Swiatgwiazd.pl
Anita Werner

eastnews & TRICOLORS

Anita Werner pokazała partnera. Wiemy, czym się zajmuje

28 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Choć dziennikarka Anita Werner związała karierę zawodową z mediami, na co dzień stara się zachować informacje o życiu prywatnym w tajemnicy. Ostatnio zrobiła wyjątek i na łamach mediów społecznościowych postanowiła pokazać rodakom fotografię z part

Anita Werner pracuje w zawodzie dziennikarki telewizyjnej od lat. Podjęcie tej pracy umożliwiły jej kierunkowe studia na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją z dziedziny filmoznawstwa. Po krótkiej karierze aktorskiej (wystąpiła w takich produkcjach jak: “Słodko gorzki” czy “Zostać miss”) na dobre związała życie zawodowe z dziennikarstwem. Prywatnie jest partnerką Michała Kołodziejczyka.

Anita Werner pokazuje partnera. Para przekazała rodakom niezwykle ważną, radosną wiadomość

Domysły dotyczące związku Anity Werner i Michała Kołodziejczyka pojawiły się już w ubiegłym roku. Para pojawiła się wówczas na uroczystości rozdania Telekamer. Dziennikarka czujnie strzeże jednak swej prywatności, w związku z czym w mediach rzadko pojawiają się jakiekolwiek wzmianki dotyczące relacji pary.

Tym razem od wieści aż zawrzało. Nie dość, że niedawno Michał Kołodziejczyk wygadał się o zaręczynach, teraz dziennikarka sama postanowiła opublikować ich wspólne zdjęcie w mediach. Co ciekawe, z narzeczonym Anitę Werner łączy nie tylko uczucie samo w sobie.

Michał Kołodziejczyk, podobnie jak Anita Werner, pracuje bowiem w zawodzie dziennikarza. Interesuje go tematyka sportowa, co udowadnia lista stanowisk, jakie obejmował w trakcie zawodowej kariery. Pracował dla czasopism “Piłka Nożna” i “Przegląd Sportowy”.

W latach 2015-2019 wybranek Anity Werner sprawdzał się w roli redaktora naczelnego serwisu internetowego WP “Sportowe Fakty”. W czerwcu 2020 znów zmienił jednak stanowisko, zostając dyrektorem redakcji sportowej Canal+. Teraz dziennikarską parę czeka zupełnie nowe wyzwanie, o czym Anita Werner poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

Na oficjalnym profilu dziennikarki pojawiła się wspólna fotografia narzeczonych, para pozowała na malowniczym tle wody i skał. Zdjęcie ma pochodzić z czasów, gdy wraz z wybrankiem zajmowali się zbieraniem materiałów do książki, którą napisali, łącząc swe dziennikarskie siły. Na obu twarzach maluje się radość, którą widać już na pierwszy rzut oka.

- Tak wyglądają szczęśliwi ludzie, którzy kończą zbierać materiały do swojej książki. Teraz jesteśmy tak samo szczęśliwi wiedząc, że nasza książka Wam się podoba - napisała dziennikarka.

Jak się okazuje, książka pod tytułem “Mecz o pretekst. Futbol, wojna, polityka” rywalizuje z innymi publikacjami o nagrodę w plebiscycie Sportowa Książka Roku. Tym sposobem opublikowanie wspólnego zdjęcia z partnerem stało się jednocześnie pretekstem do tego, by zachęcić obserwujących do oddawania na wskazaną publikację głosów.

Premiera książki autorstwa Anity Werner i Michała Kołodziejczyka odbyła się jesienią ubiegłego roku. Obecnie publikacja cieszy się zarówno sporą popularnością, jak i przychylnością wielu recenzentów.

Źródło: Instagram.com/anita_werner_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Ewa Drzyzga walczyła z chorobą. W TV nic nie było widać

  • Mamy zdjęcie Krystyny Feldman z młodości. Niesamowita

  • Borys Szyc zdradza, co działo się na planie. Wszystko przez uzależnienie

Źródło: se.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >