Anna Mucha pozwoliła ściąć sobie włosy Żródło: TRICOLORS/East News

Partner i syn Anny Muchy ścięli jej włosy

11 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Anna Mucha po raz kolejny udowodniła, że odwaga jest jej mocną stroną. Aktorka pozwoliła partnerowi i synowi, by ci ścięli jej włosy. Niestety, ostatecznie nie była zadowolona z rezultatów ich pracy. Szybko zwróciła się o pomoc do fryzjera.

  • Anna Mucha jest mamą Stefanii i Teodora, których ojcem jest jej były partner, Marcel Sora
  • Aktorka od ponad roku spotyka się z niejakim Jakubem, którego darzy ogromnym zaufaniem
  • Ostatnio tak bardzo uwierzyła ukochanemu, że pozwoliła mu ściąć sobie włosy
  • Efektami pracy Jakuba i Teodora aktorka podzieliła się na Instagramie

Anna Mucha wielokrotnie udowadniała, że nie należy do grona osób, którym brakuje odwagi. Tym razem aktorka poszła jednak o krok za daleko. Zdesperowana faktem, że zakłady fryzjerskie zostały zamknięte, oddała się w ręce swoich najbliższych. To nie był jednak zbyt dobry pomysł.

Domowi fryzjerzy Anny Muchy

Pandemia koronawirusa sprawiła, że życie Polaków zupełnie wywróciło się do góry nogami. Od wielu miesięcy restauracje, bary i pozostałe punkty gastronomiczne pozostają zamknięte. Z uwagi na kolejne restrykcje sanitarne od kilku tygodni wstrzymana jest także działalność takich miejsc jak galerie handlowe, zakłady kosmetyczne czy salony fryzjerskie.

Brak możliwości skorzystania z usług fryzjerskich martwi wielu Polaków. Wizyty w salonie nie umiała doczekać się między innymi Anna Mucha. Niecierpliwa aktorka postanowiła jednak nie czekać na zniesienie obostrzeń i zdecydowała, że poradzi sobie na własną rękę. O pomoc poprosiła swoich domowników.

Fryzjerskimi wyczynami Anna Mucha pochwaliła się za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Początkowo rozbawiona aktorka pokazała swoim fanom, jak partner i syn pracują nad jej nową fryzurą. Głęboko wierzyła w to, że podcięcie końcówek nie będzie dla nich żadnym problemem.

Żona Kamila Stocha porzuciła karierę sportową. Wszystko przez kontuzjęŻona Kamila Stocha porzuciła karierę sportową. Wszystko przez kontuzjęCzytaj dalej

- Dzieci ścinają mi włosy – podpisała filmiki na InstaStory.

Zadowolonej Anny Muchy nie opuszczał dobry nastrój, a obserwatorzy jej relacji do końca mogli podziwiać jej szczery uśmiech. Czar prysł, dopiero gdy aktorka wzięła kąpiel, a mokre włosy ułożone na jej plecach okazały się nierówne. Wtedy zrozumiała, że teraz naprawdę potrzebuje pomocy profesjonalnego fryzjera.

- Bartek Janusz ratuj! – dodała.

Mimo że domowy zakład fryzjerski nie rozwinie swojej działalności, dla najbliższych Anny Muchy ścinanie jej włosów z pewnością na długo pozostanie zabawnym wspomnieniem. Na problem nierównych końcówek w każdej chwili można przecież zaradzić.

Kim jest partner Anny Muchy?

W latach 2003–2007 Anna Mucha była związana z Kubą Wojewódzkim. Później aktorka związała się z Marcelem Sorą, z którym doczekała się dwójki dzieci – Stefanii i Teodora. Pod koniec 2019 roku media obiegła wiadomość o ich rozstaniu.

Obecnie Anna Mucha spotyka się z Jakubem Wonsem – polskim aktorem filmowym i telewizyjnym. Widzowie doskonale znają go z takich produkcji jak „Klan” czy „Na dobre i na złe”. Prywatnie mężczyzna ma córkę Zosię, która jest owocem jego związku aktorką Hanną Konarowską.

Anna MuchaŹródło: Instagram.com/taannamucha

Anna Mucha2Instagram.com/taannamucha

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Plotek, Instagram

Następny artykuł