Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marianna Schreiber zrobiła z męża potwora. Właśnie jej odpowiedział. Jedno, ale mocne zdanie zaboli ją jeszcze bardziej
Karolina Kurek
Karolina Kurek 01.03.2024 19:16

Marianna Schreiber zrobiła z męża potwora. Właśnie jej odpowiedział. Jedno, ale mocne zdanie zaboli ją jeszcze bardziej

Marianna Schreiber
Marianna, Łukasz Schreiber, fot. Instagram

Marianna Schreiber przeżywa ciężkie chwile. Kontrowersyjna celebrytka wydała obszerne oświadczenie w mediach społecznościowych w sprawie rozstania z mężem. Łukasz Schreiber postanowił odpowiedzieć na jej rewelacje. Nie będzie zadowolona.

Kim jest Marianna Schreiber?

Marianna Schreiber zaistniała w show-biznesie za sprawą programu stacji telewizyjnej TVN “Top Model”. Kilka lat temu wzięła udział w jednej z odsłon show. Na castingu wywołała sporą sensację swoim wyznaniem, iż jest żoną wysoko postawionego członka ugrupowania politycznego Prawo i Sprawiedliwość. Łukasz Schreiber pełnił wówczas funkcję ministra w drugim rządzie Mateusza Morawieckiego.

Programu nie wygrała, za to stała się popularna, co zapewniło jej zasięgi oraz współprace. Schreiber dała się poznać jako osoba dosyć kontrowersyjna. Jakiś czas temu zaczęła również brać udział w walkach typu freak fight. Teraz celebrytka przeżywa bardzo trudne chwile. 

Łukasz Schreiber ogłosił rozstanie z żoną. "Podjęliśmy decyzję". Zapłakana Marianna o niczym nie wiedziała Wydało się, że mąż Marianny Schreiber ma dziecko z inną kobietą. Jest oficjalny komentarz celebrytki

Schreiberowie się rozwodzą

Łukasz Schreiber, który do tej pory unikał wypowiadania się na temat życia prywatnego, ujawnił, iż rozstał się z żoną. 

Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej, że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji. Każde z nas robi coś indywidualnie i na swój rachunek. Zawsze będę życzył mojej żonie powodzenia i to jest oczywiste, ale nie wiem, w jaki sposób miałoby to wpłynąć na funkcjonowanie Bydgoszczy… Po prostu jest to dla mnie zagadka trudna do rozwiązania - wyznał w rozmowie z portalem metropoliabydgoska.pl.
 

Żona odpowiedziała na to wyznanie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety – nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu by powiedzieć mi to w twarz. Rozumiem, że to presja związana z wyborami. Ja żadnej decyzji nie podjęłam - przekazała. 

Marianna Schreiber kontynuowała w bardzo emocjonalnym tonie. Na Instagramie nie kryła łez.

Już kilka lat temu wiedziałam, że mój mąż wybrał karierę polityczną – nie rodzinę. Starałam się to zaakceptować. Chciałam, żeby mój mąż się rozwijał, cieszyłam się jego sukcesami. P.S Łukaszu, skoro wybrałeś taki format komunikacji, to z tego skorzystam i napiszę Ci tyle – że mogłeś mi to powiedzieć choćby z szacunku dla naszego dziecka podczas rozmowy telefonicznej, a nie używać to tego gazet. Tak się po ludzku nie robi to nie fair.

Łukasz Schreiber odpowiada żonie

Polityk Prawa i Sprawiedliwości postanowił odnieść się do szerokiej komentowanej wypowiedzi żony w mediach społecznościowych. Łukasz Schreiber nie miał jej do przekazania zbyt wiele. Na rozpaczliwe wyznania Marianny zareagował zaledwie kilkoma słowami.

Życzę jej powodzenia. Jeśli tak sądzi, to trudno... - powiedział w rozmowie z “Super Expressem”.

Myślicie, że Marianna Schreiber zdecyduje się odpowiedzieć na ten lakoniczny komunikat swojego męża?

Łukasz Schreiber, fot. Instagram
Łukasz Schreiber, fot. Instagram
Marianna Schreiber, fot. Instagram
Marianna Schreiber, fot. Instagram
Marianna Schreiber, fot. Instagram
Marianna Schreiber, fot. Instagram
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF