spełnienie przedśmiertnej prośby przyjaciela.

O co Krzysztof Krawczyk poprosił Lichtmana?

Okazuje się, że w latach 80. Krzysztof Krawczyk miał powiedzieć Marianowi Lichtmanowi: "nie daj zrobić krzywdy mojemu synowi, kiedy mnie zabraknie". Następnie, zaraz przed śmiercią, ponowił swoją prośbę.

Lichtman jednak nie spodziewał się tego, że prośbę Krawczyka będzie musiał spełnić już niedługo. Stanął jednak na wysokości zadania, a dzięki niemu oraz Ninie Terentiew syn Krzysztofa Krawczyka ma zaśpiewać na festiwalu Polsatu hity Trubadurów.

- Spotkaliśmy się w hotelu przy warszawskim lotnisku Okęcie. Widziałem, że Krzysiek jest jakiś taki "nieswój". Nagle położył mi rękę na ramieniu i powiedział: nie daj zrobić krzywdy mojemu synowi, kiedy mnie zabraknie - powiedział Marian Lichtman portalowi Pomponik.pl.

Kolejne prośby do Lichtmana

Marian Lichtman opowiedział jeszcze o innej sytuacji związanej z prośbą o Krzysztofa Krawczyka juniora. Jak wspomina, kilkanaście lat temu odwoził go po przyjęciu u ojca do jego babci, pani Lucyny.

Kobieta przebywała w domu opieki. Na miejscu kobieta drżącym głosem miała powiedzieć: "zaopiekujcie się moim wnukiem, chrońcie go". Ta sytuacja była dla Lichtmana kolejnym sygnałem, że po śmierci Krzysztofa musi zareagować.

- Ojciec patrzy na niego z góry i pomaga. Obaj czujemy jego obecność. A młody jest taki jak on, jak się czemuś poświęca, to oddaje się temu cały i jeszcze mnie inspiruje i popędza - mówił Lichtman o Krzysztofie Krawczyku juniorze i ich nowych projektach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].