Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Żyła ucina spekulacje nt. związku z młodziutką partnerką. Nagle wszystko stało się jasne
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.12.2023 21:17

Piotr Żyła ucina spekulacje nt. związku z młodziutką partnerką. Nagle wszystko stało się jasne

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek
Czy Piotr Żyła jest z Marceliną?, fot. East News; Istagram

Czy Piotr Żyła i Marcelina Ziętek wciąż są razem? Ostatnio pojawiło się wiele wątpliwości, dotyczących ich związku. Tuż po tym, jak jego była żona ogłosiła zaręczyny, skoczek postawił sprawę jasno. 

Piotr Żyła: małżeństwo, rozwód, związki

Piotr w 2006 roku poślubił Justynę Lazar, kuzynkę Adama Małysza. Już rok później urodziło się ich pierwsze dziecko: syn Jakub. Pięć lat później dołączyła do niego dziewczynka, Karolina. W 2018 roku związek skoczka i jego żony rozpadł się z hukiem. Justyna wprost ogłosiła w mediach, że mąż ją zdradzał i wybuchła afera.

W listopadzie 2018 para otrzymała rozwód za porozumieniem stron. Żyła oddał Justynie oraz ich dzieciom dom w Wiśle. Mieszkają tam to dzisiaj. W międzyczasie sam związał się z młodszą o 11 lat Marceliną Ziętek. 25-latka pojawiała się wcześniej w telewizji, w paradokumentach „19+” i „Szkoła”.

Początkowo między byłą a obecną partnerką Piotra wybuchały medialne spory. Także w związku z nimi regularnie pojawiały się nieoficjalne doniesienia o kryzysie w relacji 36-letniego skoczka i jego ukochanej. Ostatnio przybrały na sile, teraz nie ma już żadnych wątpliwości, o wszystkim przeczytacie poniżej.

Poruszające życzenie świąteczne od Marty Kubackiej. Wspomniała o chorobie i wzruszyła internautów Justyna Żyła z partnerem ogłosili w Wigilię przełomowe wieści! "Nigdy nie mów nigdy"

Była żona Piotra Żyły znalazła miłość, a on?

Justyna Żyła przez długi czas po rozstaniu wdawała się w kolejne, medialne spory z byłem mężem. Od dłuższego czasu żyje jednak spokojnie. Skupiła się na pasji do gotowania, wydała już nawet e-booka z przepisami. W 2021 roku na weselu Karoliny Małysz zjawiła się niespodziewanie z nowym partnerem. Jeszcze do niedawna nie pokazała nawet jego twarzy, ale w Wigilię pokazała go na Instagramie

I to w jakich okolicznościach! Okazuje się, że była żona Piotra zaręczyła się w Wigilię ze swoim wybrankiem. Opublikowała w sieci ich wspólne zdjęcie, które podpisała:

Nigdy nie mów nigdy. Powiedziałam tak – napisała Justyna.

Tuż po tym Piotr postanowił pokazać w sieci, jak on spędza święta, przy okazji przekazując nowe informacje, dotyczące jego związku, szczegóły poniżej.

Czy Piotr Żyła i Marcelina Ziętek wciąż są razem?

W okresie świątecznym Marcelina Ziętek pokazała, jak dekoruje choinkę, ubrana w kuszącą, czerwoną sukienkę. Strój odsłaniał nogi i ramiona oraz idealnie komponował się z czerwonymi dekoracjami bożonarodzeniowego drzewka. 

Celebrujcie czułość, bliskość, miłość w tym świątecznym czasie, abyście to czuli i tym obdarowywali. Bo to najcenniejsze, co można dać bliskim – napisała pod fotografiami.

W komentarzach fani od razu zaczęli pytać, gdzie podział się Piotr. Jak na zawołanie pojawiła się odpowiedź: wspólne zdjęcie Żyły i Ziętek, przytulonych pod choinką. Tak jak rok temu, w świątecznym selfie towarzyszył im ich piesek.

Życzymy Wam Cudownych Świąt – podpisano fotografię, z dodanymi emotikonami serduszka i choinki.

Teraz już chyba nie ma wątpliwości, że w związku skoczka i 25-latki miłość kwitnie.

Piotr Żyła/Marcelina Ziętek
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek w święta 2023, fot. instagram.com/marceepan
Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek w święta 2023, fot. instagram.com/marceepan
Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek w święta 2023, fot. instagram.com/marceepan
Piotr Żyła/Marcelina Ziętek
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek w święta 2022, fot. instagram.com/marceepan
Piotr Żyła/Marcelina Ziętek
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot. instagram.com/marceepan
Piotr Żyła/Marcelina Ziętek
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot. instagram.com/marceepan
Piotr Żyła
Piotr Żyła, fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER