Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Olaf Lubaszenko walczył o zdrowie i schudł 80 kg! Jego nowe zdjęcia niepokoją
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.01.2024 19:09

Olaf Lubaszenko walczył o zdrowie i schudł 80 kg! Jego nowe zdjęcia niepokoją

Olaf Lubaszenko
Co dzieje się z Olafem Lubaszenką?, fot. KAPiF

Olaf Lubaszenko w ostatnich latach przeszedł fantastyczną metamorfozę. Nie tylko pokonał okropną chorobę, ale też schudł 80 kilogramów. Wrócił do grania w filmach. 55-letni aktor zaniepokoił jednak fanów na najnowszych zdjęciach. Jak wyglądał?

Na co chorował Olaf Lubaszenko?

Lubaszenko jest jedną z kultowych postaci polskiego kina. A jednak aktor na pewien czas, w okolicach 2015 roku, zniknął z ekranów. Przyczyną były problemy ze zdrowiem. Olaf chorował na cukrzycę typu 2 i nadciśnienie tętnicze, bardzo też wtedy przytył i przestał przypominać samego siebie. Wszystko to było jednak tylko skutkami innego schorzenia: depresji.

Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze – depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny – mówił Lubaszenko w rozmowie z „Newsweekiem”.

Aktor rozważał operację zmniejszenia żołądka, jednak finalnie poradził sobie bez niej i schudł 80 kilogramów. O walce ze swoimi problemami i ogromnej roli terapii opowiedział w licznych wywiadach. Co dzieje się z nim teraz? Poniżej szczegóły.

Otyłość, depresja... Olaf Lubaszenko przez lata zmagał się z poważnymi problemami. Teraz mówi o tym otwarcie Olaf Lubaszenko był mężem Katarzyny Groniec. Przez lata utrzymywał ten związek w tajemnicy

Co dzieje się teraz z Olafem Lubaszenką?

Nie pamiętam, ile to trwało, pamiętam konkretne dni. Obraz chaotycznej, desperackiej próby przetrwania bez nadziei, że to się może udać. W moim wypadku to był proces dość powolny – wyznał we wspomnianym wywiadzie Olaf.

Lubaszenko z depresją walczył kilkanaście lat. Jego wielki powrót do świata kina nastąpił zdecydowanie w 2023 roku. Zagrał wtedy w aż czterech produkcjach: „Matka”, „Lipowo. Zmowa milczenia”, „Miłość do kwadratu bez granic” i „Rafi”. Aktualnie powstaje też serial „Czarne stokrotki” z jego udziałem.

Wydawało się, że ten ponury czas jest już za nim. A jednak reporterzy uchwycili go na zdjęciach, które mogą niepokoić. Co widać na fotografiach? O tym przeczytacie poniżej.

Olaf Lubaszenko
Olaf Lubaszenko w 2015 roku, fot. KAPiF

Olaf Lubaszenko na nowych zdjęciach

Nowe zdjęcia Lubaszenki udostępnił portal ShowNews. Serwis zauważa, że zaniedbany strój i smutny wyraz twarzy aktora może wywoływać niepokój. Rzeczywiście gwiazdor nie wygląda najlepiej, a przecież wychodził ze znanej cukierni, bardzo pozytywnego miejsca.

55-letniego aktora przyłapano w cukierni Słodki Słony należącej do Lary Gessler. Olaf Lubaszenko wszedł do niej mocno zaniedbany, w dresie i pikowanej kurtce. Na głowę wcisnął szarą czapkę, a zmarnowaną twarz zakrył ciemnymi okularami – czytamy na portalu.

Oglądacie filmy z Olafem Lubaszenką?

Olaf Lubaszenko
Olaf Lubaszenko w 2015 roku, fot. KAPiF
Olaf Lubaszenko
Olaf Lubaszenko w 2023 roku, fot. KAPiF
Olaf Lubaszenko
Olaf Lubaszenko w 2023 roku, fot. KAPiF

Źródło: ShowNews