Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oto żona bohatera meczu. Paulina Piątek jest piękna i dobrze wykształcona
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.06.2024 19:19

Oto żona bohatera meczu. Paulina Piątek jest piękna i dobrze wykształcona

Kim jest żona Krzysztofa Piątka?

Euro 2024. Własnie trwa mecz Polska-Austria. Krzysztof Piątek własnie doprowadził do remisu. Jego żona to prawdziwa piękność.

Krzysztof Piątek wyrównuje w meczu z Austrią

W dzisiejszym meczu na Euro 2024 Polska-Austria, Austriacy wyszli na prowadzenie 1:0 po bramce Gernota Traunera, która padła w dziewiątej minucie meczu. Jednak jeszcze przed przerwą Krzysztof Piątek wyrównał wynik. Napastnik Basaksehiru doskonale zagrał w polu karnym i wbił piłkę do siatki w 30. minucie, zdobywając tym samym swojego pierwszego gola na tegorocznych mistrzostwach Europy 2024.

Krzysztof Piątek, utalentowany polski napastnik, dołączył do Herthy Berlin w styczniu 2020 roku, ale od września 2022 roku jest wypożyczony do włoskiego klubu US Salernitana 1919. Oprócz sukcesów klubowych, Piątek jest członkiem polskiej reprezentacji narodowej od 2015 roku i uznawany jest za kluczową postać w zespole. Jego umiejętności zostały docenione na tyle, że otrzymał powołanie do reprezentacji na Mundial 2022 w Katarze.

Krzysztof Piątek ma również udane życie miłosne. Jego żona to piękność.

Euro 2024. Maciej Szczęsny o grze Wojciecha Szczęsnego Garnitur Probierza to nic. Cena jego zegarka zwala z nóg

Związek Krzysztofa Piątka i jego ukochanej

Paulina i Krzysztof Piątkowie spotkali się w Lubinie, gdy Krzysztof grał w barwach Zagłębia Lubin. Klub ten przeżywał trudności w 2014 roku, gdy spadł do I ligi po sezonie 2013/2014, ale szybko powrócił do ekstraklasy w kolejnym sezonie. W tym czasie życie osobiste Krzysztofa układało się lepiej, gdyż w 2014 roku zakochał się w starszej od siebie o cztery lata Paulinie. Krzysztof kontynuował naukę, podczas gdy Paulina pracowała w biurze.

W 2018 roku znany napastnik oświadczył się swojej wieloletniej dziewczynie. Para wzięła ślub 1 czerwca 2019 roku, a uroczystość odbyła się w Zamku Joannitów w Łagowie.

Co wiemy o Paulinie Piątek?

Kim jest Paulina Piątek?

Paulina Piątek, mająca 27 lat i pochodząca z Lubina, dawniej znana jako Paulina Procyk, ukończyła II Liceum Ogólnokształcące w Lubinie, a następnie studiowała na Uniwersytecie Wrocławskim, zdobywając wykształcenie prawnicze.

Zawodowo Paulina Piątek jest prawniczką oraz właścicielką agencji public relations P&P Management. Informacje na temat szczegółowego zakresu działalności jej firmy są niestety trudno dostępne w internecie. Dodatkowo Paulina jest również influencerką. Na swoim profilu na Instagramie dzieli się zdjęciami ze swoich stylizacji oraz podróży zagranicznych. Obecnie jej profil obserwuje około 84 tys. osób.