Swiatgwiazd.pl > Newsy > O zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ma dowiedzieć się cała Polska. Za wszystkim stoi Joanna Kurska?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 16.11.2022 22:20

O zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ma dowiedzieć się cała Polska. Za wszystkim stoi Joanna Kurska?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (3)
instagram.com/maciejkurzajewski

"Miłosny coming out" w połączeniu z intrygami Pauliny Smaszcz sprawił, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stali się prawdopodobnie najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu ostatnich lat. Nikt jednak nie przypuszczał, że w ciągu zaledwie kilku tygodni od ujawnienia media obiegnie wieść o zaręczynach — a już na pewno nie w takim stylu.

Minęło zaledwie kilka tygodni od ujawnienia związku najgorętszej pary z "Pytania na śniadanie" — nadzwyczaj intensywne kilka tygodni, pełne hejtu, oskarżeń o kłamstwa, wielowątkowych afer, ale też gratulacji i życzeń powodzenia. Kilka dni temu media nieoczekiwanie obiegły doniesienia o zaręczynach.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się? Podczas gali wszyscy patrzyli na dłoń aktorki

W ciągu ostatnich kilku dni hejterskie komentarze pod adresem zakochanych ustąpiły lawinie gratulacji, słów otuchy i podziwu. Być może na ten stan rzeczy wpłynęły kontrowersyjne wypowiedzi Pauliny Smaszcz — a może, po części, gala z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej, na której Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wprost nie mogli oderwać od siebie wzroku.

Nawet, jeśli nie rozpuścili wszystkich serc, to przynajmniej zmiękczyli część, spoglądając sobie w oczy i posyłając tajemnicze uśmiechy. Prezenter niemal nie wypuszczał partnerki z rąk, a w rozmowach z reporterami, co prawda lakonicznie, lecz otwarcie zapewniał, że ich relacja rozkwita.

Zauważono nawet dość mocną przesłankę ku przekonaniu, że rozkwit ten jest szybszy, niż przypuszczano. Aktorka wyglądała niczym księżniczka w długiej, balowej sukni w odcieniach perłowego złota, a na jej palcu lśnił okazały, srebrny pierścionek. I choć ucinała wszelkie zaczątki rozmów na ten temat, obecni na koncercie twierdzili, że coś jest na rzeczy.

Media niemal natychmiast obiegły doniesienia o zaręczynach. Ponoć — potwierdzone przez osobę z otoczenia zakochanych. Co ciekawe, mocno wspierać ich ma żona Jacka Kurskiego.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na pierwsze strony gazet. Żona Kurskiego podjęła już decyzję?

Podczas rozmowy z reporterką "Faktu" Katarzyna Cichopek wprost przyznała, że w dniu 40. urodzin jej życie zmieniło się na lepsze. Według doniesień para planowała ujawnić swój związek w okolicach Nowego Roku, jednak "przyspieszony tryb", wymuszony przez komentarz Smaszcz okazał się nadzwyczaj korzystny.

Zakochani nie tylko nie musieli się dłużej ukrywać — dzięki pełnemu poparciu ze strony szefowej stacji, widzowie i internauci zostali wręcz zbombardowani informacjami o miłości gospodarzy "Pytania na śniadanie" zanim sami zajęli się rozdmuchiwaniem sprawy. Joanna Kurska, jak się zdaje, wyprzedziła aferę o krok, a zakochani mogli sprawniej odzyskać kontrolę nad sytuacją.

– Mają obok siebie osoby, również z ramienia stacji, które im doradzają i pomagają w budowaniu wizerunku w tym intensywnym dla nich czasie. Wiedzą, że sposób, w jaki to wszystko zostanie przedstawione, będzie miał wpływ nie tylko na ich związek, ale i kariery – przekazuje informator portalu "Pomponik" Tabloid miał dotrzeć do jeszcze bardziej zaskakujących informacji, według których para w najbliższym czasie zamierza rozgłosić swoje zaręczyny na całą Polskę — w dodatku z inicjatywy samej szefowej "Pytania na śniadanie".

– Już wkrótce informacja o zaręczynach zostanie potwierdzona na okładce jednego z kolorowych magazynów. Odbędzie się to z pompą, jak na gwiazdorską parę przystało. Planowana jest romantyczna sesja i wywiad – czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Media: Na palcu Katarzyny Cichopek pojawił się pierścionek zaręczynowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pomponik