Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nowa fryzura i zabiegi zmieniają Danutę Martyniuk w Shakirę. Zdjęcia z plaży nie kłamią
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.07.2024 22:19

Nowa fryzura i zabiegi zmieniają Danutę Martyniuk w Shakirę. Zdjęcia z plaży nie kłamią

Danuta Martyniuk
fot. KAPiF; Instagram

Jak wygląda teraz Danuta Martyniuk? Najnowsze zdjęcia pokazują żonę Zenka Martyniuka w nieznanym dotąd wcieleniu. Wygląda jak Shakira, tylko bardziej naturalna.

Danuta Martyniuk na diecie i po operacjach

Danuta Martyniuk już dawno wyszła z cienia sławnego męża. Od dłuższego czasu gazety piszą znacznie częściej właśnie o niej, a nie o Zenku. Żona piosenkarza w ostatnich latach dosłownie rozkwitła. Pod okiem specjalistów od zabiegów medycyny estetycznej poddała się kilku terapiom, korekcie plastycznej nosa, schudła 20 kilogramów, przeszła na dietę. Od tego czasu chętnie pokazuje się w mediach i na ściankach.

Zenek Martyniuk wspominał ostatnio w wywiadzie, że tego lata planuje dużo koncertów nad polskim morzem. Połączy to z wypoczynkiem.

W tamtych rejonach będę koncertował i jednocześnie wypoczywał. Połączę to sobie. Nie lubię gdzieś tak specjalnie wyjeżdżać na wakacje. Bo i po co mam jechać nad morze na wakacje, jak tam będę kilka dni podczas koncertów – przyznał Zenon w rozmowie z Faktem.

Okazuje się, że zarówno Zenek, jak i Danuta nad Bałtykiem robią znacznie więcej. Właśnie pokazali, jak dokazują na plaży. Nie są sami – towarzyszy im inny kultowy duet disco-polo.

Zenek przekazał wieści z domu. To musiało się tak skończyć Zenek Martyniuk i Jacek Kurski razem na scenie. Śpiewali przeboje

Co robi Danuta Martyniuk w wakacje 2024?

Zenek Martyniuk po raz pierwszy postanowił wystąpić w duecie ze Sławomirem. Ostatnio nagrywali nad polskim morzem teledysk do nowego, wspólnego utworu. Piosenka zapowiada się na hit, tym bardziej że w klipie wystąpiły żony muzyków – Kajra oraz Danuta.

Do tej pory żona Zenka zazwyczaj pokazywała się fanom w eleganckich, klasycznych garsonkach, z upiętymi włosami lub też ułożonymi w delikatne loki. Teraz zobaczyliśmy ją w zwiewnej, letniej sukience, z bardzo lekkim makijażem i zupełnie nowej fryzurze, przypominającej stylem Shakirę. Co jeszcze widać na zdjęciach? Szczegóły i niezwykłe kadry poniżej.

Danuta Martyniuk w teledysku: nowe zdjęcia

Na profilu Sławomira w serwisie YouYube znajdziecie zwiastun piosenki “Tańcz”, nagranej wraz z Martyniukiem, ale to nie wszystko. Kajra postanowiła na Instagramie pokazać kilka kadrów z planu. Na radosnym nagraniu widzimy jak cała czwórka bawi się na plaży. Sławomir i Zenek grają na gitarach, a ich żony beztrosko uśmiechają się do obiektywu.

Poznajcie całą obsadę naszego przepięknego klipu do piosenki “Tańcz”. Nie wyobrażałam sobie tego obrazka bez Danusi Martyniuk. Życzę każdemu takiej przyjaźni i miłości w małżeństwie i w życiu. O tym opowiada ta piosenka. Pomimo przeciwności, pomimo tego, że czasem tak trudno – to jesteśmy, przyjaźnimy się, szanujemy i tańczymy – napisała Kajrowicz pod filmem.

Premiera teledysku do piosenki “Tańcz” zaplanowana jest na 11 lipca. Jednak już teraz możemy zobaczyć Danutę w długiej, letniej zielonej sukience, z rozwianymi włosami, zarabowanymi na jasny blond. Jak podoba się wam w takim wydaniu?

Danuta Martyniuk, teledysk
Danuta Martyniuk z Zenkiem, Kajrą i Sławomirem na planie teledysku “Tańcz”, fot. IG @superkajra
Danuta Martyniuk, teledysk
Danuta Martyniuk z Zenkiem, Kajrą i Sławomirem na planie teledysku “Tańcz”, fot. YouTube @SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo
Danuta Martyniuk, teledysk
Danuta Martyniuk z Zenkiem, fot. KAPiF