Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Screen SMS-a męża Chylińskiej wylądował w sieci. Pisze w nim o romansie gwiazdy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.09.2023 00:13

Screen SMS-a męża Chylińskiej wylądował w sieci. Pisze w nim o romansie gwiazdy

Mąż Agnieszki Chylińskiej o romansie gwiazdy, fot. KAPIF
Mąż Agnieszki Chylińskiej o romansie gwiazdy, fot. KAPIF

Czy Agnieszka Chylińska ma romans ze swoją menadżerką? W sieci nie brakuje ostatnio teorii na ten temat. Joanna Ziędalska-Komosińska wydała aż dwa oświadczenia w tej sprawie, ale teraz głos zabrał Marek, mąż piosenkarki.

Czy Agnieszka Chylińska ma romans?

Agnieszka Chylińska jest stała w uczuciach. Dotyczy to jej męża Marka, którego poznała około 2004 roku, a poślubiła w 2010. Para doczekała się trójki dzieci: syna Ryszarda oraz córek Estery i Krystyny. Ale widać wyraźnie, że inne relacje w życiu artystki są równie długie.

Piosenkarka od niemal dwóch dekad współpracuje z jedną i tą samą menadżerką: Joanną Ziędalską-Komosińską. Po tak długim czasie między paniami nawiązała się głęboka więź i przyjaźń. A jednak mnóstwo osób twierdzi, że tło tej relacji jest znacznie, znacznie głębsze. Jaka jest prawda? W tej sprawie pojawiły się już dwa oświadczenia, jedno bardziej gniewne od drugiego.

Agnieszka Chylińska.jpg
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją? Agnieszka Chylińska zażenowana zachowaniem fanów. Oto co wyprawiali po koncercie

Menadżerka Agnieszki Chylińskiej wydała oświadczenie ws. relacji z gwiazdą

Joanna Ziędalska-Komosińska zamieściła w sieci dwa oświadczenie, w których wyraża oburzenie, że niektórzy dopatrują się w relacji z Agnieszką podtekstów erotycznych. Ironizowała, że docenia wyobraźnię twórców plotek, ale jej kontakty z Chylińską opierają się na jej wierze w człowieka i byciu dobrą agentką. Tego jednak było mało: jej drugi komunikat był znacznie ostrzejszy.

Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Dość powielania BZDUR. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć – grzmiała Joanna.

Teraz w sprawę włączył się mąż wokalistki, co najlepiej dowodzi, jak poważna stała się sytuacja. Poniżej publikujemy jego słowa.

Agnieszka Chylińska.jpg
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska.jpg
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF

Mąż Agnieszki Chylińskiej komentuje doniesienia o romansie

Teraz w sieci pojawił się komentarz męża Agnieszki. Zamieściła go sama menadżerka, chcąc zapewne pokazać dowód na to, jak oboje podchodzą do zaistniałej sytuacji. Ziędalska-Komosińska pokazała wymianę wiadomości SMS z Markiem.

  • Marku, podobno mam romans z twoją żoną, słyszałeś? – napisała Joanna, dodając emotkę płaczącą ze śmiechu.
  • Doszły mnie takie informacje. Oraz o 48. rocznicy ślubu, oraz że mama mieszka na Florydzie, gdzie zabieram całą rodzinę – odpisał, również żartując, Marek.

Widać wyraźnie, że mężczyzna traktuje tego typu doniesienia tylko i wyłącznie jako powód do żartów, co jest najlepszym dowodem na to, że czasem nie warto doszukiwać się podtekstów.

Menadżerka Agnieszki Chylińskiej.jpg
Komentarz męża Agnieszki Chylińskiej, fot. instagram.com/joanna.ziedalska
Agnieszka Chylińska.jpg
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska.jpg
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF

Źródło: Viva!, Super Express