Swiatgwiazd.pl
Martyna Wojciechowska

Piotr Molecki / East news

Martyna Wojciechowska zaapelowała do Polaków. W emocjonalnym wpisie broni wolnych mediów

12 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska nie kryje rozgoryczenia ustawą "Lex TVN" - na swoim Instagramie opublikowała pełen emocji wpis, w którym opisała swoje uczucia związane z ostatnim sejmowym głosowaniem.

  • Martyna Wojciechowska ostatnimi czasy nie ma łatwego życia

  • Zdecydowała się skomentować decyzję rządzących o ograniczeniu prawa TVN do emisji

  • Nie szczędziła gorzkich słów

Ostatnie tygodnie nie są najłatwiejsze dla Martyny Wojciechowskiej. Ledwo media przestały pisać o jej rozwodzie, już pojawił się kolejny problem - tym razem na scenie politycznej. Dziennikarka skomentowała kontrowersyjną ustawę "Lex TVN".

Zawirowania w życiu Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobistości polskiej telewizji. Dzięki swojemu popularnemu programowi "Kobieta na krańcu świata", który od lat jest emitowany w stacji TVN dziennikarka może liczyć na sporą oglądalność i popularność.

Ostatnie tygodnie jednak nie były dla Wojciechowskiej najłatwiejsze. Media żyją rozpadem jej krótkiego małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim. Para podróżników rozstała się po zaledwie 3 miesiącach w małżeństwie.

Martyna Wojciechowska nigdy nie kryła, że ta sytuacja jest dla niej trudna. Zaledwie dla niej samej, która musi się zmierzyć ze złamanym sercem, jak i dla jej ukochanej córki Marcysi, która już zdążyła nawiązać relację ze swoim ojczymem.

Okazuje się, że niestety to nie jedyne zmartwienie na głowie dziennikarki i podróżniczki. Niedawno opublikowała emocjonalny wpis, w którym komentuje ostatnie wydarzenia polityczne w kraju.

Janusz Panasewicz

Janusz Panasewicz ostro o Kukizie. „Wstydzę się każdego dnia, kiedy przyszło mi podać ci rękę”

CZYTAJ DALEJ

Apel Martyny Wojciechowskiej

W ostatnich dniach nie milkną doniesienia w sprawie kontrowersyjnej ustawy "Lex TVN", która miałaby amerykańskiej stacji odebrać koncesję do nadawania w Polsce. Wczoraj dzięki głosom posłów z partii Pawła Kukiza ustawę udało się niestety przegłosować.

Martyna Wojciechowska dołączyła się do szerokiego grona celebrytów, którzy sprzeciwiają się ograniczaniu istnienia wolnych mediów. Opublikowała na Instagramie długi wpis, w którym wspomina, że ze stacją TVN związana jest od 23 lat. Pod koniec wpisu także podsumowała o co tak naprawdę chodzi w walce o TVN.

- WYBÓR. Każdy z nas ma prawo czerpać wiedzę z różnych źródeł. Nie tylko z „jedynie słusznej” stacji. Można TVN lubić bądź nie, ale teraz chodzi o coś znacznie ważniejszego. O WOLNOŚĆ. A jest to dla mnie i wierzę, że dla wielu z nas wartość nadrzędna - napisała na koniec Wojciechowska.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Zdrowa opalenizna jak u gwiazd? Bez solarium, bez „smażenia się na słońcu”

  • Co zrobić, żeby na zdjęciach z wakacji wyglądać jak gwiazda?

  • Patrycja Kazadi zmaga się z poważną chorobą. To dlatego zniknęła z mediów

źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >