Swiatgwiazd.pl
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska pozuje z łóżka. Z głębokiego snu wybudzają ją czworonożni przyjaciele

30 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska od kilku miesięcy jest szczęśliwą żoną Przemka Kossakowskiego. Słynna dziennikarka zasypuje swoich fanów zdjęciami w mediach społecznościowych, przez co pozostaje z nimi w stałym kontakcie. Niedawno opublikowała kolejne prosto z łóżka, a obok niej znajduje się dwójka uroczych kociaków.

  • Martyna Wojciechowska jest małżonką Przemka Kossakowskiego

  • Opublikowała zdjęcie, na którym leży obok dwóch kotów

  • Dziennikarka spędza niedzielę w domu

Fani Martyny Wojciechowskiej wiedzą, że ich ulubienica kocha zwierzęta i ich los nie jest jej obojętny. Sama jest właścicielką dwóch pięknych kotów, które postanowiła przedstawić światu.

Martyna Wojciechowska w towarzystwie dwóch kotów

Instagram Martyny Wojciechowskiej śledzi już ponad 2 miliony osób, co czyni ją jedną z najpopularniejszych w mediach społecznościowych polskich dziennikarek. Nie ma w tym nic dziwnego. Idolka wielu ludzi regularnie z nich korzysta i prezentuje piękne zdjęcia ze swoich życiowych przygód.

Na profilu dziennikarki znajdziemy setki fotografii z jej egzotycznych podróży, ale nie tylko. Zdarza się, że podrzuci fanom swoje selfie, lub inne ciekawe zdjęcia. Niedawno opublikowała fotkę swojego brzucha ciążowego, co wywołało bardzo duże poruszenie, a razem z tym wzruszenie fanów.

Co więcej, wielu ludzi wie, że Martyna uwielbia zwierzęta. Tajemnicą nie jest również fakt, że ma wielką słabość do kotów, które uwielbia. Przeglądając jej Instagram możemy dostrzec takie zwierzątka jak: lampart, żyrafa, panda, łabędzie, czy właśnie koty.

świeczka (4)

Nie żyje muzyk B.J. Thomas. Chorował na raka płuc

CZYTAJ DALEJ

I przy tych ostatnich się zatrzymamy, gdyż dzisiejszego popołudnia ulubienica setek tysięcy Polaków opublikowała rzadko spotykane u niej zdjęcie, gdyż znajduje się na nim w łóżku. Jest to najlepszy dowód na to, że nawet najbardziej zapracowane osoby znajdują czas na odpoczynek. Nie znajduje się na omawianym zdjęciu sama.

Towarzyszą jej dwa urocze koty, których imion nie zdecydowała się zdradzać. Przy okazji zwróciła się do fanów z pytaniem, jak mija im niedziela. Pod zdjęciem od razu pojawiło się wiele komentarzy, w których fani opisywali dziennikarce swój dzień. Z niektórymi weszła w dialog.

Podróże Martyny Wojciechowskiej

Program „Kobieta na krańcu świata” przyniósł Martynie Wojciechowskiej nie tylko ogromną sławę, ale również niezapomniane wrażenia i wielką radość z życia. Dziennikarka pomaga setkom ubogich dzieci, co tym bardziej wzbudza respekt fanów do jej osoby oraz wykonywanej przez nią pracy.

Dzięki temu mogła zwiedzić w zasadzie cały świat. Bardzo często publikuje zdjęcia z Afryki, gdzie lata poznawać tamtejsze plemiona. Na Instagramie bardzo często dodaje długie opisy, w których tłumaczy, z czym kojarzą jej się dane miejsca, lub dzieli ciekawostkami ze swoich podróży. Niedawno wróciła z afrykańskiego kraju Malawi.

Prywatnie jest mamą 13-letniej Marysi, która niedawno została certyfikowanym płetwonurkiem. Dziennikarka nie ukrywała swojej ogromnej dumy z sukcesu swojej jedynej córeczki. Sam fakt również postanowiła opublikować na Instagramie.

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.comJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Fanki są zachwycone zdjęciami z wakacji Marcina Hakiela. Komentarze onieśmielają?

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda i Maryla Rodowicz zostały oszukane. Gwiazdy zabrały głos w sprawie

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ida Nowakowska ofiarą rosyjskiej propagandy po Eurowizji. Przykre, co wypłynęło do sieci

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka rozwiała wątpliwości na temat swojej przyszłości w programie

Czytaj więcej >
Andrzej Konopka

Życie Gwiazd

Dwie artystyczne dusze w jednym domu. Agnieszka Smoczyńska i Andrzej Konopka rzadko mówią o swoim małżeństwie

Czytaj więcej >
Jan Nowicki

Życie Gwiazd

Przykre informacje o Janie Nowickim. Aktor ma problemy zdrowotne

Czytaj więcej >