Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie żyje młody raper OhTrapstar. Ernesto Enrique Carralero zginął w tragicznym wypadku
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.05.2022 18:06

Nie żyje młody raper OhTrapstar. Ernesto Enrique Carralero zginął w tragicznym wypadku

Mikrofon
pixabay

Śmierć młodej, obiecującej gwiazdy jest bolesna nie tylko dla jej rodziny, ale i fanów, którzy jeszcze przed chwilą kibicowali idolowi w sukcesach. W mediach właśnie pojawiła się informacja o śmieci muzyka o pseudonimie OhTrapstar. Zginął w okropnym wypadku samochodowym.

Zdarzenie miało miejsce przed kilkoma dniami, jednak dopiero teraz ujawniono, że jedną z jego ofiar był znany raper. Do wypadku doszło w Miami. Okoliczności są naprawdę druzgocące: pojazd, jakim się poruszał wraz z dwójką innych osób, stanął w ogniu.

Nie żyje OhTrapstar - znany muzyk zginął w wypadku

Śmierć 23-letniego Ernesto Enrique Carralera, czyli OhTrapstara, była ogromnym ciosem dla jego rodziny. Doniesienia świadków zdarzenia tylko pogłębiają ich smutek:

Usłyszeliśmy potężny huk, a gdy się spojrzeliśmy, widzieliśmy ogień i natychmiast zadzwoniliśmy na policję. Gdy wyjrzeliśmy przez okno, widzieliśmy jedynie samochód w ogniu, nie byliśmy w stanie zorientować się, czy auto wjechało w dom — czytamy relację jednej z osób, która widziała zdarzenie.

Informacje o tym, że samochód, w jakim znajdował się raper, wjechał w jeden z budynków, pochodzą od miejscowej policji. Straż pożarna podała, że dwie osoby, które znajdowały się w domu, w jakie uderzyło auto, trafiły do szpitala.

OhTrapstar - kim był zmarły artysta?

Raper pochodził z muzykalnej rodziny — jego kuzynem był gwiazdor amerykańskiego hip-hopu, Lil Pump. Sam zaczął karierę w 2017 roku. Wtedy na portalu Soundcloud pojawiły się jego pierwsze utwory. Jeden z nich, o tytule "Choppa", doczekał się niemal 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Zdążył nagrać dwie solowe płyty oraz jeden album ze swoim kuzynem Lil Ominousem. To właśnie on potwierdził śmierć swojego krewnego, publikując poruszający wpis w mediach społecznościowych:

Kocham cię, braciszku. Przepraszam, że nie mogłem być przy tobie. Jestem teraz taki smutny. Nie zasługiwałeś na to. Mamy tyle wspomnień, od kiedy byliśmy młodzi, kiedy uczyliśmy cię rapować, grać w koszykówkę i dobrze traktować twoją matkę. Tęsknię za tobą bracie, na zawsze będziesz w moim sercu. Przykro mi, braciszku, bardzo mi przykro — napisał.

Zobacz film i zdjęcie:

Źródło: Interia

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami

  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje

  3. Księżna Kate unika produktu, który kochają Polacy. To największy sekret jej urody

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: OhTrapstar