Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Richardson wprost o ujawnieniu związku Cichopek i Kurzajewskiego. Padły mocne słowa
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.10.2022 12:11

Monika Richardson wprost o ujawnieniu związku Cichopek i Kurzajewskiego. Padły mocne słowa

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Monika Richardson EA
fot. TRICOLORS/East News/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Ujawnienie związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wywołało niemałe zamieszanie wśród polskich mediów. Wiele gwiazd wypowiedziało się na temat słuszności ich decyzji. Monika Richardson nie owijała w bawełnę, komentując wspólne wystąpienie gwiazd TVP.

Prezenterzy programu "Pytanie na śniadanie" ogłosili swój związek podczas romantycznych wakacji z okazji 40. urodzin Kasi Cichopek. Choć od nowin minęło trochę czasu, polski show-biznes nadal komentuje pojawienie się w mediach nowej pary.

Monika Richardson wytyka błędy Cichopek i Kurzajewskiego

Dziennikarka ma za sobą trzy małżeństwa i może właśnie doświadczenia związane z bolesnymi przeżyciami sprawiły, że obecnie woli zachować osobiste sprawy poza wzrokiem kamery. W rozmowie z "Faktami" przyznała, że ujawnienie związku przy pomocy mediów społecznościowych oraz udzielenie niedługo później telewizyjnego wywiadu było błędem.

Uważam, że stało się źle i nieprofesjonalnie. Po prostu wyszło niezręcznie. Na pewno taki wywiad nie wpłynął dobrze na jej wizerunek […] Mam problem na przykład z buziakiem. To był bardzo zły ruch. Uważam, że Kasia i Maciek strzelili sobie w kolano i teraz ludzie nie dadzą im żyć mówiła otwarcie.

Monika Richardson miała rację ze zwiększonym zainteresowaniem duetem po ujawnieniu związku. W mediach rozpętała się prawdziwa burza, a gwiazdy z chęcią komentowały najnowszą nowinkę show-biznesu. Jedną z najostrzejszych opinii dzieliła się Paulina Smaszcz, czyli była żona Macieja Kurzajewskiego.

Dziennikarka wyznała, że sama Kasia Cichopek z pewnością już pożałowała decyzji o ujawnieniu w taki sposób nowego związku. Aktorka od czasu zakończenia wieloletniego małżeństwa z Marcinem Hakielem znajduje się na ciągłym celowniku internautów.

— Myślę, że już żałuje — podkreślała Monika Richardson.

Związki Moniki Richardson

Prezenterka telewizyjna trzykrotnie wychodziła za mąż. Drugi związek ze szkockim pilotem Jamiem Malcolmem przyniósł jej dwójkę ukochanych dzieci: syna Tomasza i córkę Zofię. W 2014 roku wyszła za znanego aktora, Zbigniewa Zamachowskiego.

Para szybko stała się ulubieńcami mediów, którzy opisywali szczegóły ich relacji. Jeszcze częściej znajdowali się na pierwszy stronach, gdy po siedmiu latach potwierdzili rozstanie. Monika Richardson boleśnie przeżyła zakończony związek, który jeszcze długo ciągnął się za duetem jako "małżeństwo na papierze".

Obecnie związana jest z producentem filmowym, Konradem Wojterkowskim. Choć dziennikarka aktywnie prowadzi media społecznościowe, rzadko można zauważyć publikowane przez nią zdjęcia z partnerem. Tym razem woli zachować strefę miłosną tylko dla siebie.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Betlejem, fot. kadr z programu "Pytanie na Śniadanie"
Monika Richardson
fot. instagram.com/monikarichardson/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ania Lewandowska pokazała się bez grama makijażu. Zaniemówiliśmy, jedna rzecz od razu rzuca się w oczy

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Jastrzabpost