Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz odsłania ciało w mikrobikini
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.06.2024 13:30

Paulina Smaszcz odsłania ciało w mikrobikini

Paulina Smaszcz
fot. KAPiF

Paulina Smaszcz nie przestaje zaskakiwać. Po serii kontrowersji wraca z kolejnym nagraniem, które przyciągnęło uwagę internautów. Tak "kobieta petarda" spędza wolne chwile. W skąpym stroju kąpielowym prężyła się w bajkowej scenerii. Internauci odpowiedzieli.

Paulina Smaszcz prowadzi konflikt z byłym mężem

O byłej żonie Macieja Kurzajewskiego w ostatnim czasie media rozpisywały się bardzo dużo. Wszystko z uwagi na jej aktywności w mediach społecznościowych. W przeszłości pracowała jako dziennikarka Telewizji Polskiej, jednak dziś wszyscy kojarzą ją jako "kobietę petardę". 

Faktycznie przydomek nie jest przypadkowy, bo każde pojawienie się celebrytki wywołuje lawinę następstw, jak przy użyciu mocnego dynamitu. Paulina Smaszcz do tej pory skupiała się głównie na konflikcie z byłym mężem i jego nową partnerką, Kasią Cichopek. 

Portal Shownews.pl dotarł nawet do informacji, które świadczą o tym, że małżeństwo już wcześniej chciało się rozstać z uwagi na "inną kobietę".

Maciej był już kiedyś z żoną w separacji. Paulina z powodu innej kobiety złożyła nawet w 2003 roku pozew o rozwód i ustanowienie rozdzielności majątkowej. Ostatecznie oboje postanowili jednak ratować małżeństwo. Kasia nie była pierwsza, ale Maciej robi wszystko, żeby nie wątpiła w szczerość jego uczuć. Oboje wiedzą, że zaufanie to podstawa każdego związku - przekazano.

Teraz Paulina Smaszcz wzbudziła sensację zupełnie inną publikacją. Bo przecież nie samymi kłótniami żyją celebryci prawda?

Paulina Smaszcz publicznie najadła się wstydu. Tak ludzie zareagowali na jej wystąpienie "Kasia nie była pierwsza". Kurzajewski już wcześniej chciał zostawić Smaszcz?

Paulina Smaszcz w odważnym bikini pręży sylwetkę

Celebrytka nie może pochwalić się wieloma sukcesami w ostatnim czasie. Jedno z jej spotkań zostało odwołane z dość wstydliwego powodu. Paulina Smaszcz jednak nie przejmuje się przeciwnościami losu i nadal chętnie pokazuje internautom prywatność.

Niedawno miała okazję odpocząć od medialnego zainteresowania w luksusowym ośrodku SPA. W otoczeniu wody i roślinnych ozdób mogła odpocząć oraz zupełnie się zrelaksować. W czasie pobytu wybrała się nawet, by trochę popływać.

Internautom nagrała, jak niczym Venus wynurza się ze wzburzonej wody. Wzrok od razu przyciągała jej sylwetka w dość skąpym bikini. Czarny strój kąpielowy był wykrojony nawet przy biustonoszu i majtkach. Nie dziwne, że chciała pochwalić się obserwatorom smukłym ciałem. Uzyskała oczekiwany efekt? Pod postem pojawiło się sporo komentarzy. Tylko spójrzcie.

Paulina Smaszcz wzbudza emocje. Odzew fanów poszedł po jej myśli?

Odważne nagranie celebrytki nie umknęło uwadze internautom. Pod postem nie zabrakło swój zachwytów na temat wyglądu Pauliny Smaszcz. W obecnej sytuacji, gdy dopiero co odwołano jej spotkanie z uwagi na małą liczbę chętnych, taki odzew jest dla niej bardzo ważny.

Pomimo wielu kontrowersji "kobieta petarda" nadal ma spore grono fanów, którzy stają w jej obronie niezależnie od sytuacji. Znając wybuchowy charakter celebrytki, czekają nas jeszcze kolejne afery z jej udziałem.

Obecnie jednak oddaje się przyjemnej aktywności, by ponownie zachęcić internautów do swojej osoby. Skutecznie?

Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz pręży ciało w skąpym bikini, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz pręży ciało w skąpym bikini, fot. KAPiF