Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oto wykształcenie Gabriela Seweryna. Skończył wymagającą uczelnię. Miał prestiżowy dyplom
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 16.12.2023 14:38

Oto wykształcenie Gabriela Seweryna. Skończył wymagającą uczelnię. Miał prestiżowy dyplom

Wykształcenie Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
Wykształcenie Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Gabriel Seweryn mógł poszczycić się wykształceniem, jakiego niejeden mógłby mu pozazdrościć. Po tak wymagającej edukacji w połączeniu z talentem nic dziwnego, że w jego stroje ubierały się największe gwiazdy w Polsce.

Gabriel Seweryn nie żyje

Śmierć Gabriela Seweryna, który zmarł niespodziewanie w głogowskim szpitalu, wstrząsnęła polskim show-biznesem. Okoliczności odejścia projektanta wciąż budzą kontrowersje, nie tylko za sprawą incydentu z pogotowiem, jaki miał miejsce na krótko przed zgłoszeniem się do placówki medycznej, ale również wciąż nieustalonych przyczyn zgonu.

W związku z licznymi wspomnieniami na temat zmarłego przekazywanych przez jego przyjaciół i znajomych, temat gwiazdy “Królowych życia” stale wznieca zainteresowanie, a na światło dzienne wychodzą nowe fakty z życia artysty, m.in. te dotyczące konfliktu z Dagmarą Kaźmierską, czy trudnych relacji z sąsiadami.

Powróciła również kwestia edukacji 56-latka, o której rzadko wspominano do tej pory w mediach. Okazuje się, że niesłusznie, bo Gabriel Seweryn miał powody do dumy!

Nowe wieści z prokuratury o wynikach sekcji zwłok Gabriela Seweryna. Na to czekali fani celebryty Natychmiastowa decyzja po pogrzebie Gabriela Seweryna. Przyjaciółka celebryty ujawnia szczegóły akcji

Edukacja Gabriela Seweryna

Gdy Gabriel Seweryn rozpoczynał swoją edukację w szkole zawodowej na profilu ciastkarsko-cukierniczym, nikt nie podejrzewał, że młodzieniec pewnego dnia zajdzie tak wysoko.

W międzyczasie przyszły gwiazdor postanowił jednak uczęszczać do wieczorowego Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Chwilę później jego naukę przerwało powołanie do wojska. Projektant służył w 45. Pułku Lotnictwa Myśliwskiego w Babimoście. Po ukończeniu obowiązków względem armii wrócił do snucia planów edukacyjnych, które zaprowadziły go bardzo wysoko.

Gabriel Seweryn absolwentem prestiżowej uczelni

Gabriel Seweryn postanowił złożyć dokumenty na Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, jedną z najważniejszych tego typu placówek w kraju. Choć konkurencja musiała być duża, projektantowi udało się dostać na wymarzony kierunek.

Swoją przygodę gwiazdor skończył z dyplomem projektanta ubioru, który z pewnością przydał mu się podczas szycia budzących podziw w całym kraju kreacji wykonanych m.in. dla Danuty Martyniuk, czy Beaty Kozidrak.

Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Źródło: se.pl