Martyna Wojciechowska miała wypadek Żródło: Instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska miała wypadek w Dubaju: „opona eksplodowała”

27 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Media obiegły niepokojące wieści dotyczące Martyny Wojciechowskiej. Znana podróżniczka przebywa w Dubaju, gdzie nagrywa nowe odcinki „Kobiety na krańcu świata”. Podczas jednej z podróży samochodem bezpieczeństwo jej ekipy zostało zagrożone. „Opona eksplodowała” – napisała podróżniczka po wypadku.

  • Ekipa programu „Kobieta na krańcu świata” miała wypadek
  • W samochodzie, którym jechała m.in. Martyna Wojciechowska, pękła opona
  • „Dawno nie widziałam opony w takim stanie” – komentują internauci

Martyna Wojciechowska od ponad dziesięciu lat prowadzi program „Kobieta na krańcu świata”. W poszukiwaniu inspirujących historii podróżniczka przemierza obce kraje, często narażając się na niebezpieczeństwo. Najświeższym celem na jej mapie był Dubaj.

Wypadek Martyny Wojciechowskiej

Jesienią ubiegłego roku skończył się dwunasty sezon „Kobiety na krańcu świata”, ale fani nie muszą się martwić. Martyna Wojciechowska poleciała do Dubaju właśnie po to, by zebrać nagrania do kolejnej serii programu. Tę podróż z pewnością zapamięta na długo.

Okazuje się, że podczas pobytu w Dubaju bezpieczeństwo Martyny Wojciechowskiej i jej ekipy zostało poważnie zagrożone. Podczas jednej z podróży samochodem przez pustynię w pojeździe obsady programu pękła opona. Nie było to jednak zwyczajne „złapanie gumy”.

- Powiedzieć, że „złapaliśmy gumę” w terenie to mało… OPONA EKSPLODOWAŁA. (I żeby nie było – to nie ja siedziałam za kierownicą!) – napisała chwilę po zdarzeniu Martyna Wojciechowska.

Barbara Kurdej-Szatan wraca na plan „M jak miłość”Barbara Kurdej-Szatan wraca na plan „M jak miłość”Czytaj dalej

Pod wpisem, który trafił na instagramowe konto podróżniczki, znalazło się zdjęcie wspomnianej opony. Trzeba przyznać, że jej wygląd naprawdę może budzić przerażenie. Tego samego zdania są internauci, którzy od kilku godzin zasypują profil Martyny Wojciechowskiej komentarzami.

  • Trzymam kciuki, żeby dalej było tylko bezpieczniej!
  • Proszę bardzo uważać. Życzę miłego czas
  • Qurcze dawno nie widziałam opony w takim stanie!! – czytamy pod wpisem.

Martyna Wojciechowska o radości i niespodziankach

Nagłe pęknięcie opony z pewnością dostarczyły Martynie Wojciechowskiej i jej ekipie wielu wrażeń. W dalszej części wpisu podróżniczka przyznała, że w Dubaju co chwilę spotykają ich jakieś niespodzianki. Mimo to obsada programu „Kobieta na krańcu świata” stara się czerpać z podróży jak najwięcej radości.

- To przecież 13. SEZON PROGRAMU KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA, więc nie może się obejść bez przygód i nieprzewidzianych zdarzeń – dodała.

Przypomnijmy, że program Martyny Wojciechowskiej gości na antenie TVN od września 2009 roku. Wcześniej podróżniczka występowała w takich formatach jak „Big Brother” czy „Automaniak”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł