Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nicola Zalewski po doniesieniach o zdradzie wysłał list do swojej dziewczyny
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.06.2024 09:06

Nicola Zalewski po doniesieniach o zdradzie wysłał list do swojej dziewczyny

Nicola Zalewski
fot. Instagram

Nicola Zalewski zyskał rozgłos nie tylko za sprawą udziału w Euro 2024, ale również z uwagi na burzliwe życie osobiste. Niedawno media rozpisywały się o doniesieniach dotyczących zdrady piłkarza. Teraz jego dziewczyna opublikowała wymowne zdjęcie. Tak chce ją przeprosić po aferze? Napisał nawet list.

Nicola Zalewski narobił szumu w polskich mediach

22-latek ostatnimi czasy podbija media społecznościowe za sprawą swoich występów podczas Euro 2024. To on był jednym z piłkarzy, którzy oddali zwycięski gol w ostatnim towarzyskim spotkaniu z Turcją przed międzynarodowym turniejem. Fani piłki nożnej poczuli, że nowe pokolenie ma coś do powiedzenia w sporcie.

O zawodniku zrobiło się głośno także w kontekście życia prywatnego. Kamil Szymuła, którego niedawno mogliśmy oglądać w programie TVN "Drag Me Out" w mediach społecznościowych zasugerował, że jego dziewczyna, Vanessa Rojewska, miała zdradzać go właśnie z Nicolą Zalewskim. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, ponieważ piłkarz sam od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z włoską modelką, Nicol Luzardi.

Gdy afera nabrała rumieńców, a w komentarzach piłkarza pojawiła się pierwsza krytyka, postanowił zablokować wypowiedzi internautów. Sam natomiast nie miał zamiaru tłumaczyć się przed nimi z doniesień. Dziewczyna piłkarza dostała za to od niego list. Chciał wynagrodzić jej zamieszanie?

Euro 2024. Tak dziewczyna Nicoli Zalewskiego zareagowała na doniesienia o zdradzie. Są zdjęcia Nicola Zalewski zareagował po doniesieniach o zdradzie

Nicola Zalewski wysłał list do dziewczyny

Od czasu medialnej afery duet nadal jest aktywny w mediach społecznościowych. Piękna Włoszka pokazała nawet niedawno, co dostała od swojego partnera. Nicola Zalewski zdecydował się na romantyczny gest. Miał za co przepraszać?

Nicol Luzardi opublikowała urocze zdjęcie, na którym trzyma ogromny bukiet czerwonych róż. W tle widać niewielką kartkę z wydrukowanymi zaledwie kilkoma słowami. Więcej jednak nie trzeba było.

Tak bardzo cię kocham - napisał po włosku piłkarz.

Wygląda na to, że para jest w stanie wyjść z kryzysu obronną ręką. Modelka w końcu wiele razy pojawiała się na boisku, by wspierać ukochanego. Świat show-biznesu i polskich WAG-s z pewnością przyjmie ją z otwartymi ramionami.

Gwiazdy Euro 2024. Już nie tylko Lewandowski i Szczęsny

Piłkarski turniej rozpoczął się pełną parą, a za Polakami już pierwsze ze spotkań. Po przegranej rozgrywce z Holandią (1:2) na pierwszy plan w mediach wyniósł się nie Robert Lewandowski czy Wojciech Szczęsny, ale Adam Buska, który już na początku meczu dał ogromne nadzieje kibicom za sprawą gola.

Wszystko wskazuje na to, że podczas Euro 2024 poznamy bliżej kilka nowych gwiazd murawy, w tym m.in.: Nicolę Zalewskiego. Czy to czas by kolejne pokolenie zawładnęło show-biznesem?

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny nie dają jednak o sobie zapomnieć. Wszyscy mają nadzieję, że kapitan polskiej drużyny stanie ponownie na murawie podczas piątkowego spotkania z Austrią. Ostatnio nie widzieliśmy jego umiejętności z powodu poważnej kontuzji.

Podczas meczu z pewnością będziemy mogli za to oglądać kolejne popisy naszego bramkarza. Ten po raz kolejny udowadnia, że jest właściwym człowiekiem na właściwej pozycji. Kolejny mecz Polaków podczas Euro 2024 już 21 czerwca o godzinie 18:00.

Nicola Zalewski, fot. Instagram
Dziewczyna Nicoli Zalewskiego dostała od niego wyjątkowy prezent, fot. Instagram
Nicola Zalewski, fot. Instagram
Nicola Zalewski z dziewczyną, fot. Instagram
Nicola Zalewski, fot. Instagram
Nicola Zalewski z dziewczyną, fot. Instagram