Swiatgwiazd.pl
Pascal Brodnicki i Agnieszka Milczarek

wikipedia.org Roger Gor CC BY 3.0

Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek rozstali się. Ponoć ich kryzys trwał od dawna

21 Lutego 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Udostępnij:

Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek tworzyli zgrany duet. Niestety, problemy w życiu prywatnym sprawiły, że para oddaliła się od siebie, a ostatecznie rozstała. Tygodnik opisał, o co poszło i przytacza słowa przyjaciela pary.

  • Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek tworzyli związek od 15 lat

  • Para poznała się w restauracji przez przypadek

  • Tygodnik opisuje, co przypuszczalnie zepsuło ich relację

Pascal Brodnicki zdobył popularność dzięki programowi „Po prostu gotuj", jaki pojawił się na antenie TVN w 2005 roku. Widzowie byli zarazem rozczuleni i rozbawieni jego potyczkami z językiem polskim, a francuski akcent, z jakim mówił, nadawał przepisom niezwykłego charakteru. Dla fanów interesujący był również jego związek z Agnieszką Mielczarek, który trwał ponad 15 lat.

Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek rozstali się?

Od jakiegoś czasu można było spotkać pogłoski, jakoby para miała się rozstać. „Świat i Ludzie" opisał, jak naprawdę miała wyglądać sytuacja pary. Według tygodnika związek Pascala Brodnickiego i Agnieszki Mielczarek zaczął się psuć o wiele wcześniej.

Zaczęło się od sfery zawodowej, gdzie widocznie małżeństwo poszło osobnymi ścieżkami. Przestali polecać nawzajem swoje kanały na Youtubie, a skupiali się bardziej na samodzielnym rozwoju. Dla spostrzegawczych widzów to był bardzo znaczący ruch.

Potem partnerka kucharza wyjechała na wakacje, jednak towarzyszyły jej koleżanki, a nie mąż. Po powrocie z urlopu przeprowadziła się do jednego z warszawskich wieżowców, gdzie zamieszkała razem z ich synkiem, Leo.

- Przyjaciele twierdzą, że poszło o biznes. Ona prowadzi firmę cateringową z przyjaciółką Natalią, on ma wspólnika o imieniu Tomasz. Wszyscy bardzo ambitni. Pani Agnieszka pod koniec roku rozszerzyła działalność o dostarczanie boksów z gotowymi już składnikami na konkretne dania. Dokładnie taki sam biznes otworzył teraz Pascal. Zaczęli wchodzić sobie w drogę. I nie wytrzymali tej rywalizacji - jest napisane w tygodniku.

Do tego doszły także inne problemy. Pascal Brodnicki stracił ojca, natomiast u brata Agnieszki Mielczarek wykryto nowotwór. Celebrytka z całych sił wspierała go w walce z chorobą, bowiem gdy była jeszcze dzieckiem, stracili oboje rodziców właśnie przez raka.

Jak sugeruje „Świat i Ludzie", wszystkie zawirowania sprawiły, że problemy związane ze związkiem zeszły na dalszy plan, a para zamiast się wspierać raczej oddalała się od siebie. Niestety, to poskutkowało rozpadem ponad 15-letniego związku. Jak podaje Viva, sami zainteresowani odmawiają jednak komentarza w tej sprawie.

Jak się poznali?

Początek związku Pascala Brodnickiego i Agnieszki Mielczarek do złudzenia przypomina komedię romantyczną. Kucharz po raz pierwszy zobaczył wybrankę w restauracji. Zauważył, że trzyma książkę napisaną po francusku, do tego płynnie rozmawiała w tym języku. Uznał, że z pewnością pochodzi z Francji.

Zaczęli rozmawiać i od razu między nimi zaiskrzyło. Jak na złość, nie wzięli do siebie żadnego kontaktu. Udało się jednak znów spotkać dzięki pomocy menedżera lokalu. Szybko się w sobie zakochali, a w 2004 roku już byli w oficjalnym związku. Niedługo potem zamieszkali razem, a w 2008 roku na świecie pojawił się ich syn, Leo.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Znamy wysokość emerytury Teresy Lipowskiej. Lider Bayer Full może jej zazdrościć

  • Małgorzata Rozenek zrezygnowała z jedzenia 3 produktów. Efekt powala

  • Marcin Prokop nie wiedział, że ma włączony mikrofon. Widzowie DDTVN zdębieli

źródło: Viva, Pomponik

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >