Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz publicznie najadła się wstydu. Tak ludzie zareagowali na jej wystąpienie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.06.2024 11:12

Paulina Smaszcz publicznie najadła się wstydu. Tak ludzie zareagowali na jej wystąpienie

Paulina Smaszcz
fot. KAPiF

Paulina Smaszcz od kilku lat prowadzi rozmaite szkolenia, a jej celem jest edukowanie kobiet. Byłą żonę Macieja Kurzajewskiego spotkała niedawno przykra sytuacja. Szczegóły. 

Czym zajmuje się Paulina Smaszcz?

Paulina Smaszcz w przeszłości pracowała jako dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna. Można ją było kojarzyć z takich programów Telewizji Polskiej, jak “Kawa czy herbata?” lub “Pytanie na śniadanie". Współpracowała również m.in. ze stacją telewizyjną TVN oraz Polskim Radiem. 

Dziś pracuje ona głównie jako specjalistka od PR-u. Od kilku lat działa również, by edukować oraz wspierać kobiety. Smaszcz prowadzi cykl szkolenie, a sama o sobie i o tych, z którymi pracuje, wyraża się "kobiety petardy'. Paulina z racji swojego doświadczenia jest częstym gościem na różnego rodzaju wydarzeniach w charakterze ekspertki, jeśli chodzi o takie dziedziny, jak komunikacja, zarządzanie stresem, czy też wizerunkiem. 

Niedawno Smaszcz spotkała ją jednak przykra sytuacja. 

"Kasia nie była pierwsza". Kurzajewski już wcześniej chciał zostawić Smaszcz? Niewielu wie, kim był ojciec Kurzajewskiego. To Smaszcz napisała po jego śmierci

Odwołano wykład Puauliny Smaszcz ze wstydliwego powodu

W czwartek 13 czerwca Paulina Smaszcz miała zaplanowane, by poprowadzić wykład w Kinie Bajka w Lublinie. Jednakże na dzień wcześniej była żona Macieja Kurzajewskiego, została poinformowana, że organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu wydarzenia. Przyczyną jest brak zainteresowania spotkaniem z “kobietą petardą”. 

Z powodu braku zainteresowania wydarzeniem, współorganizatorzy podjęli decyzję o jego odwołaniu. Będziemy informować na naszej stronie internetowej i social mediach o naszych kolejnych pomysłach - brzmi komunikat Kina Bajka w mediach społecznościowych. 

Zapewne nie była to pocieszająca wiadomość dla Pauliny Smaszcz, ale z pewnością spotkania z nią cieszą się większą popularnością w innych miejscach. 

Konflikt Smaszcz i Kurzajewskiego

W mediach przez długi czas było głośno na temat konfliktu Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Para była małżeństwem przez ponad 20 lat i doczekała się dwóch synów. W 2020 roku podjęli oni decyzję o rozwodzie, a kilka lat później dziennikarz potwierdził swój związek ze współprowadzącą "Pytania na śniadania', Katarzyną Cichopek. 

Wówczas Paulina Smaszcz zaczęła wypowiadać się publicznie na temat byłego męża i jego obecnej partnerki, utrzymując m.in., że ich relacja zaczęła się już wcześniej. 

Z czasem Maciej Kurzajewski pozwał byłą żonę. Ona z kolei domaga się spłaty z jego strony, której nie dokonał przy ich rozwodzie. 

Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz, fot. KAPiF