Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piękna córka Ady Biedrzyńskiej zachwyciła na ściance. Jaka ona jest podobna do znanej mamy!
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.01.2024 21:22

Piękna córka Ady Biedrzyńskiej zachwyciła na ściance. Jaka ona jest podobna do znanej mamy!

Adrianna Biedrzyńska, Michalina Robakiewicz
Adrianna Biedrzyńska, Michalina Robakiewicz, fot. KAPiF/Instagram

Adrianna Biedrzyńska w latach 80. i 90. była jedną z najpopularniejszych aktorek w  Polsce. Teraz pałeczkę przejęła jej córka, która coraz prężniej rozwija swoją karierę. Ostatnio pojawiła się na ściance z okazji premiery bardzo głośnego filmu. 

Kim jest córka Ady Biedrzyńskiej?

Michalina Robakiewicz jest córką Adrianny Biedrzyńskiej i Macieja Robakiewicza. Urodziła się w 1994 roku  w Warszawie. Już jako 9-latka pojawiła się w pierwszej produkcji serialowej. Wcieliła się w rolę przyrodniej siostry Jerzego Chojnickiego w “Klanie”. Adrianna Biedrzyńska nie chciała, żeby córka na długo zagościła w serialu. Znała cenę sławy i nie chciała, żeby jej córka też musiała tak szybko się z nią mierzyć. Tak się jednak nie stało, bo Michalina rolę tę odgrywała przez kolejne dwanaście lat. 

W “Na wspólnej” zagrała rolę Sandry Chełmińskiej. W 2020 roku pojawiła się w filmie Władysława Pasikowskiego “Psy 3. W imię zasad”. Wystąpiła przed laty również w filmie “Dekalog” Krzysztofa Kieślowskiego. 

Adrianna Biedrzyńska z córką aktorką w strojach kąpielowych. Fani oszaleli: "Siostry!" Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę

Ada Biedrzyńska razem z córką na planie filmowym

Adrianna Biedrzyńska jest wybitną polską aktorką. Zagrała podczas swojej kariery w wielu hitach. W Teatrze Telewizji pojawiła się w takich produkcjach jak: “Wiosenne wody” w reżyserii Andrzeja Maja czy “ Broadway, mój Broadway” w reżyserii Tomasza Wiszniewskiego. W 1983 roku zagrała w swoim pierwszym filmie “Co dzień bliżej nieba”. Największą popularność zyskała wcielając się przez lata w rolę Małgorzaty Marczak w “Barwach Szczęścia”. 

Dziś ma 61 lat, ale tak samo jak kiedyś zachwyca talentem i urodą. Jej córka Michalina poszła zdecydowanie w ślady mamy. Panie miały okazję wystąpić razem na ekranie w “Kontroli”.

Córka Ady Biedrzyńskiej na premierze filmu "Kos"

Michalina Robakiewicz ostatnio wybrała się na premierę filmu “Kos”. Wyglądała obłędnie w białej koszuli typu oversize. Połączyła ją ze skórzanymi czarnymi spodniami i tego samego koloru botkami. Włosy zaczesała w luźny kok. Całość stylizacji dopełniła złotymi dodatkami. 

Na premierze filmu znalazła się cała śmietanka polskiego show-biznesu. Na ściance zapozowali m.in. Maciej Orłoś z partnerką i Dariusz Szpakowski z żoną. Pojawili się również tacy aktorzy jak: Katarzyna Warnke, Andrzej Seweryn, Agnieszka Grochowska czy Dorota Segda. 

W głównych rolach w filmie zagrali Bartosz Bielenia, Jacek Braciak i Robert Więckiewicz. Film trafi do kin już 26 stycznia 2024 roku. 

 

Michalina Robakiewicz, fot. KAPiF
Michalina Robakiewicz, fot. KAPiF
Michalina Robakiewicz, fot. KAPiF
Michalina Robakiewicz, fot. KAPiF

Michalina Robakiewicz, fot. KAPiF