Swiatgwiazd.pl
Anita Werner

East News / Beata Zawadzka

Nagła śmierć poprzedniego partnera Anity Werner. Zmarł nagle podczas snu

30 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Anita Werner jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych dziennikarek w Polsce. Od lat prowadzi Fakty na antenie TVN. Chociaż może się wydawać, że jej życie od zawsze było pasmem samych sukcesów i radości, nic bardziej mylnego. Okazuje się, że kilka lat temu gwiazda przeżyła ogromną tragedię.

  • Anita Werner jest jedną z najbardziej popularnych dziennikarek w Polsce. To ona od wielu lat z powodzeniem realizuje się jako prowadząca głównego wydania Faktów na TVN.

  • W 2012 roku dziennikarka przeżyła tragedię. Zmarł jej ukochany partner Kacper Godycki - Ćwirko. 35-latek był podróżnikiem i fotografem. Z Anitą połączyła ich prawdziwa miłość pełna pasji.

  • Po śmierci ukochanego Anita została ambasadorką jego książki pt.: Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata. Bardzo przeżyła jego odejście. Na szczęście od dłuższego czasu gwiazda układa sobie życie na nowo u boku Michała Kołodziejczyka, dziennikarza sportowego.

Anita Werner jest jedną z czołowych gwiazd TVN. Praca w telewizji jest bez wątpienia jej pasją. Poza spełnianiem się w roli dziennikarki Anita prowadzi też bardzo aktywny tryb życia pełen sportowych wyzwań, o czym razem ze swoim partnerem Michałem Kołodziejczykiem często wspominają w mediach społecznościowych.

Anita Werner przeżyła śmierć ukochanego

Kacpra Godyckiego - Ćwirko poznała dzięki Martynie Wojciechowskiej. To właśnie ta znana podróżniczka przedstawiła ich sobie. Kacper również był wielkim pasjonatem podróżowania i fotografem. Rzucił pracę na etacie, by poznawać świat i napełniać innych pozytywną energią.

- Kacper miał ogromne powodzenie u kobiet. Przystojny i z pasją. Kiedy mówił, zarażał swoją filozofią życia słuchaczy. Mówił, że nie warto żyć goniąc za karierą - opowiadał w wywiadzie z magazynem Na żywo kolega Kacpra.

Godycki prowadził bloga, a jeszcze przed śmiercią gromadził materiały do swojej książki. Anita wielokrotnie towarzyszyła mu w podróżach. Tę ostatnią w swoim życiu odbył do Afryki.

Madonna

W sieci pojawiły się zdjęcia Madonny. Po retuszu nie przypomina siebie

CZYTAJ DALEJ

Nagle na blogu Kacpra pojawił się wpis jego ojca, w którym poinformował o jego nagłej śmierci.

Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata

Jak napisał ojciec Kacpra, śmierć przyszła nagle, we śnie. Podróżnik miał wtedy zaledwie 35 lat. Jak informowali w mediach przyjaciele Anity, dziennikarka bardzo to przeżyła. Po śmierci ukochanego została ambasadorką jego książki: Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata. Jak sama powiedziała:

- Zdecydowałam się być ambasadorem tej książki, ponieważ daje ona niesamowity zastrzyk pozytywnej energii i wiarę w to, że wszystko jest możliwe.

Na szczęście po czasie smutku i zadumy pojawił się w życiu Anity nowy rozdział, który zapoczątkował kolejne sukcesy. Gwiazda jest w końcu jedną z najbardziej uznanych i rozchwytywanych dziennikarek w Polsce. Od dłuższego czasu jest też w szczęśliwym związku z Michałem Kołodziejczykiem.

Michał Kołodziejczyk jest dziennikarzem sportowym. Oboje z Anitą starają się dzielić z internautami szczególnie tą częścią prywatności, która dotyczy aktywności fizycznej. Już nie raz na Instagramie gwiazdy TVN widzieliśmy ich zdjęcia ze wspólnego biegania.

Cóż, życzymy Pani Anicie mnóstwo szczęścia i spełnienia, by zarówno jej życie zawodowe, jak i osobiste dawało jej wiele powodów do zadowolenia!

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Super Express, Lelum

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >