Swiatgwiazd.pl
fot. instagram.com/maciejkurzajewski

instagram.com/maciejkurzajewski

O zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ma dowiedzieć się cała Polska. Za wszystkim stoi Joanna Kurska?

16 Listopada 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

"Miłosny coming out" w połączeniu z intrygami Pauliny Smaszcz sprawił, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stali się prawdopodobnie najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu ostatnich lat. Nikt jednak nie przypuszczał, że w ciągu zaledwie kilku tygodni od ujawnienia media obiegnie wieść o zaręczynach — a już na pewno nie w takim stylu.

Minęło zaledwie kilka tygodni od ujawnienia związku najgorętszej pary z "Pytania na śniadanie" — nadzwyczaj intensywne kilka tygodni, pełne hejtu, oskarżeń o kłamstwa, wielowątkowych afer, ale też gratulacji i życzeń powodzenia. Kilka dni temu media nieoczekiwanie obiegły doniesienia o zaręczynach.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się? Podczas gali wszyscy patrzyli na dłoń aktorki

W ciągu ostatnich kilku dni hejterskie komentarze pod adresem zakochanych ustąpiły lawinie gratulacji, słów otuchy i podziwu. Być może na ten stan rzeczy wpłynęły kontrowersyjne wypowiedzi Pauliny Smaszcz — a może, po części, gala z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej, na której Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wprost nie mogli oderwać od siebie wzroku.

Nawet, jeśli nie rozpuścili wszystkich serc, to przynajmniej zmiękczyli część, spoglądając sobie w oczy i posyłając tajemnicze uśmiechy. Prezenter niemal nie wypuszczał partnerki z rąk, a w rozmowach z reporterami, co prawda lakonicznie, lecz otwarcie zapewniał, że ich relacja rozkwita.

Zauważono nawet dość mocną przesłankę ku przekonaniu, że rozkwit ten jest szybszy, niż przypuszczano. Aktorka wyglądała niczym księżniczka w długiej, balowej sukni w odcieniach perłowego złota, a na jej palcu lśnił okazały, srebrny pierścionek. I choć ucinała wszelkie zaczątki rozmów na ten temat, obecni na koncercie twierdzili, że coś jest na rzeczy.

Media niemal natychmiast obiegły doniesienia o zaręczynach. Ponoć — potwierdzone przez osobę z otoczenia zakochanych. Co ciekawe, mocno wspierać ich ma żona Jacka Kurskiego.

Majka Jeżowska EA

Czy Majka Jeżowska trafiła na SOR? Jest komentarz

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na pierwsze strony gazet. Żona Kurskiego podjęła już decyzję?

Podczas rozmowy z reporterką "Faktu" Katarzyna Cichopek wprost przyznała, że w dniu 40. urodzin jej życie zmieniło się na lepsze. Według doniesień para planowała ujawnić swój związek w okolicach Nowego Roku, jednak "przyspieszony tryb", wymuszony przez komentarz Smaszcz okazał się nadzwyczaj korzystny.

Zakochani nie tylko nie musieli się dłużej ukrywać — dzięki pełnemu poparciu ze strony szefowej stacji, widzowie i internauci zostali wręcz zbombardowani informacjami o miłości gospodarzy "Pytania na śniadanie" zanim sami zajęli się rozdmuchiwaniem sprawy. Joanna Kurska, jak się zdaje, wyprzedziła aferę o krok, a zakochani mogli sprawniej odzyskać kontrolę nad sytuacją.

– Mają obok siebie osoby, również z ramienia stacji, które im doradzają i pomagają w budowaniu wizerunku w tym intensywnym dla nich czasie. Wiedzą, że sposób, w jaki to wszystko zostanie przedstawione, będzie miał wpływ nie tylko na ich związek, ale i kariery – przekazuje informator portalu "Pomponik"

Tabloid miał dotrzeć do jeszcze bardziej zaskakujących informacji, według których para w najbliższym czasie zamierza rozgłosić swoje zaręczyny na całą Polskę — w dodatku z inicjatywy samej szefowej "Pytania na śniadanie".

– Już wkrótce informacja o zaręczynach zostanie potwierdzona na okładce jednego z kolorowych magazynów. Odbędzie się to z pompą, jak na gwiazdorską parę przystało. Planowana jest romantyczna sesja i wywiad – czytamy.


Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Media: Na palcu Katarzyny Cichopek pojawił się pierścionek zaręczynowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, fot. TRICOLORS/East News; TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Podsumowanie afery Cichopek-Kurzajewski-Smaszcz. Kto zaczął, kto przesadził, jak to się skończy?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą. Informacja ta pojawiła się w ich mediach społecznościowych 7 października. Od tamtej chwili w środowisku show-biznesu nie mówi się o niczym innym. Tym bardziej że w całą sprawę wmieszała się była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz. Kobieta podała nawet datę, od której miały rzekomo rozpocząć się zdrady. Całe zamieszanie robi się coraz bardziej zagmatwane. Postanowiliśmy uporządkować wszystkie wątki.

Zobacz galerię >

Co wiesz o związkach polskich gwiazd? Test wiedzy na temat znanych małżeństw

Pytanie 1 z 7

Ewa Ku­ry­ło i Piotr Prę­gow­ski tworzą jedno z najdłuższych małżeństw polskiego show-biznesu. Ile czasu trwa ich związek?

Źródło: Pomponik

Tagi:

Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski z partnerką, premiera sztuki "Ślub doskonały", fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Antoni Królikowski zabrał ukochaną Izabelę na premierę. Zadebiutowała w skromnej stylizacji

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska, Gala Mistrzów Sportu 2022, fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kim jest partner mamy Roberta Lewandowskiego? Iwona Lewandowska znalazła miłość po śmierci męża

Czytaj więcej >
Maffashion, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Maffashion kolejną polską gwiazdą rozważającą apostazję. "Nie chcę być w statystykach"

Czytaj więcej >
fot. Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons, cropped

Życie Gwiazd

Dziennikarka oskarża Donalda Trumpa o gwałt. To skutek rewolucyjnej ustawy, która właśnie wchodzi w życie

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

"Dzień dobry TVN". Filip Chajzer "straszy" blondem po powrocie z wakacji, fani bezlitośni. "20 lat więcej"

Czytaj więcej >
Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski na 54. Międzynarodowych Targach Książki, 21/05/2009, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski są parą od blisko 30 lat. Na początku ukrywali swoją miłość

Czytaj więcej >