Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Natychmiastowa decyzja po pogrzebie Gabriela Seweryna. Przyjaciółka celebryty ujawnia szczegóły akcji
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.12.2023 10:22

Natychmiastowa decyzja po pogrzebie Gabriela Seweryna. Przyjaciółka celebryty ujawnia szczegóły akcji

Gabriel Seweryn
Przyjaciółka Gabriela Seweryna zaczęła zbiórkę, fot. instagram.com/gabriel_seweryn/

Śmierć Gabriela Seweryna była ogromnym szokiem dla jego rodziny i przyjaciół. Przyczyny nagłego odejścia 56-latka nadal pozostają tajemnicą, jednak bliscy powoli starają się pogodzić z tragedią. Przyjaciółka projektanta wyszła z wyjątkową inicjatywą. Poprosiła internautów o wzięcie udziału w zbiórce.

Kim był Gabriel Seweryn?

Pochodzący z Głogowa gwiazdor od zawsze interesował się projektowaniem ubrań. Swój zmysł modowy przelał na futra, a prowadzona przez niego pracownia zachwycała gwiazdy polskiego show-biznesu. W mediach społecznościowych chętnie dzielił się zdjęciami zadowolonych, a przede wszystkim znanych, klientów.

Ogromną popularność zdobył dzięki telewizyjnemu programowi TTV "Królowe życia". Wraz z ówczesnym parterem, Rafałem Grabiasem pokazywał widzom kulisy luksusowego życia, a także swoją zawodową stronę. Duet wzbudzał wiele emocji, tym bardziej że prawda o ich związku wypłynęła długo po zakończeniu telewizyjnej przygody.

W ostatnim czasie jego biznes podupadł, jednak Gabriel Seweryn miał plan na zupełnie nową działalność. Niestety jego marzenia nie doczekały spełnienia przez nagłą śmierć.

Smutne urodziny Rafała Grabiasa. Ostatni partner Gabriela Seweryna dał mu w kość. "Siekiera wisi w powietrzu" Cztery potencjalne przyczyny śmierci Gabriela Seweryna. Pojawiły się nowe doniesienia

Gabriel Seweryn miał sporo planów na przyszłość

Projektant chętnie udzielał się publicznie i uczestniczył w celebryckim życiu na medialnych eventach. W rozmowie z dziennikarzami podkreślał, że ma wiele pomysłów na siebie, a gdy jego biznes z futrami chylił się ku upadkowi, miał pomysł na kolejną karierę. 

Gabriel Seweryn planował otworzenie własnego salonu kosmetycznego, gdzie oprócz makijażu zajmowałby się także stylizacją włosów. Niestety jego ambitne plany nie doczekały spełnienia. Pod koniec listopada pojawiała się informacja o śmierci 56-latka.

Okoliczności odejścia projektanta nadal są owiane tajemnicą. Wiadomo, że trafił do głogowskiego szpitala z bólem w klatce piersiowej, jednak nagrania, które pojawiły się po jego śmierci, wskazują na dramatyczne sceny przed budynkiem placówki.

Pogotowie, jaki cyrk odstawia. Zamiast mi pomóc k***a. Zobaczcie, oni tu stoją. Mnie tu dusi i nikt nie chce mi pomóc. Ja naprawdę umrę. Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy… Naprawdę pokaż mnie, niech zobaczą, że to ja jestem. Tu mnie dusi - relacjonował.

Bliscy nadal czekają na wskazanie dokładniej przyczyny śmierci gwiazdora. Mimo wszystko chcą go zapamiętać jako "kolorowego ptaka show-biznesu" i uczcić jego pamięć w wyjątkowy sposób.

Przyjaciółka Gabriela Seweryna zaczęła wyjątkową zbiórkę

Bliscy projektanta bardzo przeżyli jego nagłe odejście. Na pogrzebie znalazł się tłum żałobników, a gesty rodziny 56-latka ściskają za serce. Przyjaciółka zmarłego chce jednak, by pamięć o jego dorobku i życiu została na długo w pamięci fanów. Wyszła więc ze szczególną inicjatywą.

Jako wieloletnia koleżanka, która także z Gabrielem pracowała, postanowiłam pozbierać to, co powinno być podsumowane. Zdjęcia projektów Gabriela, ich realizacji oraz wybrane wspomnienia przyjaciół i znajomych. Punktem wyjścia jest zrobienie albumów dla najbliższych. Czy pójdzie to dalej? Zobaczymy. Gabriel zasługuje na to, by był wspominany jako człowiek zdolny, jako wizjoner. Myślę, że to co wspólnie zrobimy, jest potrzebne i zostanie na lata po Gabrielu.

Co więcej, kobieta zwróciła się do internautów, którzy mieli styczność z Gabrielem Sewerynem. W mediach społecznościowych ruszyła zbiórka zdjęć projektów, a także samego gwiazdora, które zostaną dołączone do albumów ku jego pamięci. Wyjątkowa pamiątka będzie doskonałym sposobem na uchwycenie jego charakteru oraz pokazania jak kreatywną był osobą.

Proszę przysyłajcie mi: wasze zdjęcia z Gabrielem lub po prostu jego zdjęcia, fotografie jego futer, skór i innych realizacji autorskich, wasze wspomnienia związane z G. (tylko te dobre) - zachęcała przyjaciółka.

Gabriel Seweryn
Przyjaciółka Gabriela Seweryna zaczęła zbiórkę, fot. instagram.com/gabriel_seweryn/
Gabriel Seweryn
Przyjaciółka Gabriela Seweryna zaczęła zbiórkę, fot. instagram.com/gabriel_seweryn/
Gabriel Seweryn
Przyjaciółka Gabriela Seweryna zaczęła zbiórkę, fot. instagram.com/gabriel_seweryn/
Gabriel Seweryn
Przyjaciółka Gabriela Seweryna zaczęła zbiórkę, fot. instagram.com/gabriel_seweryn/