Monika Zamachowska ma nowego adoratora Żródło: TRICOLORS/East News

Monika Zamachowska ma nowego adoratora: „wcześniej był zupełnie niedostrzegalny”

9 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Media obiegły wiadomości o nowym adoratorze Moniki Zamachowskiej. W kręgu dziennikarki miał pojawić się mężczyzna, który konsekwentnie dąży do tego, by zdobyć jej względy. Choć sama zainteresowana nie odniosła się do tych informacji, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kolejna relacja jest dla niej tylko „kwestią czasu”.

  • Małżeństwo Moniki i Zbigniewa Zamachowskich przeszło do historii
  • Według doniesień mediów aktor zakochał się w koleżance z pracy
  • W kręgu dziennikarki miał pojawić się natomiast tajemniczy adorator

Odkąd Monika i Zbigniew Zamachowscy postanowili się rozstać, w mediach wciąż pojawiają się nowe doniesienia na ich temat. Nie da się ukryć, że wielu nowych powodów do plotek dostarcza sama dziennikarka. Przypomnijmy, że odkąd Zbyszek wyprowadził się z domu, jego żona coraz chętniej publikuje posty na swoim koncie na Instagramie.

Monika Zamachowska o samotności

Zaledwie wczoraj media społecznościowe obiegł wpis Moniki Zamachowskiej, w którym dziennikarka postanowiła podjąć temat samotności. Okazało się, że od niedawna ta doskwiera jej nie tylko w domu, ale też w pracy. Żona Zbyszka tęskni za czasami, kiedy podczas wykonywania obowiązków zawodowych otaczali ją ludzie.

- Dzisiaj raczej samotnie, raczej ze wzrokiem wbitym w podłogę, z maseczką na twarzy. No ale jest praca. A tę trzeba szanować nade wszystko. Bardzo Was pozdrawiam z mojej własnej emigracji wewnętrznej. Szanujcie swoje życie, jakie by nie było – napisała na Instagramie.

Więcej o emocjonalnym wpisie, a przy okazji o eleganckiej stylizacji Moniki Zamachowskiej przeczytacie TUTAJ.

Michał Wiśniewski wykonał obowiązkowe badania lekarskie i podzielił się doświadczeniamiMichał Wiśniewski wykonał obowiązkowe badania lekarskie i podzielił się doświadczeniamiCzytaj dalej

W życiu Moniki Zamachowskiej szykują się zmiany?

Samotność z pewnością jest czymś nowym dla Moniki Zamachowskiej, która od 2014 roku żyła w związku małżeńskim ze Zbigniewem Zamachowskim. O kryzysie między dziennikarką a aktorem w mediach było głośno już od kilku miesięcy. Definitywnie ich relacja rozpadła się jednak na krótko przed tegorocznymi Świętami Wielkanocnymi.

Początkowo w kuluarach mówiono o tym, że do rozpadu małżeństwa Zamachowskich przyczyniła się pandemia koronawirusa i pogłębiająca się frustracja aktora (więcej TUTAJ). Z biegiem czasu okazało się jednak, że powodem rozstania było uczucie Zbyszka, którym ten zapałał do koleżanki z pracy, Gabrieli Muskały. Aktorka jest znana z takich produkcji jak „Wołyń” czy „Moje córki krowy”.

Choć te informacje mocno zraniły Monikę Zamachowską, dziennikarka także nie narzeka na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Jak donosi Pudelek, w jej otoczeniu miał pojawić się mężczyzna, który cierpliwie zdobywa jej względy. Według źródła portalu dziennikarka coraz bardziej wierzy w to, że kolejna relacja jest tylko „kwestią czasu”.

- Na trzecim planie, w kręgu znajomych Moniki, od jakiegoś czasu jest mężczyzna, który wykazuje duże zainteresowanie jej osobą, wcześniej był zupełnie niedostrzegalny – zdradził informator serwisu.

Zamachowska nie chce konfrontacji

Zdaniem osoby z bliskiego otoczenia Moniki Zamachowskiej, na którą powołuje się Pudelek, dziennikarka z dnia na dzień staje się coraz silniejsza i wierzy w to, że w życiu cały czas może spotkać ją coś niesamowitego. Nie żałuje żadnej ze swoich relacji, ponieważ każdego partnera darzyła szczerym uczuciem. Na ten moment nie chciałaby jednak spotkać się z nowym obiektem westchnień swojego obecnego męża.

- Jedyne, czego na ten moment Monika by sobie nie życzyła, to konfrontacja z Gabrysią – czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek, Instagram

Następny artykuł