Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Polsat reaguje na aferę z Dagmarą Kaźmierską. Zapadła odważna decyzja
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 25.04.2024 19:19

Polsat reaguje na aferę z Dagmarą Kaźmierską. Zapadła odważna decyzja

 Polsat reaguje na aferę z Dagmarą Kaźmierską
fot. KAPiF

Po dzisiejszym artykule redakcji Goniec.pl, cały internet zawrzał. Zamieszanie wokół Dagmary Kaźmierskiej i jej przestępczej przeszłości sięgnęło zenitu. Polsat nie pozostał bezczynny, zapadła poważna decyzja.

Kariera telewizyjna Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska rozpoczęła swoją przygodę w telewizji i show-biznesie w 2016 roku, gdy zadebiutowała w programie reality show "Królowe życia" na antenie stacji TTV. W programie ta dynamiczna właścicielka butiku z Kłodzka powracająca do Polski po długim pobycie w USA prezentowała swój urok w duecie z przyjacielem Jackiem Wójcikiem. W 2021 roku Kaźmierska opublikowała swoją książkę zatytułowaną "Prawdziwa historia królowej życia", a rok później światło dzienne ujrzała druga część jej autobiografii.

Celebrytka pojawiła się również w roli Grażyny z Polski, mieszkającej na Gran Canarii, w paradokumencie zatytułowanym "Pamiętniki z wakacji". W tym toku rozpoczęła również swój program pt. “Dagmara szuka męża”. Jego celem było znalezienie dla niej drugiej połówki. Dodatkowo była uczestniczką 14. edycji programu "Taniec z Gwiazdami", emitowanego w Polsacie w niedzielne wieczory. Z odcinka odcinek zdobywała rekordowe liczby SMS-ów, lecz niedawno zdecydowała się zrezygnować z dalszego udziału, tłumacząc swoją decyzję względami zdrowotnymi.

Dagmara Kaźmierska zniknęła nie tylko z "TzG". Tam też już jej nie zobaczymy. Winne problemy z prawem Dagmara przerywa milczenie. Mówi o swoich zarobkach w "TzG". Ostry komentarz

Afera ws. Dagmary Kaźmierskiej

W książce "Prawdziwa historia Królowej Życia" Dagmara wspomniała, że "jeśli ktoś jest ciekawy szczegółów sprawy, to niech sobie jedzie do sądu i poczyta akta".

Redakcja portalu Goniec 25 kwietnia, postanowiła zrobić dokładnie to i opisała relację 24-letniej wówczas kobiety, Marii A. (imię i nazwisko zmienione), która była ofiarą tej historii. 

Wiosną 2009 roku policja dokonała rozbrojenia agencji towarzyskiej, w której pracowała Dagmara Kaźmierska. W wyniku dochodzenia sąd uznał, że Kaźmierska zleciła zg*ałcenie Marii A. Została ona skazana na 3 lata pozbawienia wolności, m.in. za sutenerstwo i przymuszanie do prostytucji. Spędziła w więzieniu 14 miesięcy. Goniec planuje kolejne publikacje na temat tej celebrytki. Rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk, odmówił komentowania tekstu Gońca oraz przyszłości Dagmary Kaźmierskiej w stacji.

Decyzja Polsatu wobec Kaźmierskiej

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Grupa Polsat prawdopodobnie nie będzie kontynuować programu "Dagmara szuka męża". Warto zauważyć, że tego samego dnia, co opublikowanie tej informacji przez Gońca, Polsat nagle zmienił ramówkę. Od soboty, 27 kwietnia, powtórki programu "Dagmara szuka męża" zostaną zastąpione odcinkami serialu "Gliniarze". 

Dodatkowo zauważono, że wszystkie odcinki pierwszego sezonu "Dagmara szuka męża" zniknęły z serwisu streamingowego Polsat Box Go. Program ten był emitowany na antenie Super Polsatu od grudnia ubiegłego roku do lutego bieżącego roku o godzinie 22:00 w poniedziałki. Wcześniej informowano o planach kontynuacji programu, a niedawno ogłoszono casting na kolejnych kandydatów na męża Dagmary Kaźmierskiej.

Ponadto jak donosi portal “Wirtualne Media”, Dagmara Kaźmierska nie pojawi się w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Miał być to ostatni występ na parkiecie “TzG” gwiazdy, gdzie mieli pojawić się wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji. 

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF