Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie do wiary, jak rówieśnicy traktowali syna Steczkowskiej! Po latach wyjawił, co mu robili
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.04.2024 18:25

Nie do wiary, jak rówieśnicy traktowali syna Steczkowskiej! Po latach wyjawił, co mu robili

 Nie do wiary, jak rówieśnicy traktowali syna Steczkowskiej
fot. KAPiF

Leon Myszkowski poszedł w ślady znanej mamy i robi zawrotną karierę w show-biznesie. Minęło wiele lat od kiedy syn Justyny Steczkowskiej, zabrał głos w sprawie tego, czego doświadczył ze strony rówieśników. 

Justyna Steczkowska o synu

Justyna Steczkowska często pojawia się na pierwszych stronach portali plotkarskich, a ostatnie zamieszanie związane z Eurowizją 2024 przyniosło jej gwałtowny wzrost popularności. Prywatnie od ponad dwóch dekad jest w związku małżeńskim z modelem, Maciejem Myszkowskim. Para ma trójkę dzieci: Leona, Stanisława i Helenę.  

Najstarsze dziecko gwiazdy, Leon, zaczyna śmiało kroczyć w show-biznesie. Wspólnie ze znaną mamą wielokrotnie pojawiał się na medialnych wydarzeniach oraz w porannych programach. Justyna Steczkowska jest zawsze pełna podziwu dla osiągnięć swojego syna.

Lubi jeść, świetnie gotuje, ma swój charakter i to mocny, wie czego chce, dąży do swoich celów. Ale przy okazji jest bardzo uroczy, zabawny, śmieszny. Z nim się nie da nudzić! - mówiła w "Dzień Dobry TVN".

Leon Myszkowski poważnie rozważa swoją przyszłość w show-biznesie, jednak zależy mu na tym, aby nie być jedynie utożsamianym z matką, znaną artystką. Próbował wielu różnych ścieżek zawodowych, ale jego ostatni pomysł przewyższa wszystkie dotychczasowe.

Syn Justyny Steczkowskiej trafił do szpitala po sylwestrze. W głowie się nie mieści jak go potraktowano Syn Steczkowskiej zabrał na salony ukochaną Ksenię. Kim jest partnerka Leona Myszkowskiego?

Czym zajmuje się Leon Myszkowski?

Leona Myszkowskiego znamy już jako modela, DJ-a oraz autora kulinarnego bloga, który wydał nawet własną książkę z przepisami. Ostatnio jednak w mediach społecznościowych można zaobserwować, że najstarszy syn Justyny Steczkowskiej często bierze udział w medialnych wydarzeniach i podróżach z przyjaciółmi. 

Chociaż na oficjalnym profilu Leona niewiele jest informacji na temat jego najnowszego projektu, portal Shownews.pl donosi o jego zaangażowaniu w biznes. Tym razem jednak zajmuje się dziedziną nieco odmienną od show-biznesu. To jednak nie oznacza, że nie przekazuje informacji na temat możliwości zarabiania znacznych kwot.

W mediach społecznościowych można dostrzec profil zajmujący się dystrybucją drukarek ściennych, a w tych materiałach widnieje Leon Myszkowski. Celebryta zachęca w krótkich filmikach internautów do rozpoczęcia własnego biznesu, sugerując nawet możliwość osiągnięcia zysków przekraczających 30 tysięcy złotych miesięcznie. 

Leon Myszkowski coraz częściej pojawia się również w wywiadach.

Leon Myszkowski o tym, jak traktowali go rówieśnicy

Leon Myszkowski wziął udział w wywiadzie z Portalem Parentingowym, na którym mali dziennikarze pytali go o sytuacje związane z jego dzieciństwem, znaną mamą, a także obecnym życiem. Padło tam ważne pytanie, które zapewne większość ciekawiło. Został on zapytany o to, jak rówieśnicy odbierali to, że jest synem Justyny Steczkowskiej. 

Absolutnie normalnie, jedyne co to zdarzało się, pamiętam, ale to już na etapie gimnazjum, że zamiast Myszkowski mówili na mnie Steczkowski, z uwagi na nazwisko mamy, natomiast w żaden sposób nie było to obraźliwe, było to raczej zabawne, traktowane jako żart z mojej strony też. Nigdy nie spotkałem się z jakimiś uciążliwościami – powiedział Leon Myszkowski. 

Opowiedział także o tym, jak często jeździł na koncerty Justyny, kiedy był dzieckiem. Okazuje się, że żeby dostać, jakąś rzecz w tamtym czasie musiał pomagać mamie w przygotowaniu do występów. 

Leon Myszkowski, fot. KAPiF
Leon Myszkowski, fot. KAPiF
Leon Myszkowski, fot. KAPiF
Leon Myszkowski, fot. KAPiF