Swiatgwiazd.pl > Plotki > Przyłapali Tomasza Karolaka na gorącym uczynku. Aktor złamał przepisy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2022 09:43

Przyłapali Tomasza Karolaka na gorącym uczynku. Aktor złamał przepisy

Tomasz Karolak
Pawel Wodzynski/East News

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor pojawił się w takich kultowych produkcjach, jak "Listy do M.", "39 i pół" oraz "Planeta singli". Niedawno fotoreporterzy portalu Pomponik.pl przyłapali aktora na łamaniu przepisów. Tomasz Karolak zaparkował w nieodpowiednim miejscu, zastawiając tym samym bramę wjazdową.

Jak donosi portal Pomponik.pl, Tomasz Karolak został przyłapany na parkowaniu w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Fani są zbulwersowani łamaniem przepisów przez gwiazdora serialu "Rodzinka.pl".

Tomasz Karola złamał przepisy

Tomasz Karolak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, występujących w wielu kultowych filmach i serialach. Ostatnio gwiazdor został przyłapany na łamaniu przepisów drogowych. To nie pierwsza sytuacja, kiedy osoby z show-biznesu nie respektowały panujących zasad. Jakiś czas temu głośno było na przykład o Małgorzacie Rozenek-Majdan, która dopuściła się kilku przewinień na drodze.

"Perfekcyjna Pani Domu" dwa razy przejechała na czerwonym świetle, a także część swojej trasy pokonała pasem przeznaczonym wyłącznie dla autobusów. Swoją podróż gwiazda zakończyła zaparkowaniem w miejscu blokującym dostęp do miejsca dla osób niepełnosprawnych. Czy Tomasz Karolak dopuścił się podobnego przewinienia co Małgorzata Rozenek-Majdan?

Tomasz Karolak przyłapany na łamaniu zasad

Ze zdjęć udostępnionych przez portal Pomponik.pl wynika, że Tomasz Karolak udał się ostatnio do kawiarni razem ze swoimi dziećmi i ich koleżanką. Fotoreporterzy przyłapali aktora na parkowaniu swojego luksusowego samochodu w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Po zostawieniu samochodu Tomasz Karolak razem z dziećmi udał się do kawiarni, gdzie zamówili lody, a sam aktor zdecydował się na kawę. Według zdjęć wykonanych przez reporterów Pomponika Porshe gwiazdora zastawiło bramę, uniemożliwiając tym samym wyjazd lub wjazd innym użytkownikom dróg. Tomasz Karolak dopuścił się więc złamania artykułu 49 prawa ruchu drogowego, którego punkt 2. brzmi następująco:

"Zabrania się postoju w miejscu utrudniającym wjazd lub wyjazd, w szczególności do i z bramy, garażu, parkingu lub wnęki postojowej"

Za złamanie przepisów i parkowanie w miejscu zabronionym przysługuje kara 100 zł mandatu. Tomaszowi Karolakowi udało się jednak uniknąć odpowiedzialności, a jego auto nie zostało zauważone przez funkcjonariuszy policji lub straży miejskiej.

Co o tym myślicie?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia 2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy 3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Źródło: Pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].