Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pogrzeb Andrzeja Precigsa. Wdowa nagle zwróciła się do Kasi Cichopek. Łzy cisną się do oczu po jej słowach
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.09.2023 08:14

Pogrzeb Andrzeja Precigsa. Wdowa nagle zwróciła się do Kasi Cichopek. Łzy cisną się do oczu po jej słowach

Andrzej Precigs, Katarzyna Cichopek
Pogrzeb Andrzeja Precigsa, fot. KAPiF

We wtorkowe popołudnie odbył się pogrzeb Andrzeja Precigsa. 74-letni aktor "M jak miłość" odszedł pod koniec sierpnia bieżącego roku. Na warszawskim cmentarzu zgromadził się tłum żałobników. Nagle wdowa po artyście zwróciła się do Katarzyny Cichopek.

Pogrzeb Andrzeja Precigsa

Aktor zyskał największą popularność za sprawą seriali TVP m.in.: "Na dobre i na złe" oraz "M jak miłość". Do końca uczestniczył w planach zdjęciowych, pomimo zmagań z poważną chorobą. Wiadomość o odejściu Andrzeja Precigsa była dla wielu jego współpracowników szokiem.

Na pogrzebie nie zabrakło znanych gwiazd, a także bliskich artysty. Wszyscy chcieli oddać ostatni hołd zmarłemu. Nie brakowało wzruszających scen.

Pogrzeb Andrzeja Precigsa (3).jpg
Pogrzeb Andrzeja Precigsa, fot. KAPiF
Szokujące słowa Marcina Hakiela u Wojewódzkiego! Nagle uderzył w Cichopek i Kurzajewskiego: "Robią sobie ze mnie pożywkę"

Katarzyna Cichopek złożyła kondolencje wdowie

Wśród uczestników nie mogło zabraknąć gwiazdy "M jak miłość", która przez lata wcielała się w postać córki Andrzeja Precigsa. Na pogrzebie zjawiała się wraz z Maciejem Kurzajewskim. Para oddała zmarłemu wzruszający hołd.

Pogrzeb Andrzeja Precigsa (4).jpg
Pogrzeb Andrzeja Precigsa, fot. KAPiF

Po złożeniu urny w grobie duet miał szansę złożyć kondolencje rodzinie Andrzeja Precigsa. Nie zabrakło wzruszających słów od wdowy po artyście. Nagle wspomniała o swoich córkach.

Pogrzeb Andrzeja Precigsa.jpg
Pogrzeb Andrzeja Precigsa, fot. KAPiF
Pogrzeb Andrzeja Precigsa (2).jpg
Pogrzeb Andrzeja Precigsa, fot. KAPiF

Żona Andrzeja Precigsa o Kasi Cichopek

Obie panie łączyła wyjątkowa więź ze zmarłym Andrzejem Precigsem. Choć Katarzyna Cichopek nie była związana z aktorem, za sprawą serialowej roli czuła się jak część jego rodziny. Żona artysty podkreśliła ich relacje podczas pogrzebu.

Byłaś jak jego trzecia córeczka - powiedziała gwieździe TVP.

Odejście 74-latka poruszyło produkcją TVP, która obecnie ma kolejne wyzwanie co do losów jego bohatera w "M jak miłość". Katarzynie Cichopek z pewnością będzie trudno pożegnać także Zbigniewa Filarskiego.

Źródło: o2.pl