Swiatgwiazd.pl
Piotr Żyła zdradził tajemnicę

instagram.com/ tvn.pl

Piotr Żyła opowiedział w programie Kuby Wojewódzkiego, jakie dolegliwości złapały go podczas zawodów

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Piotr Żyła był ostatnio gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Podczas wywiadu zdradził kilka smaczków z życia skoczka, ale i podzielił się wyjątkowo osobistym faktem. Okazuje się, że w trakcie jednych z zawodów dopadła go wyjątkowo

  • Piotr Żyła gościem u Kuby Wojewódzkiego

  • Mistrz Świata opowiedział, jak wyglądają przygotowania do zawodów

  • Piotr Żyła wprost o dolegliwościach, jakie dopadły go w trakcie skoku

Odkąd Piotr Żyła rozstał się ze swoją żoną, co od kilku lat jest szeroko komentowane w mediach, wzbudza zainteresowanie już nie tylko świata sportu, ale i show-biznesu. Co prawda Justyna, która usilnie próbowała zaistnieć wśród celebrytów, znacznie częściej i chętniej udziela wywiadów kolorowej prasie, ale i sam Piotr coraz odważniej podąża tą drogą.

Ostatnio Mistrz Świata zagościł na kanapie króla TVN-u, Kuby Wojewódzkiego. Ciekawostki, jakimi Żyła postanowił się podzielić, przerosły najśmielsze oczekiwania nie tylko widzów, ale i samego prowadzącego.

Jak Piotr Żyła przygotowuje się do zawodów?

Gdy Piotr Żyła po raz pierwszy zasiadł na kanapie u Kuby Wojewódzkiego (w 2013 roku), był dopiero na początku swojej kariery. Teraz z dumą może chwalić się tytułem Mistrza Świata i ciągłymi sukcesami.

Wojewódzki wyraźnie podkreślił, że jest wielkim fanem Piotra, a później zaczął dopytywać, czy ten wie, dlaczego w ostatnim sezonie osiągnął taki sukces. Jak się okazuje, Żyła w tym długo pracował nad swoją formą nie tylko fizyczną, ale również psychiczną. Jako najlepszą recepturę wymienił... osiołka.

Osiołek jest twoim lustrzanym odbiciem. Jak na niego patrzysz, to on dostosowuje się mentalnie do ciebie. Później patrzysz na niego i jak się zestresujesz, to on cię w ogóle nie słucha. A chodzi o to, żeby słuchał - opowiadał.

Gdyby zaskoczeń było mało, Piotr pokusił się również o dość osobiste i niekoniecznie pozytywne wyznanie.

Tych zawodów nigdy nie zapomni

Zapewne niejeden sportowiec zgodzi się, że żadne przygotowania, męczące treningi czy diety nie są w stanie pomóc, gdy w grę wchodzą problemy natury zdrowotnej. Przekonał się o tym Piotr Żyła, który wiele miesięcy poświęcił na treningi, a gdy przyszło do skoku, dopadła go... biegunka.

Raz mnie biegunka złapała w powietrzu. Jak ja dobrze skaczę, to ja tego nie pamiętam. Przed samym skokiem mnie złapało - zaczął sportowiec, wprawiając gospodarza w niemałe osłupienie.

Mimo nieprzyjemnego bólu, jaki pojawił się jeszcze przed startem, Piotr Żyła zdecydował się skoczyć, choć, jak podkreślił, po wylądowaniu natychmiast ruszył w stronę łazienki.

Papryki się najadłem i w sumie było tak, że przed samym skokiem zaczęło mnie wiercić w brzuchu. Jechałem i mnie brzuch bolał. Ostatecznie skoczyłem, a potem szybko kibelek - mówił wyraźnie rozbawiony.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Małgorzata Foremniak ma nową miłość. Kim jest jej tajemniczy ukochany?

  • "Rolnicy. Podlasie": Gienek usłyszał zarzuty. Wiadomo, co mu grozi

  • Barbara Burska była pierwszą żoną Karola Strasburgera i aktorką "Misia". Czym się dziś zajmuje?

Źródło. Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >