Swiatgwiazd.pl
Monika Zamachowska ma nowego adoratora

TRICOLORS/East News

Monika Zamachowska ma nowego adoratora: "wcześniej był zupełnie niedostrzegalny"

9 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Media obiegły wiadomości o nowym adoratorze Moniki Zamachowskiej. W kręgu dziennikarki miał pojawić się mężczyzna, który konsekwentnie dąży do tego, by zdobyć jej względy. Choć sama zainteresowana nie odniosła się do tych informacji, doskonale zdaj

  • Małżeństwo Moniki i Zbigniewa Zamachowskich przeszło do historii

  • Według doniesień mediów aktor zakochał się w koleżance z pracy

  • W kręgu dziennikarki miał pojawić się natomiast tajemniczy adorator

Odkąd Monika i Zbigniew Zamachowscy postanowili się rozstać, w mediach wciąż pojawiają się nowe doniesienia na ich temat. Nie da się ukryć, że wielu nowych powodów do plotek dostarcza sama dziennikarka. Przypomnijmy, że odkąd Zbyszek wyprowadził się z domu, jego żona coraz chętniej publikuje posty na swoim koncie na Instagramie.

Monika Zamachowska o samotności

Zaledwie wczoraj media społecznościowe obiegł wpis Moniki Zamachowskiej, w którym dziennikarka postanowiła podjąć temat samotności. Okazało się, że od niedawna ta doskwiera jej nie tylko w domu, ale też w pracy. Żona Zbyszka tęskni za czasami, kiedy podczas wykonywania obowiązków zawodowych otaczali ją ludzie.

- Dzisiaj raczej samotnie, raczej ze wzrokiem wbitym w podłogę, z maseczką na twarzy. No ale jest praca. A tę trzeba szanować nade wszystko. Bardzo Was pozdrawiam z mojej własnej emigracji wewnętrznej. Szanujcie swoje życie, jakie by nie było – napisała na Instagramie.

Więcej o emocjonalnym wpisie, a przy okazji o eleganckiej stylizacji Moniki Zamachowskiej przeczytacie TUTAJ.

W życiu Moniki Zamachowskiej szykują się zmiany?

Samotność z pewnością jest czymś nowym dla Moniki Zamachowskiej, która od 2014 roku żyła w związku małżeńskim ze Zbigniewem Zamachowskim. O kryzysie między dziennikarką a aktorem w mediach było głośno już od kilku miesięcy. Definitywnie ich relacja rozpadła się jednak na krótko przed tegorocznymi Świętami Wielkanocnymi.

Początkowo w kuluarach mówiono o tym, że do rozpadu małżeństwa Zamachowskich przyczyniła się pandemia koronawirusa i pogłębiająca się frustracja aktora (więcej TUTAJ). Z biegiem czasu okazało się jednak, że powodem rozstania było uczucie Zbyszka, którym ten zapałał do koleżanki z pracy, Gabrieli Muskały. Aktorka jest znana z takich produkcji jak „Wołyń” czy „Moje córki krowy”.

Choć te informacje mocno zraniły Monikę Zamachowską, dziennikarka także nie narzeka na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Jak donosi Pudelek, w jej otoczeniu miał pojawić się mężczyzna, który cierpliwie zdobywa jej względy. Według źródła portalu dziennikarka coraz bardziej wierzy w to, że kolejna relacja jest tylko „kwestią czasu”.

- Na trzecim planie, w kręgu znajomych Moniki, od jakiegoś czasu jest mężczyzna, który wykazuje duże zainteresowanie jej osobą, wcześniej był zupełnie niedostrzegalny – zdradził informator serwisu.

Zamachowska nie chce konfrontacji

Zdaniem osoby z bliskiego otoczenia Moniki Zamachowskiej, na którą powołuje się Pudelek, dziennikarka z dnia na dzień staje się coraz silniejsza i wierzy w to, że w życiu cały czas może spotkać ją coś niesamowitego. Nie żałuje żadnej ze swoich relacji, ponieważ każdego partnera darzyła szczerym uczuciem. Na ten moment nie chciałaby jednak spotkać się z nowym obiektem westchnień swojego obecnego męża.

- Jedyne, czego na ten moment Monika by sobie nie życzyła, to konfrontacja z Gabrysią – czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek, Instagram

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >