Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > „Nie bądźcie smutni". Sanah chce zniknąć na jakiś czas
Michał Fitz
Michał Fitz 05.11.2021 01:00

„Nie bądźcie smutni". Sanah chce zniknąć na jakiś czas

Sanah
TRICOLORS/East News

Sanah jest absolutną, muzyczną rewelacją. Już przy okazji pierwszego swojego albumu biła wszelkie rekordy popularności. Właśnie kończy się jej druga trasa koncertowa i jak zawiadomiła artystka, po jej zakończeniu na jakiś czas zniknie.

Trudno się zresztą dziwić, po tak intensywnym okresie artystycznym wręcz wskazana jest przerwa, by wokalistka po prostu mogła odpocząć.

Sanah robi przerwę

Właśnie zmęczeniem Sanah uargumentowała konieczność zrobienia sobie przerwy. Powiadomiła przy tym swoich fanów, że nie będzie to długa rozłąka. Zaznaczyła również, by się nie smucili. Na pewno wróci do nich ze zdwojoną siłą, gdy już tylko naładuje baterie.

Należy więc spodziewać się, że artystka odpocznie od twórczego i głośnego życia po ostatnim koncercie ze swojej obecnie trwającej trasy koncertowej. Ten występ będzie miał miejsce 14 grudnia w Kaliszu.

Sanah - kariera

Żadna inna wokalistka w ostatnich latach nie wybiła się tak szybko i tak wysoko jak Sanah. Jej piosenki mogły pod względem wyświetleń mierzyć się z rapowymi hitami, a te w trakcie kilku ubiegłych lat raczej nie miały konkurencji na polskiej scenie.

Sanah zrobiła wielkie wrażenie już pierwszą swoją płytą pod tytułem Królowa dram, którą wydała w zeszłym roku. Niedawno debiutował jej drugi album Irenka, który również osiągnął kapitalne wyniki sprzedażowe.

Ostatnie listy przebojów mocno okupuje też jej sponsorowany przez Mastercard singiel Cześć, jak się masz, który wokalistka nagrała we współpracy z raperem Soblem. Możemy być więc niemal pewni, że po przerwie wróci z kolejnymi szlagierami.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: fakt.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Sanah