Swiatgwiazd.pl
Oliwia Bieniuk pokazała, jaki strój wybrała na maturę. Odsłoniła zgrabne nogi

instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk pokazała, jaki strój wybrała na maturę. Odsłoniła zgrabne nogi

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Matury w trakcie, a córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk pokazała, w jakim stroju ma zamiar przystąpić do egzaminów dojrzałości. Dziś abiturienci zmierzyli się z matematyką, a 18-latka wybrała się na wykonywanie zadań w bardzo odważnym stroju. Na InstaStories pokazała spódniczkę z czarnego jeansu, ciemne rajstopy w kropki i białe kowbojki, które są jej ulubionymi.

  • Oliwia Bieniuk przystąpiła do matury z matematyki

  • Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wybrała się na egzamin w odważnej stylizacji

Wielu ludzi twierdzi, że matura jest pierwszym krokiem w dorosłość. Zatem Oliwia Bieniuk jest w trakcie do jego wykonania. Wczoraj zmierzyła się z językiem polskim, dziś w ruch poszły: linijka, ekierka, ołówek i długopis, wykazując się wiedzą z matematyki.

Oliwia Bieniuk przystąpiła do matur w odważnym stroju

Matury to jedna z najbardziej pamiętnych chwil dla każdego abiturienta. Oliwia Bieniuk dołączyła do ich grona, jednak jeszcze nie ma świadomości z jakim wynikiem zostaną zakończone.

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zmierzyła się z językiem polskim i matematyką, a już jutro czeka ją matura z języka obcego. Jakiś czas temu pisała w mediach społecznościowych, że chętnie widziałaby na pierwszej z wymienionych matur "Lalkę" Bolesława Prusa. Jej życzenie zostało spełnione.

Mimo tego, że 18-latka podchodziła do najważniejszego dotychczas egzaminu w swoim życiu, to pod szkołą pojawili się paparazzi, którzy wykonali jej kilka zdjęć. Postawiła na długie czarne dzwony, ciemną kurtkę i swoje ulubione białe kowbojki.

Dzień później, czyli dziś sama postanowiła opublikować na InstaStories zdjęcie dolnej części swojego stroju maturalnego. Trzeba przyznać, że do egzaminu maturalnego z matematyki podeszła w znacznie odważniejszej stylizacji.

Oliwia założyła czarną, krótką spódniczkę jeansową, pod którą podchodziły ciemne rajstopy w kropki, a na stopach znów znalazły się kowbojki. Pokazała tym samym swoje bardzo zgrabne nogi.

Intensywny maj w rodzinie Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk w tym miesiącu ma więcej na głowie niż kiedykolwiek wcześniej. To bardzo ważny miesiąc dla jego pociech, o czym informował już jakiś czas temu za pośrednictwem InstaStories.

Kilka dni temu jego i Anny Przybylskiej syn, Janek świętował przyjęcie sakramentu pierwszej komunii świętej (więcej >tutaj<). Jego ciocia, Agnieszka Kubera uwieczniła to wydarzenie na swoim Instagramie.

Teraz córka zmarłej aktorki i piłkarza podchodzi do egzaminów maturalnych, natomiast już wkrótce ich starszy syn, Szymon stanie przed egzaminem ósmoklasisty. Trzeba przyznać, że to naprawdę intensywny czas w rodzinie Jarosława Bieniuka.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z oficjalnego Instagrama Oliwii Bieniuk, gdzie możecie zobaczyć więcej jej fotografii.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >
krzysztof krawczyk junior

Życie gwiazd

Krzysztof Krawczyk junior na pierwszej rozprawie ws. spadku ojca

Czytaj więcej >