Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Szpak nie próżnuje, poinformował o kolejnym sukcesie. To zdjęcie zapamiętamy na długo
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.03.2023 20:09

Michał Szpak nie próżnuje, poinformował o kolejnym sukcesie. To zdjęcie zapamiętamy na długo

Michał Szpak
Fot. KAPiF

Michał Szpak słynie z wielu rzeczy, między innymi z tego, że nie wstydzi się swojego ciała. Lubi też kontrowersje i szokowanie, a ewentualne głosy zgorszenia konsekwentnie ignoruje. Tym razem, chwaląc się sukcesem zawodowym, zadbał też o oprawę wizualną komunikatu.

Muzyk zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformował o wielkim, zagranicznym wydarzeniu muzycznym z jego udziałem. Po reakcjach w komentarzach można jednak wywnioskować, że fani zwrócili uwagę także na dołączone zdjęcie.

Michał Szpak chwali się sukcesem. Pokazał sporo ciała

Jest dzień pierwszy tygodnia zwany poniedziałkiem, otóż dzisiaj właśnie Jowiszja została zorkiestrowana by @davidmajevski. I can’t wait! Usłyszeć jej wersje będziecie mogli w Wiedniu już 14. kwietnia – napisał Szpak na Instagramie.

Muzyk wystąpi bowiem w Teatrze Akzent w Wiedniu. Na koncercie wystąpi wraz ze swoją siostrą Marleną Szpak i Orchester der Jungen Philharmonie. 

Ten wieczór będzie muzyczną podróżą w filmowe światy legendarnych kinowych hitów, romantycznych włoskich klasyków i popularnej muzyki filmowej, jak „Lista Schindlera”, „James Bond”, „Król Lew”, „West Side Story”, „Cats” i wiele innych. W programie znalazły się arcydzieła Hansa Zimmera, Johna Williamsa, Ennio Morricone, Leonarda Bernsteina, Alana Menkena, Queen i Eltona Johna – czytamy w oficjalnym opisie wydarzenia.

Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny

Michał Szpak wystąpi w Wiedniu

Zagraniczne wystąpienie w stolicy Austrii to zdecydowanie powód do dumy i radości. Warto w tym momencie przytoczyć też słowa, jakimi został opisany Michał przez organizatorów koncertu.

Uważany jest za jednego z najwybitniejszych i najbardziej olśniewających artystów w Polsce, który ma już na swoim koncie liczne wyróżnienia, nagrody muzyczne i sukcesy. Obdarzony mocnym głosem i charyzmą artysta osiągnął międzynarodową sławę. Wszechstronny repertuar muzyczny tego wyjątkowego talentu (o rozpiętości wokalnej 4 ½ oktawy!) obejmuje uduchowione pop-rockowe ballady, porywające piosenki rockowe, utwory z elementami jazzu, bluesa i klasyki […] – czytamy w ogłoszeniu wydarzenia.

"Marlena Szpak rozpoczęła studia muzyczne w Akademii Muzycznej im. Żeleńskiego w Krakowie i ukończyła studia magisterskie we Włoszech w renomowanym Konserwatorium "Domenico Cimarosa" w Avellino. Jako zawodowa śpiewaczka operowa, w 2016 roku dołączyła do Teatro Municipale Giuseppe Verdi di Salerno jako sopran liryczny. […] Od 2019 roku jest wykładowczynią w Accademia di Musica "W. Kandinsky" w Avellino, ucząc śpiewu i muzyki" czytamy z kolei o siostrze Michała.

Michał Szpak znowu pokazał kawałek ciała

Sukcesy zawodowe to jednak nie wszystko. Muzyk dobrze wie, jak przyciągnąć uwagę fanów i fanek. Całkiem niedawno zrobił na wszystkich wrażenie, składając życzenia na Dzień Kobiet. Internauci docenili nie tylko to, co napisał, ale też sensualne półnagie zdjęcie na tle błękitnego nieba. Także dziś wyeksponował on ciało.

Cudownie Pan wygląda.

– Ach ten Wiedeń…

– Jaki cudowny – komentują te osoby, które są w stanie wydusić z siebie więcej, niż ciąg emotikon z serduszkami i ogniem.

A co wy sądzicie o poniższym zdjęciu?

Zobacz zdjęcia:

Michał Szpak
Michał Szpak, fot. instagram.com/michal_szpakofficial
Michał Szpak
Michał Szpak, fot. TRICOLORS/East News

Źródło: akzent.at