Elegancka Martyna Wojciechowska pozuje na tle Pałacu Kultury. Suknia z dekoltem na plecach robi wrażenie Żródło: Piotr Molecki/East News

Elegancka Martyna Wojciechowska pozuje na tle Pałacu Kultury. Suknia z dekoltem na plecach robi wrażenie

25 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Martyna Wojciechowska niejednokrotnie zaskakiwała swoich fanów, publikując w sieci tropikalne zdjęcia, jednak teraz zrobiła to z całkowicie innej perspektywy. Dziennikarka pokazała się w pięknej czerwonej sukni z głębokim dekoltem na plecach pod pałacem kultury i nauki w Warszawie. Gwiazda wzięła udział w organizowanej przez Bożenę Budzyńską akcji.

  • Martyna Wojciechowska pokazała się w czerwonej sukni
  • Dziennikarka wzięła udział w akcji Bożeny Budzyńskiej
  • Kobiety pozowały pod pałacem kultury i nauki w Warszawie

Martyna Wojciechowska nigdy nie przestanie zaskakiwać swoich fanów. Dziennikarka zwiedziła praktycznie cały świat i nie ma zamiaru się zatrzymywać. W natłoku codziennych obowiązków znajduje również czas na rodzime akcje, organizowane w naszym kraju. Jedną z nich pochwaliła się na swoim Instagramie.

Martyna Wojciechowska pokazała się w czerwonej sukni

Powiedzieć, że Martyna Wojciechowska jest podróżniczką, to jak nie powiedzieć nic. Dziennikarka i twórca słynnego programu „Kobieta na krańcu świata” w swojej karierze zawodowej była w niezliczonych zakamarkach świata, gdzie angażowała się m.in. w pomoc charytatywną najbardziej potrzebującym.

Fani, którzy nie byli w stanie obejrzeć każdego, lub chociaż większości z odcinków produkcji mogą nadrobić to poprzez publikowane na Instagramie zdjęcia dziennikarki, które na sam widok wprawiają w ruch wyobraźnię każdego internauty.

Nie zmienia to faktu, że wiele czasu spędza także w Polsce, gdzie również angażuje się w nadarzające się wszelkiego rodzaju akcje. Jedną z nich pochwaliła się wczoraj, tj. 24 kwietnia na Instagramie. Gwiazda pozowała pod pałacem kultury i nauki w Warszawie w wieczorowej kreacji.

Przed laty książę William i Kate rozstali się na kilka miesięcy. Zerwał z nią przez telefonPrzed laty książę William i Kate rozstali się na kilka miesięcy. Zerwał z nią przez telefonCzytaj dalej

Razem z organizatorką projektu, Bożeną Budzyńską, która słynie z tego, że w czerwonej sukni przemierza cały świat, stanęły odwrócone plecami do obiektywu. Ubrane w czerwone suknie z głębokimi dekoltami oczarowały niejednego fana, co widać po publikowanych komentarzach. Martyna Wojciechowska nie ukrywa podekscytowania całym przedsięwzięciem.

- Namówiła mnie! Dacie wiarę?! Pamiętacie post o Bożenie Budzyńskiej, czyli o kobiecie, która przemierza cały świat w czerwonej sukience? Zaprosiła mnie do swojego projektu i chyba sami rozumiecie, że nie mogłam odmówić!- napisała dziennikarka.

Obecnie gwiazda znajduje się w Dubaju, o czym również poinformowała w zamieszczonym poście. Wojciechowska podaje, że zdjęcie zostało wykonane o 6:00 na kilka dni przed jej wylotem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Fani komplementują Martynę Wojciechowską

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Martyna Wojciechowska to kobieta o wyjątkowej urodzie. Nic dziwnego zatem, że jej prezentacja w czerwonej sukni przyciągnęła wzrok tak wielu internautów, co przełożyło się na dodane ponad 164 tys. polubień.

W komentarzach można znaleźć mnóstwo opinii schlebiających dziennikarce. Pojawiały się takie określenia jak: „Piękna!”, „Petarda”, czy „Zjawiskowa”. Nie można się z zamieszczonymi komentarzami nie zgodzić!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł