Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wydało się, jak syn Justyny Steczkowskiej zarabia na życie. Menedżer Leona Myszkowskiego nabiera wody w usta
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.02.2024 10:47

Wydało się, jak syn Justyny Steczkowskiej zarabia na życie. Menedżer Leona Myszkowskiego nabiera wody w usta

Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski
Syn Justyny Steczkowskiej rozpoczął nowy biznes?, fot. KAPiF/Instagram

Justyna Steczkowska doczekała się trójki dzieci, z czego najstarszy syn Leon zaczyna już prężnie działać w show-biznesie. Widzieliśmy go już wielokrotnie na ściankach i w mediach społecznościowych, ale jego nowy biznes zupełnie szokuje. Czym tym razem zajął się młody przedsiębiorca? Najbardziej zadziwia reakcja menedżera.

Justyna Steczkowska dumnie wprowadza syna do show-biznesu

Piosenkarka nieustannie widnieje na pierwszych stronach portali plotkarskich, a ostatnie zamieszanie wokół Eurowizji 2024 zapewniło jej nagły skok popularności. Prywatnie od ponad 20 lat tworzy małżeństwo z modelem, Maciejem Myszkowskim. Para doczekała się trójki dzieci: Leona, Stanisława i Heleny.

Najstarsza pociecha gwiazdy już zaczęła odważnie stawiać kroki w show-biznesie. Wspólnie ze znaną mamą wielokrotnie pokazywał się na medialnych eventach, a także w porannych programach. Justyna Steczkowska na każdym kroku zachwyca się swoim synem.

Lubi jeść, świetnie gotuje, ma swój charakter i to mocny, wie czego chce, dąży do swoich celów. Ale przy okazji jest bardzo uroczy, zabawny, śmieszny. Z nim się nie da nudzić! - mówiła w "Dzień Dobry TVN".

Leon Myszkowski poważnie myśli nad karierą w show-biznesie, jednak nie chce być kojarzony jedynie ze względu na znaną matkę. Podejmował się wielu profesji, ale ostatni pomysł przebija wszystkie.

Eurowizja 2024. Justyna Steczkowska już zarabia na przegranej z Luną! Ona musiała zaplanować to już dużo wcześniej Okrutny atak na Kasię Moś po Eurowizji: "Uwaliłaś Justynę"! Pod presją ujawniła, jak było naprawdę

Syn Justyny Steczkowskiej próbował sił w różnych zawodach

Leona Myszkowskiego znaliśmy już jako modela, DJ-a, czy kulinarnego blogera, który wydał własną książkę z przepisami. Obecnie w mediach społecznościowych można zauważyć, że najstarszy syn Justyny Steczkowskiej lubuje się w medialnych eventach i podróżach z przyjaciółmi.

Na oficjalnym profilu niewiele wiadomo jednak o jego najnowszym projekcie. Portal Shownews.pl donosi o rozpoczęciu biznesu przez młodego celebrytę. Tym razem zajął się dziedziną niezupełnie związaną z show-biznesem. Nie oznacza to jednak, że chłopak nie opowiada o możliwości zarabiania niemałej fortuny.

W mediach społecznościowych szaleją nagrania z jego udziałem. Czym teraz postanowił się zająć Leon Myszkowski? Osoby z jego otoczenia nabrały wody w usta na ten temat.

Syn Justyny Steczkowskiej wpadł na nowy biznes? Menadżer zamyka usta

W mediach społecznościowych można zauważyć profil, który zajmuje się dystrybucją drukarek ściennych. O dziwo na udostępnianych filmikach występuje nie kto inny jak Leon Myszkowski. Celebryta w krótkich nagraniach zachęca internautów do rozpoczęcia własnego biznesu, a nawet zapowiada zysk przekraczający 30 tysięcy złotych miesięcznie.

Na razie profil nie cieszy się dużą popularnością, a sam syn Justyny Steczkowskiej nie jest oznaczony w postach. Co więcej, na oficjalnym profilu mężczyzny nie ma wzmianki o jego nowym projekcie.

Jak więc wygląda jego współpraca? Portal Shownews.pl postanowił w tej kwestii skierować się z pytaniem do menadżera młodego gwiazdora. Ten natomiast "nie chciał rozmawiać o szczegółach". Wiadomo jednak, że od 2023 roku Leon Myszkowski został członkiem zarządu spółki. 

Czy ten biznes pozwoli mu na dobre odciąć się od powiązań z Justyną Steczkowską?

Justyna Steczkowska
Syn Justyny Steczkowskiej rozpoczął nowy biznes?, fot. KAPiF
Justyna Steczkowska
Syn Justyny Steczkowskiej rozpoczął nowy biznes?, fot. KAPiF
Justyna Steczkowska
Syn Justyny Steczkowskiej rozpoczął nowy biznes?, fot. KAPiF
Justyna Steczkowska
Syn Justyny Steczkowskiej rozpoczął nowy biznes?, fot. KAPiF

Źródło: Shownews.pl